Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Spin n Go staking


vamvoux

Recommended Posts

για όποιον ενδιαφέρεται παρέχεται staking αποκλειστικά για spin n go απο πολύ σοβαρή ομάδα με επενδυτές απο το εξωτερικό και παίχτες απο όλες τις χώρες και αρκετούς απο ελλάδα . Ο σκοπός είναι να υπάρξει ένα διάστημα σχετικά μικρό εκπαίδευσης σε χαμηλά buy ins όπου το swing είναι μικρό μέσα απο one to one και group coaching sessions και για όσους δείξουν να νοιώθουν τις ιδιαίτερες δυναμικές αυτού του φορμάτ γρήγορη άνοδο σε ψιλότερα buy ins όπου και αρχίζει να έρχεται σοβαρό profit για να δικαιολογείτε η πραγματικά πολύ δουλειά που πρέπει να ρίξει κάποιος για να κερδίσει τα σπινς .

Το πρότζεκτ αυτό απευθύνεται σε άτομα που έχουν διάθεση για πολύ δουλειά και όχι για αυτούς που θέλουν κέρδη την πρώτη εβδομάδα .

Η δέσμευση είναι ετήσια και τα συμβόλαια κυμαίνονται απο 50-50 μέχρι και 70-30 ανάλογα το επίπεδο του παίχτη και την πορεία του .

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν mail στην διεύθυνση vomvix@gmail.com ή να με κάνουν add στο skype στο όνομα vomvix για να συζητήσουμε τις λεπτομέριες ή για να λύσω όποιες απορίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να γράψω δυο βασικές προυποθέσεις για κάποιον που ενδιαφέρεται .... η γνώση αγγλικών είναι απαραίτητη τουλάχιστον σε επίπεδο απλής κατανόησης μια που το coaching γίνεται από αγγλόφωνους coach και μια σχετική γνώση προγραμμάτων traking και συγκεκριμένα του pokertracker4

για κάποιον που δεν έχει ιδέα απο pokertracker4 δεν γίνεται απαγορευτική η συμμετοχή απλά θα πρέπει να ξοδέψει μερικές μέρες παραπάνω απο κάποιον που ήδη τα ξέρει ώστε να εξικοιωθεί με ορολογίες vpip/limp/3bet/iso/flat κλπ

τα αγγλικά δεν απαιτούνται σε επίπεδο lower αλλά για να αναίβεις σε buy in 60 και 100 σίγουρα θέλει καλή αντίληψη της γλώσσας γιατί τα κόνσεπτ που αναλύονται στα coaching session γίνονται όλο και πιο πολύπλοκα όσο μεγαλώνει το buy in

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή είχα κάποιους ενδιαφερόμενους που είχαν τις ίδιες περίπου απορίες ας ξεκαθαρίσω μερικά θέματα ώστε όποιος ενδιαφέρεται να τα έχει λυμένα

σίγουρα οι περισότεροι έχουν τα χρήματα να παίξουν σπινς των 3 και των 7 ακόμα και 15 δολλαρίων και δεν χρειάζονται κάποιον να τους στακάρει και φυσικά μετά να τους παίρνει το μισό κέρδος

όμως το πραγματικό θέμα είναι το coaching απο παίχτες / coaches με τεράστια εμπειρία που ουσιαστικά σε παίρνουν απο το χεράκι που λέμε και σε κάνουν απο abc ή και καλύτερο σε πραγματικό κίλερ .

επείσης ο στόχος δεν είναι τα 15αρια στα οποία μπορεί να παίξει ο καθένας μας με δικά του λεφτά χωρίς κανένα προβλημα αλλά τα μεγαλύερα επίπεδα εκεί που τα πράγματα γίνοντε πολύ ανταγωνιστικά με πολλούς καλούς αντιπάλους αλλά και με πραγματικά μεγάλα κέρδη αν τα καταφέρεις σε αυτό το επίπεδο

και αν μιλάμε για 100αρια ένα καθημερινό downswing των 4-5Κ είναι συνηθησμένη περίπτωση η ύπαρξη επενδυτή κάνει τα πράγματα πολύ πιο ασφαλή

