Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Site για αποτελεσματα τουρνουα.


panathas

Recommended Posts

Ποιο ειναι το καλυτερο site για αποτελεσματα τουρνουα για pokerstars; Εχω παρατηρησει οτι sharkscope (ειτε δεν τα καταγραφει ειτε εχει τελειως λαθος field και prize pool) και opr (χανει σχεδον τα μισα τουρνουα) δεν καταγραφουν ολα τα τουρ που παιζω. Υπαρχει καποιο που να τα καταγραφει ολα; Απο την αλλη το playerscope εχει σχεδον ολα τα τουρνουα που εχω παιξει αλλα εχει λιγες πληροφοριες. Δεν ψαχνω για τα δικα μου αποτελεσματα αλλα το βλεπω ως μεσο συγκρισης, πχ αν δεν καταγραφει τα δικα μου τουρνουα που ειναι και λιγα σκεψου τι θα κανει αν καποιος βαζει μεγαλο ογκο η αν πεσω σε παιχτη που παιζει λιγα τουρ οπως εγω. Να σημειωσω τελος οτι δεν εχω κανει opt-in (γιατι δεν το χρειαζομαι), σε κανενα site και τα τουρνουα που παιζω ειναι πολυ μικρα με 30-50 παιχτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το sharkscope το χρησιμοποιω εδω και 4 χρονια συνεχεια,βλεπω τα αποτελεσματα απο τα sng και απο τα mtt που παιζω εγω αλλα και για να κανω search αλλους παικτες.Ειναι οτι πιο αξιοπιστο υπαρχει αυτη την στιγμη,για να φανταστεις εγω παιζω περιπου 120-180 mtt και sng την ημερα και σπανια θα δω οτι καποιο δεν το περασε και χαθηκε,αλλα και αυτο να γινει εχει επιλογη report missing βρισκεις πιο δεν εχει περαστει και κανεις αιτημα και το προσθετουν αυτοι.

Οι περισσοτεροι παικτες που γνωριζω αυτο χρησιμοποιουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η GoldenVirginia είπε:

Το sharkscope το χρησιμοποιω εδω και 4 χρονια συνεχεια,βλεπω τα αποτελεσματα απο τα sng και απο τα mtt που παιζω εγω αλλα και για να κανω search αλλους παικτες.Ειναι οτι πιο αξιοπιστο υπαρχει αυτη την στιγμη,για να φανταστεις εγω παιζω περιπου 120-180 mtt και sng την ημερα και σπανια θα δω οτι καποιο δεν το περασε και χαθηκε,αλλα και αυτο να γινει εχει επιλογη report missing βρισκεις πιο δεν εχει περαστει και κανεις αιτημα και το προσθετουν αυτοι.

Οι περισσοτεροι παικτες που γνωριζω αυτο χρησιμοποιουν.

Thanks. Οπως ειπα δεν το θελω για τα δικα μου αποτελεσματα. Γι αυτο υπαρχει το Holdem Manager. Εγω πχ παιζω ενα συγκεκριμενο τουρνουα limit holdem την ημερα και μαζευει πολυ λιγους παιχτες (25-40). Το field ειναι αρκετα ευκολο, αλλα ορισμενες φορες πετυχαινω καποιος regs, οι οποιοι εχουν ανοιχτο το search και mixαρουν ταυτοχρονα καμια δεκαρια NL τουρνουα και ορισμενες φορες κανουν απροβλεπτες και λιγο spew κινησεις για limit παιχνιδι. Δεν ξερω για πιο λογο παιζουν και το limit τουρνουα μαζι με το NL. Εγω αυτο που θελω να δω ειναι αν εχουν εμπειρια απο limit και να προσαρμοστω αναλογα.

Οσον αφορα το συγκεκριμενο site τωρα, το γεγονος οτι τα δικα μου αποτελεσματα δεν ειναι καθολου αξιοπιστα ( χανει τουρνουα, χανει τον τελικο αριθμο του field-prize-pool, χανει re-entries κλπ.) σημαινει οτι δεν μπορω να εμπιστευτω το συγκεριμενο site και για τα αποτελεσματα των συγκεριμενων αντιπαλων μου, τουλαχιστον οσον αφορα το limit κομματι τους.

Παντως δεν εχω ανοιξει λογαριασμο (μαλλον χαζο, αλλα μονο τον τελευταιο μηνα παιζω τουρνουα) και δεν εχω κανει opt-in. Μηπως αν τα κανω και τα 2 αυξηθει η αξιοπιστια των αποτελεσματων που μου βγαζει. Ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...