Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Προβλημα λαθος παραγγελια 2ης καρτας Skrill


GoldenVirginia

Recommended Posts

Εχθες εκανα κατι κατα λαθος,παρηγγειλα 2η καρτα skrill ενω εχω καρτα και μου ηρθε mail αυτοματοποιημενο οτι θα μου αποσταλει σε 10 μερες,τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?Μηπως θα δουν οτι εχω και απλα δεν την στειλουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πανε φιλε μακακια εγινε,τωρα δεν ξερω αν μπορω να ακυρωσω την μια,κι αυτοι δεν εχουν ενα μηνυμα που να λεει δεν μπορειτε να παραγγειλετε νεα καρτα γιατι εχετε καρτα σε ισχυ.Βασικα μπορει οντως να ακυρωνεται αυτοματα η μια μολις ερθει η δευτερη και κανω ενεργοποιηση.Αν εχει αντιμετωπισει καποιος κατι παρομοιο ας γραψει παρακαλω να ξερω τι παιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Quasar96 είπε:

Μαντεψε ποιος θα εχει 2 καρτες σε 10 μερες

Χαχαχαχα καποιος εχει κεφια σημερα. Golden στειλ'τους email αμεσως ρε. Ασε που θα κλαις και τα 10€ της νεας αχρηστης καρτας. Εχω ομως μια απορια ρε φιλε πως γενιν αυτο και τι ηθελες αρχικα να κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η GoldenVirginia είπε:

Αστα να πανε φιλε μακακια εγινε,τωρα δεν ξερω αν μπορω να ακυρωσω την μια,κι αυτοι δεν εχουν ενα μηνυμα που να λεει δεν μπορειτε να παραγγειλετε νεα καρτα γιατι εχετε καρτα σε ισχυ.Βασικα μπορει οντως να ακυρωνεται αυτοματα η μια μολις ερθει η δευτερη και κανω ενεργοποιηση.Αν εχει αντιμετωπισει καποιος κατι παρομοιο ας γραψει παρακαλω να ξερω τι παιζει.

Αυτο ισχυει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η panathas είπε:

Χαχαχαχα καποιος εχει κεφια σημερα. Golden στειλ'τους email αμεσως ρε. Ασε που θα κλαις και τα 10€ της νεας αχρηστης καρτας. Εχω ομως μια απορια ρε φιλε πως γενιν αυτο και τι ηθελες αρχικα να κανεις.

 

Ηθελα να δω τις χρεωσεις και αντι να παω στην κεντρικη σελιδα πατησα προπληρωμενη και εκει εγινε η μακακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στειλτους email αμεσως. Μπορει μεν να ακυρωσουν την παλια σου καρτα, αλλα θα πληρωσεις κερατιατικα 10€ και μπορει να υπαρχει θεμα και με το pin και μπορει να χρειαστει να εκδοσεις νεο. Με λιγα λογια υπαρχει περιπτωση να περιμενεις περιπου 1 μηνα μεχρι να μπορεσεις να ξανασηκωσεις χρηματα απο ΑΤΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δική μου κάρτα λήγει τον Φεβρουάριο του 2018 και χωρίς να έχω κάνει αίτημα για άλλη κάρτα χθες μου ήρθε email που γράφει ότι η καινούρια μου κάρτα θα μου αποσταλεί σε 10 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η persona non grata είπε:

Η δική μου κάρτα λήγει τον Φεβρουάριο του 2018 και χωρίς να έχω κάνει αίτημα για άλλη κάρτα χθες μου ήρθε email που γράφει ότι η καινούρια μου κάρτα θα μου αποσταλεί σε 10 μέρες.

Κι εμένα ήρθε και λογικά σε όλους. Είναι η καινούρια contactless mastercard.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαινεται οτι το λαθος που εκανα με το να παραγγειλω κατα λαθος νεα καρτα skrill εγινε ακριβως στο χρονικο σημειο που θα αλλαζαν ουτως η αλλως τις καρτες,συνομωσια τους συμπαντος.

Εχθες το βραδυ τους εστειλα κατ ευθειαν μηνυμα για να μην μου αποστειλουν την καρτα και μου εστειλαν και μου ειπαν οτι θα μου στειλουν νεα καρτα δωρεαν λογω αλλαγης παροχου και πως δεν χρειαζεται να κανω κατι απο πλευρας μου.Η παλια καρτα απενεργοποιειται αυτοματα μολις ενεργοποιηθει η νεα καρτα.Η εκδοση pin θα γινει ηλεκτρονικα.

Αν εχουμε καποια θεματα με τις νεες καρτες εδω ειμαστε να τα συζητησουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...