επομένως η ύπαρξη επενδυτή μπορεί σε πρώτη ματιά να δείχνει λίγο περιττή για κάποιον με βασικές γνώσεις όμως είναι ουσιαστική και μάλλον επιβεβλημένη εκτός φυσικά απο τους σούπερ ταλαντούχους που μπορούν μόνοι τους να διαλύσουν τα 3αρια να φτιάξουν το απαραίτητο bankoroll και μετά αφού κερδίσουν τα 7αρια και τα 15αρια να πάνε στην κορυφή και να απολαύσουν τα ωφέλη της χαρισματικής τους προσωπικότητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/25/2016 at 3:39 ΜΜ, ο/η vamvoux είπε:

για όποιον ενδιαφέρεται παρέχεται staking αποκλειστικά για spin n go απο πολύ σοβαρή ομάδα με επενδυτές απο το εξωτερικό και παίχτες απο όλες τις χώρες και αρκετούς απο ελλάδα . Ο σκοπός είναι να υπάρξει ένα διάστημα σχετικά μικρό εκπαίδευσης σε χαμηλά buy ins όπου το swing είναι μικρό μέσα απο one to one και group coaching sessions και για όσους δείξουν να νοιώθουν τις ιδιαίτερες δυναμικές αυτού του φορμάτ γρήγορη άνοδο σε ψιλότερα buy ins όπου και αρχίζει να έρχεται σοβαρό profit για να δικαιολογείτε η πραγματικά πολύ δουλειά που πρέπει να ρίξει κάποιος για να κερδίσει τα σπινς .

Το πρότζεκτ αυτό απευθύνεται σε άτομα που έχουν διάθεση για πολύ δουλειά και όχι για αυτούς που θέλουν κέρδη την πρώτη εβδομάδα .

Η δέσμευση είναι ετήσια και τα συμβόλαια κυμαίνονται απο 50-50 μέχρι και 70-30 ανάλογα το επίπεδο του παίχτη και την πορεία του .

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν mail στην διεύθυνση vomvix@gmail.com ή να με κάνουν add στο skype στο όνομα vomvix για να συζητήσουμε τις λεπτομέριες ή για να λύσω όποιες απορίες

δεν οφειλεις να αναφερεις και τους coach που τοσο διαφημιζεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η MWAKI είπε:

δεν οφειλεις να αναφερεις και τους coach που τοσο διαφημιζεις???

καλημέρα

ξέρω οτι είσαι μέλος του ελληνικού staking team και μπορεί να βλέπεις το πόστ μου ως απειλή . . δεν ειναι

οι πιό πολλοί που ασχολούμαστε με το πόκερ έχουμε ακούσει ιστορίες ή έχουμε γνωρίσει ανθρώπους που συμμετέχουν ή συμμετείχαν στο πρόγραμμά σας και ξέρουμε οτι κάνετε πολύ καλή δουλειά και οτι έχετε μια πολύ καλή ομάδα

εγω απο την άλλη μπήκα σε μια ομάδα του εξωτερικού και έχω δει πάρα πολύ καλά αποτελέσματα σε μένα αλλά και σε άλλους που έβαλα

ειναι πάρα πολύ οργανωμένοι σε βαθμό κακουργήματος ίσως και κάνουν σοβαρή δουλειά

οπότε δεν υπάρχει πεδίο ουσιαστικά αντιπαράθεσης .. εχει χώρο για μια και δυο και παραπάνω ομάδες το σπορ

 

δεν έχω πρόχειρα τα διαγράμματα των coach γιατί προφανώς έχουν κρυμμένα τα στατιστικά τους για ευνόητους λόγους στο spinlyzer αλλά με την πρώτη ευκαιρία που θα μου τα στείλουν θα τα ποστάρω εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανώς vamvoux και οταν άρχιζεις coaching/staking Τhread Οφείλεις να βάζεις οτιδήποτε απο recent results/graphs των coaches όσο και δικά σου.

Το thread σου θα είχε διαγραφεί σε άλλο Site. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kafrinius είπε:

προφανώς vamvoux και οταν άρχιζεις coaching/staking Τhread Οφείλεις να βάζεις οτιδήποτε απο recent results/graphs των coaches όσο και δικά σου.

Το thread σου θα είχε διαγραφεί σε άλλο Site. 

