Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

poker.gr,thunder poker


Λουκας Αργ.

Recommended Posts

καλησπέρα σε ολους είμαι νέο μελος και γενικοτερα εγινα 21 τον περασμενο αυγουστο οποτε παιζω με πραγματικα χρηματα λιγο καιρο.Αν μπορει καποιος να δωσει πληροφοριες για το κλείσιμο του poker.gr και για πιθανη αντικατασταση του από άλλο ποκερ room,αλλα και γιατι η goal bet όπως με πληροφορησε σε ερωτηση μου το τμημα υποστιριξης δεν θα παρεχει για λιγο διάστημα υπηρεσίες ποκερ.Ευχαριστω εκ των προτερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Σχετικά με το Poker.gr, δεν υπάρχει κάτι νεότερο από την ιδια την εταιρεία

Αν και και δεν είμαι σε θεση να γωριζω τα εσωτερικα της εταιρειας,  η προσωπική μου προβλεψη (με βαση και την οποια πληροφορηση εχω ) είναι ότι συντομα τουλάχιστον ΔΕΝ θα υπάρξει κατι νεοτερο αν και η ιδια η εταιρεια δεν αποκλειει το ενδεχομενο καποτε να επανελθει στο online poker, αλλα είναι πολύ πιθανο να μην επανελθει ποτε....  

Αυτή την στιγμη η  ελληνικη αγορά online poker (νομοθεσία, φολορογία, αριθμός παικτών που ασχολούνται, μέλλον του παιχνιδιού, ανταγωνισμός  από άλλες εταιρείς με άδεια στην Ελλάδα και κυρίως την Pokerstars και σύντομα θα προστεθεί και η Partypoker αλλά και πολλες εταιρείες χωρίς άδεια στην ελλάδα) ειναι τέτοια που δεν νομιζω ότι υπαρχουν προυποθεσεις να ανοιξει και η stoiximan αμεσα καποιο νεο skin σε καποιο υπαρχων poker network και να εχει ψηλο επιπεδο ποιοτητας υπηρεσιων και πελατεια ώστε να την συμφερει να μπει στην διαδικασια... Παρα ένα αποτυχημενο room και πολλους δυσαρεστημενους χρηστες να τους βριζουν, προτιμουν να μην εχουν καθολου poker room και να ασχοληθουν μονο με το στοίχημα και το online καζινο , ακριβως όπως εκανε και η mybet και εκαναν το ιδιο και τοσες άλλες εταιρειες τα τελευταια χρονια που εκλεισαν τα poker room τους, (και συνεχιζουν και κλεινουν συνεχως πολλα κάθε χρονο...). Η εποχη του poker οπως ηταν πριν αρκετα χρονια οταν το  poker.gr ηταν "HOT" εχει τελειωσει οριστικα, και η εταιρεια το γνωριζει καλα ότι θα ηταν αδυνατον να προσπαθησει να την επαναφερει και θα ηταν και ζημιογονο οικονομικα.

Σχετικά με το thunderpoker  αυτό που είμαι σε θέση να γνωρίζω είναι ότι συνεχιζει να λειτουργεί μια χαρά, ότι οι καταθέσεις και οι αναλήψεις είναι γρηγορες και ασφαλεις και όποιος θέλει μπορει να το ψάξει , να βρει ένα τροπο να κατεβάσει το λογισμκο και να παιζει εκει . Είναι freeware το λογισμικο και είναι ευκολο να το βρει κανεις κανοντας μια απλη αναζητηση στο google "thunder poker download"

Από κει και πέρα  νομίζω ότι η απάντηση στο ερώτημα σου σχετίζεται με κάποιες τεχνικές και νομικές λεπτομέρειες και θεματα τακτικης των εταιρειων και είναι σχετικα ευκολο να καταλαβει από μόνος του καποιος τι  ακριβώς συμβαινει (αν εχει καποια γνωση στο πως ακριβως λειτουργει η ελληνική αγορά ) .  Εφόσον δεν υπάρχει καμια επίσημη δημοσια ανακοίνωση πάνω σε αυτό το θέμα από την ίδια την goalbet (δεν εχω δει καποια), δεν νομίζω οτι θα ηταν σωστο να σχολιασω στο φόρουμ αυτές τις λεπτομέρειες. Δεν υπαρχει όμως κανένας λόγος ανησυχίας για την ασφαλεια των καταθεσεων και όποιος θέλει μπορεί να  συνεχίσει  να παίζει κανονικα στο thunderpoker όπως και πριν (η να ανοίξει νέο λογαριασμό εκεί περα αν δεν έχει  ηδη).  Το μόνο αρνητικο είναι η μικρή κινηση , που οφείλεται στην  κατάσταση που υπάρχει σήμερα πλέον στην ελληνική αγορά του online poker toy 2016 (και την διεθνή αγορά επίσης)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...