Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πρόβλημα με Universal Replayer


PokerF@ce

Recommended Posts

Καλημέρα σας, έχω ένα πρόβλημα με το Universal Replayer δεν μου κάνει εγκατάσταση. Δεν νομίζω οτι πρόκειτε για το γνωστό πρόβλημα με το Java security, αυτό το προσπέρασα αλλά όταν μου ζήτησε να βάλω τα skins εγώ έβαλα το φάκελο της Pokerstars με τα skins. :grin: Μάλλον κάποια γκάφα έκανα.. όποιος μπορεί και γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει. μου βγάζει το παρακάτω error.

error.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το προβλημα ειναι αυτο που λες, οτι εβαλες κατι τελειως ασχετο ως skins του universal replayer

 

Ο μονος τροπος να φτιαξει ειναι να το κανεις απεγκατασταση, σβηνοντας επισης απο τον δισκο ολους τους σχετικους με το Universal replayer φακελλους και μετα νεα εγκατασταση απο την αρχη , χωρις να βαλεις skins αυτη τη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ τώρα είναι εντάξει, έκανα ότι μου είπες απλά τώρα δεν γνωρίζω πιο φάκελο πρέπει να επιλέξω εκεί που αναφέρει για τα skins μήπως ξέρεις να μου πεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι δεν ειναι υποχρεωτικο να επιλεξεις καποιο συγκεκριμενο φακελλο για τα skins, (αν θυμαμαι καλα και δε κανω λαθος.... εχουν περασει παρα πολλα χρονια απο τοτε που εχω να χρησιμοποιησω universal replayer). 

 

Αν δεν ειναι υποχρεωτικο τοτε μην βαλεις τιποτα

Αν τυχον το προγραμμα επιμενει να βαλεις οπωσδηποτε καποιο συγκεκριμενο φακελο για skins , τοτε βαλε το ιδιο ονομα με το main storage folder αλλα προσθετοντας στο τελος το /skins

Οταν το universal replayer λεει για "skins" δεν εννοει κατι σχετικο με pokernetwork skins αλλα  κατι που εχει μονο διακοσμητικη χρησιμοτητα και δεν εχει απολυτως καμια πρακτικη χρηση

Τα skins που αναφερει το universal replayer ειναι απλα φωτογραφιες καταλληλων προδιαγραφων, για το τι εικονα θελεις να εχει στο φοντο και τι χρωματα θα θελες εχουν τα κουμπια μεσα στο universal replayer. Δεν χρειαζεται χρησιμοτητα να ασχοληθει κανεις με αυτο, καθως τα χρωματα που εχει ηδη το universal replayer ειναι μια χαρα.

 

Πριν 200 χρονια που το universal replayer ηταν στην μοδα και το χρησιμοποιουσαν ακομα τοτε αρκετοι, διαφορα poker groups η sites ειχαν φτιαξει δικα τους custom skins για το universal replayer , πολλα και διαφορα coaching sites ειχαν και εδιναν δωρεαν τετοια skins για κατεβασμα στους παικτες κλπ. Ο κεντρικος σκοπος που φτιαχνανε αυτα τα skins ητανε οτι στα COACHING VIDEO που φτιαχνανε μετα οπου δειχνανε χερια παιγμενα απο το universal replayer, θελανε να φαινονταν στο φοντο το λογοτυπο του δικου τους coaching team η το λογοτυπο ενος site π.χ. της pokerstars και οχι η εικονα που εχει ετοιμη το universal replayer

Αν κατα την εγκατασταση σε ρωτησε για καποιο main storage folder , μετα μεσα σε αυτο το universal replayer φτιαχνει νομιζω ενα δικο του φακελλο που εχει το ονομα skins

 

Μεσα σε αυτο το φακελλο skins,  οποιος ειναι φανατικος του universal replayer μπορει να διαλεξει καποιο αλλο skin ωστε να αλλαξει τα χρωματα και το φοντο του universal replayer, η να φτιαξει και δικο του skin. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ όλα έγιναν όπως ακριβώς μου είπες, απλά στο τέλος επιλέγεις εσύ το φάκελο που θες να κάνει το πρόγραμμα Extract τα Skins του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...