παρόλο που κατά την γνώμη μου δεν εχει ιδιαίτερη σημασία γιατί εγω θα μπορούσα απλά να είμαι ένας τύπος που δεν το νοιώθει το άθλημα και άρα να μην έχω καμία πρόοδο και να παίρνουν πάνω τους οι coach την δικιά μου ανικανότητα

θα βάλω την δικιά μου πρόοδο τους δυο μήνες που ασχολούμε με τα σπίνς αφού το ζητάτε

 

ξεκίνησα λοιπόν με 3αρια

έπαιξα 1401 σπινς με chip ev 52

πήγα 7αρια που έπαιξα 3881 με συνολικό chip ev 53

τον τελευταίο μήνα στα 7αρια όπως θα δείτε και στο ανάλογο γράφημα τα πήγα σε chip ev 59 οπότε και αποφασίστηκε να παω στα 15αρια

στα 15αρια έπαιξα την πρώτη φάση χωρίς να πάω καλά 418 σπίν με chip ev 20

και αφού έκανα ένα εξαντλητικό ξεσκόνισμα του παιχνιδιού μου και κατέβηκα πάλι 7αρια και τώρα ξαναγύρισα 15αρια ποιο σίγουρος πια και στα 185 σπινς που έχω τώρα στα 15αρια εχω chip ev 94

το συνολικό chipev στα 15αρια τώρα ειναι 43 και έχει ανοδική τάση

για όσους δεν είναι εξικοιωμένοι με τον όρο chip ev είναι οι μάρκες που αναμένεται να κερδίζεις σε κάθε τουρ που παίζεις ev= expected value

 

μου επιτρέπει το πόστ μόνο τρια upload οπότε αναγκαστικά τα επόμενα γραφήματα θα τα ανεβάσω μετα

 

3s total.png

7s total.png

7s this month.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kafrinius είπε:

προφανώς vamvoux και οταν άρχιζεις coaching/staking Τhread Οφείλεις να βάζεις οτιδήποτε απο recent results/graphs των coaches όσο και δικά σου.

Το thread σου θα είχε διαγραφεί σε άλλο Site. 

ελπίζω να σου έδωσα μια εικόνα απο την πορεία μου που ζήτησες ...

για λόγους που δεν ξέρω δεν με αφήνει να κάνω upload τρια ακόμα γραφήματα που έχω απο τα 15αρια

τα συνολικά την πρωτη προσπάθεια και την δεύτερη μετά το εξαντλητικό coachnig session και τα leaks που βρήκαμε

θα προσπαθήσω ξανά αργότερα

επείσης περιμένω απο τους coach να μου στείλουν τα δικά τους ώστε να τα βάλω εδώ

 

βέβαια δεν νομίζω οτι είναι απαραίτητο όλο αυτό

δεν ζητάνε χρήματα να πληρώσεις ώστε να σου κάνουν coaching για να θέλει τόσα πολλά διαπιστευτήρια

βάζουν αυτοί τα χρήματα και την προσπάθεια και την εμπειρία

οπότε κάποιος που ενδιαφέρεται το μόνο που έχει να κάνει είναι να δοκιμάσει

 

έτσι όπως είναι τα πράγματα στην ελλάδα σήμερα

αν αυτό μπορεί να γίνει μια πηγή εισοδήματος αξίζει η προσπάθεια

δεν λέμε κάποιος να παρατήσει μια δουλειά που του δίνει χρήματα για να το κάνει αυτό

 

τα λεμε

κώστας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παράθεση

δεν ζητάνε χρήματα να πληρώσεις ώστε να σου κάνουν coaching για να θελει πολλα διαπιστευτηρια...

οπότε κάποιος που ενδιαφέρεται το μόνο που έχει να κάνει είναι να δοκιμάσει

Συγγνωμη αλλα θα ηθελα καποιες διευκρινισεις πανω σε αυτο που λες το να "δοκιμασει" και καποια αλλα πραγματα μου φαινονται παρα πολυ παραξενα  επειδη δεν τα εχω ξανακουσει ποτε ως φρασεις σε staking deals  να υπαρχουνε ως δυνατοτητες, και γι αυτο ρωταω.

Πες οτι καποιος "δοκιμαζει", και δεν του αρεσει , η του αρεσει αλλα ειναι μειον 2 χιλιαρικα μετα απο ενα μηνα

Μετα ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ αφου δεσμευεται με συμβολαιο η απο το makeup?

