Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Για full staking με μηνιαιο μισθο και μπονους


alkis33

Recommended Posts

Ενδιαφερομαι για συνεργασια για full staking με μηνιαιο μισθο..kai mponous.. κατοπιν συζητησεως μας και προσωπικης επαφης...στειλε στοιχεια σου στο e-mail alkisalk@otenet.gr .. θα επικοινωνησω συντομα μαζι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yes plz,,only e-mail

1. Εσυ δεν ησουν που ρωταγες γιατι να μπεις σε μια ομαδα stacking και τι θα την χρειαστεις ? τωρα πως αποφασισες να κανεις εσυ τον backer και μαλιστα ΚΑΙ με μισθο?!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με καποιον αλλον μαλλον με μπερδευεις κυριε μου..ειμαι αρκετα μεγαλος, και δεν παιζω ποκερ. και γενικα δεν παιζω τιποτα οσον αφορα τον τζογο.επιχειρησεις εχω..οποτε μαλλον ισως με μπερδεψες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με καποιον αλλον μαλλον με μπερδευεις κυριε μου..ειμαι αρκετα μεγαλος, και δεν παιζω ποκερ. και γενικα δεν παιζω τιποτα οσον αφορα τον τζογο.επιχειρησεις εχω..οποτε μαλλον ισως με μπερδεψες ...

Den se mperdeuei me kanenan allon.Na to munhma sou.((εχω ολα αυτα που χρειαζεσαι και πολλα ακομη,,, η ερωτηση μου ειναι γιατι πραγμα θα σε χρειασθω? περιμενω μια ειλικρινη απαντηση )).

Ta mhnumata sou einai apothikeumena sto istoriko,opote den uparxei logos na les psemata,ektithesai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν συνεχιζω. εχουμαι και δουλιες,,οποτε γιατι να σπαταλαμε χρονο σε φλυαριες,,σε ευχαριστω πολυ. ολα ειναι δουλιες τιποτα αλλο..και παλι σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το μηνυμα που αναφερεις ναι το εχω γραψει αλλα που κολλαει αυτο..ο καθενας μπορει και το βλεπει αφου ολα ειναι εδω μεσα..αλλα δεν καταλαβα για τι πραγμα ψαχνεις εσυ τωρα...ειναι δουλεια που η θες να δουλεψεις η δεν θες..τιποτα αλλο,,και παλι ευχαριστω για την επικοινωνια σου//

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kanena provlhma den exw,apla sou anaferw thn erwthsh pou eixes kanei paliotera,h opoia htan rhtorikh,dhladh eleges oti ama enas paixths einai kerdoforos den uparxei logos na xreiastei backer.Profanws kai allakses thn apopsh sou,kai katalaves oti akoma kai kerdoforoi paixtes mporei na xreiastoun backer gia na meiwsoun to risko.

Alla,to kleinoume auto,den exei nohma,apla isws htan kalo na dwseis kai kapoies parapanw leptomereies ti ennoeis mhniaios misthos kai giati peripou posa anaferesai,ektos kai an apantas mono sta email.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο.. το κλεινουμαι διοτι απλα οταν μιλαμε ανωνυμα δεν εχει νοημα ετσι?? στο alkisalk@otenet.gr ναι εκει για επικοινωνια..και χαρηκα για την επικοινωνια μας παλι..περιμενω e-mail σου...να τα ξαναπουμαι πιο εκτενεστατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...