Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

DOWNSWING


MWAKI

Recommended Posts

ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ DOWNSWING. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΚΟΣ ΑΠ ΤΙΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ. ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ. ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ, ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ, ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΟ, ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΡΡΕΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΤΕΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ, ΑΝ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ, ΑΝ Η ΑΠΟΧΗ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΑΠΛΑ ΥΠΟΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ? ΘΑ ΕΣΤΙΑΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΥΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΕΙΤΑΙ. ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ? ΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ? ΣΤΟ NICKNAME ΜΑΣ Η ΣΤΗΝ IP ADDRESS? ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ DOWNSWING ΚΑΙ ΠΑΙΞΩ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟ ΝΙCK ΘΑ ΤΟ ΞΕΓΕΛΑΣΩ? Η ΑΝ ΠΑΙΞΩ ΜΕ TO NICK ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΛΛΗ IP ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ? ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΣΟ ΔΙΑΡΚΕΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΔΩ ΓΕΝΝΑΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ, ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΥΕΚΤΟ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι τωρα πες μου ειλικρινα , ψαχνεις σοβαρη απαντηση στα ερωτηματα σου μεσα σε αυτο το φορουμ. Το πρωτο πραγμα που θα λαβεις , θα ειναι ενα γερο κραξιμο γιατι ετσι οπως το θετεις το ζητημα ειναι σαν να λες οτι υπαρχει καποιο κουμπακι downswing στο ονομα σου ή στην ip σου ... Και ξερεις τι σημαινει το να λες κατι τετοιο εδω μεσα? Καλυτερα να αρχιζεις να βριζεις και να ριχνεις μπινελικια δεξια κι αριστερα παρα να πεις κατι που μπορει να θιγει το online poker!!!

Παντως μην ψαρωσεις φιλε απο αυτα που θα διαβασεις... Οσο γραφικος μπορει να ειναι καποιος που μπορει να εχει αμφιβολιες για το online poker αλλο τοσο και χειροτεροι γραφικοι ειναι ολοι αυτοι που προσπαθουν να μας πεισουν πως ειναι πεντακαθαρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε μου είχα γράψει και σε άλλο πόστ ότι το downsing είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχει εφευρεθεί για να δικαιολογηθεί το ονλάιν παιχνίδι με τα στησίματά του..Το σκεπτικό σου είναι πολύ σωστό και καταλαβαίνω απόλυτα που το πας..

Όπως λοιπόν είναι "ράντομ" το μοίρασμα, το ανακάτεμα κτλ έτσι θα είναι και το downsing..Αφού όλοι μιλάνε για αλγορίθμους που ρυθμίζουν όλα τα παραπάνω δε μπρούν να αρνηθούν πως οι συγκεκριμένοι αλγόριθμοι ρυθμίζουν και τις καλές και κακές μέρες...Σωστά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟΡΙΑ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΙΔΑ ΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΑΤΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΗΜ ΚΑΙ ΤΑ WIINNINGS ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ EV ΣΕ ΔΟΛΛΑΡΙΑ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΟΥΤΕ ΕΥΝΝΝΟΗΜΕΝΟΣ ΣΕ ALL IN ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Η ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ? ΛΕΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ.. 517 TOYR 3,5+ 8200$ WINNINGS-4450$ NET WINNINGS-8400$ EV$ ROI 123%. AYTA ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΜΕ ΗΜ (4-5 ΜΗΝΕΣ) ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΕΠΑΙΖΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...