Τι διαρκεια εχει το συμβολαιο? Οταν παιρνει κανεις μια αποφαση με την οποια δεσμευεται να ασχολειται αποκλειστικα με αυτο για τον επομενο ενα χρονο η δυο χρονια, η αν ειναι σε makeup να πρεπει να πληρωσει κι ολας το ποσο που του αναλογει για να τον αφησουν να φυγει στα δυο χρονια τοτε αυτο δεν λεγεται "δοκιμη" αλλα μαλλον ειναι ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ αποφαση ζωης που μπορει να εχει πολυ θετικες η παρα πολυ αρνητικες συνεπειες για το μελλον αυτου που θα την κανει

Εκτος αν στην δικη σας περιπτωση ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ,  δηλαδη το συμβολαιο προβλεπει οτι οποιος δοκιμασει και δεν του αρεσει να ειναι ελευθερος να φυγει ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ (ειτε χαμενος ειτε κερδισμενος) και να μην χρωσταει και τιποτα σε κανενα,

 

Ναι αν ειναι ετσι οπως τα λες, και επιτρρεπεται σε καποιον να δοκιμασει , ειμαι μεσα, ,θελω να δοκιμασω για ενα μηνα ΜΟΝΟ και μετα να φυγω και να μην χρωσταω τιποτα σε κανεναν και να ειμαι ελευθερος απο το συμβολαιο, ασχετα κι ολας αν εχω χασει τον πρωτο μηνα και να παιζω με τα λεφτα αλλων. Ποτε αρχιζουμε?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η foufoutos είπε:

Συγγνωμη αλλα θα ηθελα καποιες διευκρινισεις πανω σε αυτο που λες το να "δοκιμασει" και καποια αλλα πραγματα μου φαινονται παρα πολυ παραξενα  επειδη δεν τα εχω ξανακουσει ποτε ως φρασεις σε staking deals  να υπαρχουνε ως δυνατοτητες, και γι αυτο ρωταω.

Πες οτι καποιος "δοκιμαζει", και δεν του αρεσει , η του αρεσει αλλα ειναι μειον 2 χιλιαρικα μετα απο ενα μηνα

Μετα ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ αφου δεσμευεται με συμβολαιο η απο το makeup?

Τι διαρκεια εχει το συμβολαιο? Οταν παιρνει κανεις μια αποφαση με την οποια δεσμευεται να ασχολειται αποκλειστικα με αυτο για τον επομενο ενα χρονο η δυο χρονια, η αν ειναι σε makeup να πρεπει να πληρωσει κι ολας το ποσο που του αναλογει για να τον αφησουν να φυγει στα δυο χρονια τοτε αυτο δεν λεγεται "δοκιμη" αλλα μαλλον ειναι ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ αποφαση ζωης που μπορει να εχει πολυ θετικες η παρα πολυ αρνητικες συνεπειες για το μελλον αυτου που θα την κανει

Εκτος αν στην δικη σας περιπτωση ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ,  δηλαδη το συμβολαιο προβλεπει οτι οποιος δοκιμασει και δεν του αρεσει να ειναι ελευθερος να φυγει ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ (ειτε χαμενος ειτε κερδισμενος) και να μην χρωσταει και τιποτα σε κανενα,

 

Ναι αν ειναι ετσι οπως τα λες, ειμαι μεσα, ,θελω να δοκιμασω λοιπον για ενα μηνα και μετα να φυγω και να μην χρωσταω τιποτα σε κανεναν. Ποτε αρχιζουμε?

 

μπορείς απλά να με κάνεις add στο skype ( vomvix ) και να τα πούμε ώστε να σου λύσω ολες σου τις απορείες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vamvoux είπε:

μπορείς απλά να με κάνεις add στο skype ( vomvix ) και να τα πούμε ώστε να σου λύσω ολες σου τις απορείες

