Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Twitch ελληνικό live streaming, nl10 zoom 6max


metal_ouda

Recommended Posts

Καλησπέρα, στόχος αυτού του post είναι να παρουσιάσω το κανάλι μου στους Έλληνες παίχτες πόκερ. Παίζω πόκερ τον τελευταίο ενάμιση χρόνο, και αρκετά πιο σοβαρά το τελευταίο εξάμηνο. Ξεκίνησα με κατάθεση στα 100 ευρώ, και πλέον έχω 4600 $. Τον φεβρουάριο αγόρασα το holdem manager και παράλληλα ξεκίνησα ένα challenge, στο οποίο στόχος είναι να φτάσω τα 10000 $ πριν το τέλος του χρόνου.  Στο twitch προτιμώ να παίζω zoom για να υπάρχει περισσότερο δράση. Επίσης μ αρέσει περισσότερο γιατί μ αρέσει να κλέβω στα blinds war. Συνήθως τα sessions μου στο twitch ξεκινούν το μεσημεράκι 3μιση με 4. Ζητώ την στήριξη των Ελλήνων παιχτών, αν θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε οτιδήποτε. Το κανάλι είναι αυτό :  https://www.twitch.tv/metal_ouda  . Τα αποτελέσματα μου στο nl10 zoom 6max μέχρι τώρα είναι :

MP9y24.jpgKYGkPI.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε, θα ανέβω από σεπτέμβρη stakes. Επόμενο stream αύριο το μεσημέρι στις 3. Σας περιμένω, στηρίξτε με και με follow αν θέλετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά, μετά από δύο μήνες φτάνουμε στο τελικό στάδιο του challenge, όπου στόχος είναι τα 10 χιλιάρικα μέχρι το τέλος του χρόνου. Τον σεπτέμβριο ανέβηκα στο nl25 παίζοντας και reg tables και zoom. Αυτά είναι τα αποτέλεσματα μέχρι σήμερα, απ τον σεπτέμβριο κ μετά: 

trbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.png

 

Το bankroll αυτή τη στιγμή βρίσκεται στα 6700$. Τις τελευταίες 3 μέρες έχω ανέβει στο nl50 όπου στην περίπτωση που κερδίσω 2bb/100 σε 200k παρτίδες, θα πάρω 2000 δολλάρια κέρδος, και περίπου 33 χιλιάδες vpp (αρκετό rakeback) , οπότε και θα καταφέρω να τερματίσω το challenge. Αυτά είναι τα πρώτα 10κ hands στο 50αρι :

bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.png

 

Θα επανέλθω με ποστ εδώ στο τέλος του Νοεμβρίου όπου θα μπαίνουμε στην τελική ευθεία. Μέσα στον διάστημα αυτό θα γίνουν και live μεταδόσεις στο twitch. Σας περιμένω παίδες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Έλα ρε kafrinius παιχτούρα!!! Ευχαριστώ πολύ bro!! Ρε φίλε μετά τις αλλαγές με το supernova, το μόνο κίνητρο πλέον είναι τα 500 δολλάρια. Σκέφτομαι ότι δεν πολυαξίζει αφού θα γίνει μηνιαίο  lvl. Εσύ πως πας ρε? Είσαι νοβα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jajaja! Ναι , μλκιες ρε δεν λεει... θα γινει και του Μήνα τώρα οποτε klain  + Θα ειναι 28% flat και αν  μεινει και στο 28%..............

 

Εγώ εδω θα αφήσω τα κόκαλλα μου σταρς , για supernova elite πάω. 210k vpps this year!  το λιώσα :P 

 

Αντε gl , αναμένω και άνοδο 100  το χεις! googogogogo:D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε φίλε, ωραίος μπράβο!!  εχεις επιχειρήσει στο 100αρι εσύ? Βασικά μπορεί και ήδη να παίζεις κ στο 100αρι τώρα που το σκέφτομαι!! Πάμε γερά thanks bro!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω παίξει πολύ, απο 17' πιο ενταντικα λογικά αν δεν bustarw, και στο 50 χωρίς λεξοτανιλ βγαινεις για Ελλάδα... :P   :P ... .. μπαινω s/k και παρασκευές για λίγα Hands.  Τους μισούς  regs που έχεις label 50 θα είναι και 100....  Πανώ κατώ τα ιδια είναι μονο που έχει μερικους δυνατους 200αριδες που κατεβαίνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις αρχές δε τα έβαζαν και έπρεπε να τα ζητησεις.Απο κάποια στιγμή και μετά τα βάζουν,και έβαλαν και σε αυτούς που δε τα είχαν καν ζητησει(απορούσαν άτομα στο 2+2) τι είναι τα 50k extra starcoins.Καλο είναι πάντως όποιος γίνεται να τσεκαρει αν μπήκαν τα starcoins γιατί με αυτούς ποτέ δε ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η koskosmo είπε:

Στις αρχές δε τα έβαζαν και έπρεπε να τα ζητησεις.Απο κάποια στιγμή και μετά τα βάζουν,και έβαλαν και σε αυτούς που δε τα είχαν καν ζητησει(απορούσαν άτομα στο 2+2) τι είναι τα 50k extra starcoins.Καλο είναι πάντως όποιος γίνεται να τσεκαρει αν μπήκαν τα starcoins γιατί με αυτούς ποτέ δε ξέρεις.

Διαμαρτυρομαι εκ μερους ολων των περσινων SN που δεν παιρνουν το 500αρικο αλλα παιρνουν απο τα τρια το μακρυτερο :mad:. Nice loyalty program stars well done :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...