Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Coaching Microstakes Cash Games by djalexlee


djalexlee

Recommended Posts

Παίζω στο PokerStars ως djalexlee τα τελευταία 5 χρόνια σε 6 max και 9 max παιχνίδια μετρητών μέχρι 50nl με μεγάλη επιτυχία. Έχω πετύχει το Supernova Vip επίπεδο 3 συναπτά έτη και έχω παίξει πάνω από 4 εκατομμύρια χέρια κερδοφόρα multitabling σε 15 έως 24 τραπέζια.

Σας επισυνάπτω εικόνες με ένα δείγμα των διαφόρων αποτελεσμάτων micro stakes 200k + χέρια από τα σεσσιον μου το 2016. Κάνω ενεργά coach...ing σε NL2-NL50 micro stakes παίχτες. Θέλω να βοηθήσω τους μαθητές να σκεφτούν το παιχνίδι καλύτερα για το πόκερ και να τους δώσω μια φόρμουλα για να συντρίψουν τα επίπεδα τους. Αμφισβητώ τη διαδικασία της σκέψης τους συνεχώς, και αναζητώ συνέχεια λάθη και διαρροές. Μέσα από ανάλυση της database του κάθε παίχτη βρίσκουμε μαζί την αιτία για αυτά τα λάθη, καταλήγουμε σε ένα σχέδιο δράσης μέσα από εκπαιδευτικά βίντεο ή ανάλυση θεωρίας μέσω κοινή χρήση οθόνης skype για να τα διορθώσουμε. Επίσης βοηθάω τους παίχτες να υιοθετήσουν καινούρια πρότυπα σκέψης που θα ελαχιστοποιούν την κούραση και τα λάθη Πρωσπαθούμε πάντα να μεγιστοποιήσουμε την ποσότητα του χρόνου που δαπανάται παίζοντας το Α+ παιχνίδι. Επίσης οι παίχτες θα μάθουν τα εργαλεία για να μεγιστοποιήσουν το $/ώρα τους.

Μπορειτε να δείτε διαφορα εκπαιδευτικα βιντεο που εχω φτιαξει δωρεαν στο καναλι μου στο youtube εδω:

https://www.youtube.com/channel/UCd_xIr_vyGIpI3l-2Qrdutg/videos

Μπορειτε να δείτε κριτικες και αποτελέσματα μαθητών μου μετα από coaching στην σελιδα μου στο facebook εδω:

https://www.facebook.com/Djalexlee-1478550829061143/

Διαθέσιμες Υπηρεσίες:
Ανάλυση database 25euro + 1 ώρα coaching και ανάλυση των leaks (απαιτείτε 50κ δείγμα χεριών)

Private Coaching:
Θεωρία Συζήτηση:
Βασικές έννοιες της θεωρίας, 3-betting, c-betting, κλοπή, ανάλυση φάσματος, LeakBusting
Θέματα Λογισμικού:
Η σωστή χρήση του Holdem Manager , Tableninja, λογισμικό Tableselection, autotimebank , Pokerstars Hotkeys,και πώς να μεγιστοποιήσετε $ σας / ώρα
Θέματα ψυχολογίας:
Μείωση - εξάλειψη Τιλτ, χειριστείτε την αρνητική διακύμανση, φόβο.
Αν σας ενδιαφέρει να μάθετε περισσότερα προσθέσετε στο Skype alexplios ή στο Facebook Alexandros Plios

graph4.png

position4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, είμαι ο djbo1993 στο Pokerstars και magic_bo στο 888 poker. Σαν μαθητής του Djalexlee παραθέτω τα αποτελέσματα μου στο NL10 Zoom 6-max πριν και μετά το coaching. Δείχνω το Zoom γιατί είναι κατά τη γνώμη μου η πιο δύσκολη παραλλαγή του παιχνιδιού κι αν κάποιος κερδίζει το Zoom θα μπορεί εύκολα να κερδίζει και τα υπόλοιπα τραπέζια.

Επικοινώνησα μαζί του επειδή είχα δει τα βίντεο στρατηγικής του στο Youtube, εφάρμοσα αυτά που έδειχνε και από εκεί που έχανα στο παιχνίδι βρέθηκα να είμαι οριακά κερδοφόρος. Αμέσως σκέφτηκα ότι είναι ο κατάλληλος να μου δείξει πως να κάνω το βήμα παραπέρα.

Όσο για τα μαθήματα που κάναμε με τον Αλέξανδρο, ήταν πολύ ξεκάθαρος σε αυτά που μου έλεγε (και λέει) και επικεντρωθήκαμε αρχικά στο να καλύψουμε τις ''τρύπες'' στο παιχνίδι μου και είδα άμεσα αποτελέσματα. Θεωρώ πως κάθε λεπτό που μιλάω μαζί του είναι πολύ +ΕV!

zoom.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...