αν ένας που κάνει staking καταφέρει σε ένα μήνα να έχει κάποιον μέσα 2κ τότε είναι αξιος της μοίρας του ... και φυσικά είναι αδύνατο να μπείς τόσο μέσα γιατί πρώτα θα σε δοκιμάσουν στα μικρά που αυτά που μπορείς να χάσεις είναι λίγα και φυσικά αν μετά απο ένα μήνα προσπάθειας δείχνεις να μήν το έχεις ποιος θα ασχοληθεί με 90 δολλάρια ή 210 δολλαρια που μπορεί να είσαι μέσα . αν τώρα εσύ μόνο χάνεις και αυτοί συνεχίσουν να σου βάζουν λεφτά τότε καλά να πάθουν ( αστειεύομαι αλλά δεν γίνεται να είσαι πολύ μέσα χωρίς να χτυπήσει αλέρτ στον στάβλο και να μην πέσουν όλοι οι coach πανω σου να δούν γιατί γίνεται αυτό )  αν λοιπόν μετά απο ένα μήνα προσπάθειας ή δυο εσύ δεν πας μόνοι τους θα πούν άστο δεν το έχεις και φυσικά εκει δεν χρωστάς τίποτα , εφόσον σε διώξουν .. τώρα αν επιλέξουν να μην σε διώξουν και εσύ συνεχίσεις να χάνεις τι πειστεύεις οτι θα επιμένουν να σου στέλνουν λεφτά γιατι είσαι η σταχτοπούτα που κάποτε θα βρεθεί το γοβακι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη υπαρχουν και αλλοι που ενδιαφερονται και θα ηθελαν να μαθουν τι ισχυει,  θα ηταν καλο να διευκρινησεις εδω περα 

 

1) εαν υπαρχει  δεσμευτικο για εναν παικτη που κερδιζει συμβλαιο και ποια ειναι η διαρκεια του (π.χ ενα χρονο , δυο χρονια κλπ)

 

2) οπως και το τι συμβαινει εαν το συμβολαιο ληξει και ο παικτης ειναι μειον στο παιχνιδι , η αν τον διωξουν oι coaches μεσα στους πρωτους μηνες επειδη χανει, τι ποσοστο της ζημιας θα πρεπει να πληρωσει μετα ο διωγμενος παικτης ως αποζημιωση στους coaches βασει του συγκεκριμενου συμβολαιου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η foufoutos είπε:

Επειδη υπαρχουν και αλλοι που ενδιαφερονται και θα ηθελαν να μαθουν τι ισχυει,  θα ηταν καλο να διευκρινησεις εδω περα 

 

1) εαν υπαρχει συμβλαιο και ποια ειναι η διαρκεια του (π.χ ενα χρονο , δυο χρονια κλπ)

 

2) οπως και το τι συμβαινει εαν το συμβολαιο ληξει και ο παικτης ειναι μειον στο παιχνιδι , η αν τον διωξουν μεσα στους πρωτους μηνες επειδη χανει, τι ποσοστο της ζημιας θα πρεπει να πληρωσει ο παικτης ως αποζημιωση στους coaches βασει του συμβολαιου?

τα συμβόλαια είναι ενός χρόνου αλλά βασικά είναι με αριθμό σπινς δηλαδή 20Κ σπινς ή 25Κ σπινς κλπ

η δεύτερη ερώτηση έχει να κάνει με την πορεία του παίχτη αυτόν τον ένα χρόνο δηλαδή αν ένας παίχτης έχει μια πολύ κερδοφόρα πορεία και στο τέλος δεν του πήγε και καλα γίνετε κάποια συμφωνία μερικών παιχνιδιών ακόμα να μειωθεί λίγο το χρέος ... αλλά συνήθως αυτοί που πάνε καλά δεν έχουν χρέος γιατί εμφανίζεται στο τέλος ένα μπόνους που παίρνει ο παίχτης το οποίο συνήθως αν όχι πάντα είναι μεγαλύτερο απο το χρέος του οπότε όλα καλα ... αν τώρα χάνει νομίζω σου έγραψα νωρίτερα απλά τον διώχνουν για να μην τους βάλει κι αλλο μεσα και ούτε γάτα ούτε ζημιά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eνας χρονος δεσμευση για spins ειναι λογικο διαστημα οπως και 20Κ -25K spins,γενικα αυτα που λες μου φαινονται λογικα

Αλλα και παλι ειναι μια δεσμευση που δεν μπορουνε ολοι να την τηρησουν για διαφορους λογους , π.χ. καποιος στο ενδιαμεσο μπορει να υπολογιζει οτι θα βρει καποια αλλη δουλεια πληρους απασχολησης και να θελει να σταματησει το ποκερ. Δεν ειναι ευκολη αποφαση και ειδικα για spins που το variance ειναι τεραστιο και υπαρχουν πλεον αρκετα groups που δουλευουν σοβαρα και ετσι  το παιχνιδι εχει δυσκολεψει, ενω η Amaya εχει ανεβασει πολυ το rake , εχει κοψει διαφορα tools που υπηρχαν κλπ...

