Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

thunder poker questions


plzDontRaise

Recommended Posts

καλησπερα, σκεφτομαι εδω και λιγο καιρο να κανω μια καταθεση στη thunder poker.εχω μερικες ερωτησεις για το ρουμ απο καποιον π ξερει η παιζει εκει.

1)τροποι καταθεσης-αναληψης απο οτι ειδα moneysafe ειναι μια τι αλλες επιλογες υπαρχουν?

2)ποσο % rake εχει η εταιρια?

3)καπου διαβασα οτι λαγκαρει αρκετα ισχυει?

4)τι παιζει με το τραφικ? πχ θα μπορω να παιζω 5,6 tables νλ20-25 για 5-6 ωρες τη μερα? η απλα μονο κανα σαββατοκυριακο βρισκεις τοσα τραπεζια available?

ευχαριστω εκ των προτερων,gl at the tables:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)'Skrill, Neteller, Upay, Moneysafe

2) Rb = 40% για τα πρωτα 100€ και 25% για το υπολοιπο. Η επιστροφη γινεται εβδομαδιαια

 

3) indeed laggare αλλα μεσω προσφατου update λυθηκε

 

4) Οχι δεν θα βρεις 6 tables running ειδικα καθημερινες. Το max σε nlholdem ειναι τα Σ/Κ οπου θα μιξαρεις limits ( 20nl/40nl/50nl/100nl) κ ετσι παιζεις σε 4~5 τραπεζια. Καθημερινες εχεις 3 τραπεζια συνηθως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως οπου εχετε το link για να κατεβασει καποιος το λογισμικο της thunder poker δεν λειτουργει τουλαχιστον σε εμενα,εμφανιζει καποια live dealer οπου λεει πονταρετε σε στοιχηματα poker, αν καταφερεις να κατεβασεις τον client μεσα δεν εχει cashier και δεν μπορεις να κανεις καταθεση μπορει ολα αυτα να γινονται λογω του οτι δεν κανω κατι καλα η απλα ετσι ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το εχω κατεβασει ακομα αλλα απο οτι εχω καταλαβει κανεις account  στη goalbet και μετα μεταφορα στη thunder.καποιος που το εχει ας μας διαφωτισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...