Ευχομαι ομως σε οσους παρουν αποφαση να κανουν κατι τετοιο, και σε σενα vamvoux , καλη επιτυχια και καλα κερδη

 

(Eγω προσωπικα θα ψαχνω staking σε ΜΤΤ η cash game NL50 .αν κανεις ενδιαφερεται να μου προσφερει κατι τετοιο να μου στειλει ενα  PM παρακαλω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η foufoutos είπε:

Eνας χρονος δεσμευση για spins ειναι λογικο διαστημα οπως και 20Κ -25K spins,γενικα αυτα που λες μου φαινονται λογικα

Αλλα και παλι ειναι μια δεσμευση που δεν μπορουνε ολοι να την τηρησουν για διαφορους λογους , π.χ. καποιος στο ενδιαμεσο μπορει να υπολογιζει οτι θα βρει καποια αλλη δουλεια πληρους απασχολησης και να θελει να σταματησει το ποκερ. Δεν ειναι ευκολη αποφαση και ειδικα για spins που το variance ειναι τεραστιο και υπαρχουν πλεον αρκετα groups που δουλευουν σοβαρα και ετσι  το παιχνιδι εχει δυσκολεψει, ενω η Amaya εχει ανεβασει πολυ το rake , εχει κοψει διαφορα tools που υπηρχαν κλπ...

Ευχομαι ομως σε οσους παρουν αποφαση να κανουν κατι τετοιο, και σε σενα vamvoux , καλη επιτυχια και καλα κερδη

 

(Eγω προσωπικα θα ηθελα coaching -staking σε ΜΤΤ η cash game small stakes .αν κανεις ενδιαφερεται να μου προσφερει κατι τετοιο να μου στειλει PM παρακαλω)

να σαι καλα εύχομαι επιτυχίες σε ότι κάνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2016 at 0:56 ΜΜ, ο/η MWAKI είπε:

δεν οφειλεις να αναφερεις και τους coach που τοσο διαφημιζεις???

θα έβαζα και τα διαγράματα που μου έστειλαν οι coach αλλά δεν μου δεινει δυνατότητα το φόρουμ να κάνω upload κιάλα ( προφανώς λόγω όγκου που έχω ανεβάσει μέχρι τώρα ? δεν ξέρω ) οπότε θα σου πώ μόνο τα ονόματά τους στην pokerstars

λοιπόν ειναι οι εξής

danichea1

ukasu

puskin8

arvan19855

και ο αρχι coach texican1988

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

επαναφέρω το θέμα λίγο στην επιφάνεια μιας που μπαίνουμε στην καλύτερη περίοδο για να σκεφτεί καποιος τα σχέδια της επόμενης σεζόν ..

και γιατί το φθινόπωρο είναι η καλύτερη περίοδος για να ξεκινήσεις κάτι τέτοιο με σκοπό τέλος του χρόνου να έχεις περάσει όλα τα διαδικαστικά και τα μικρά buy in και άρα απο την νέα χρονιά να έχει κάποιος φούλ δράση στα μεγάλα buy in και να πιάσει ευκολότερα το σούπερνόβα λέβελ ( αν και πλέον δεν είναι τόσο αποδοτικό οσο παλιότερα αλλά τι να κάνουμε μονοπώλιο έχουν ) ... και άρα να έχει ενα σημαντικό ώφελος απο το rakeback

 

για όποιον λοιπόν ενδιαφέρεται μπορεί να διαβάσει όλα τα παραπάνω μέσω των δικών μου αναρτήσεων και των απαντήσεων μου σε ενδιαφερόμενους  πιστεύω θα καλυφθούν οι απορίες του .... και σίγουρα μπορώ να του λύσω και οποιαδήποτε άλλη απορία είτε εδω είτε σε πριβέ συζήτηση μέσω σκάιπ στο λογαριασμό vomvix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...