Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

tropoi analipsis goalbet


okanenas

Recommended Posts

Αν ειναι τυχερος καποιος νεος παικτης και  μπορεσει μετα απο μεγαλο χασιμο χρονου να κατεβασει και το λογισμικο του ποκερ να παιξει τοτε οκ ας μιλησουμε και για τις μεθοδους αναληψης.Ακομη και εδω στο pokerland οταν λετε κατεβαστε το λογισμικο απο εδω εχετε δει αν κατεβαινει?Μετα παραπονιουνται ολοι δεν εχει traffic στα τραπεζια ακυρωνονται τουρνουα και διαφορα τετοια.Σε οποιαδηποτε σελιδα ποκερ και να μπεις το πρωτο πραγμα που βλεπεις ειναι το banner για να κατεβασεις το λογισμικο.Τελος παντων δεν ξερω τι να πω οτι θελετε καντε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη φιλε okanenas  αλλα δεν ειναι μονο αυτοι οι τροποι αναληψης στην goalbet.Απορω γιατι σου δινει μονο αυτους ή αν το κανεις σκοπιμα.Προφανως δεν εχω καμια σχεση με την goalbet.

Eμενα μου δινει δυνατοτητα για τα παντα,τραπεζικο εμβασμα,viva wallet, skrill, mychoise mineysafe, netteller ktl ktl..

Κατι αλλο παιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η GoldenVirginia είπε:

Αν ειναι τυχερος καποιος νεος παικτης και  μπορεσει μετα απο μεγαλο χασιμο χρονου να κατεβασει και το λογισμικο του ποκερ να παιξει τοτε οκ ας μιλησουμε και για τις μεθοδους αναληψης.Ακομη και εδω στο pokerland οταν λετε κατεβαστε το λογισμικο απο εδω εχετε δει αν κατεβαινει?Μετα παραπονιουνται ολοι δεν εχει traffic στα τραπεζια ακυρωνονται τουρνουα και διαφορα τετοια.Σε οποιαδηποτε σελιδα ποκερ και να μπεις το πρωτο πραγμα που βλεπεις ειναι το banner για να κατεβασεις το λογισμικο.Τελος παντων δεν ξερω τι να πω οτι θελετε καντε.

μονο αυτο λες εδω πριν λιγο ειχα κεντα χρωμα και χανω απο full θα μας τρελανουν εδω ρε αυτοι θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω φιλε περιεργο μου φενεται οτι σε εμενα μου εμφανιζει 2 τροπουσ αναληψης μονο μηπως δεν με συμπαθουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε όλες τις εταιρείες που υπάρχουν για να του δείξει επιλογές ανάληψης μέσω skrill πρέπει να έχει γίνει πρώτα τουλάχιστον μια κατάθεση μεσω skrill.

Έχετε κανει καποια κατάθεση με skrill και μετα παλι δεν τα δείχνει?

 

Επισης για να κατεβασει κανεις το λογισμικο απλα γραφει "thunderpoker download" στο google.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω στην οθόνη που έβαλες ότι έχει ενεργό το κουμπί που ζητάει φόρτωση προσωπικών εγγράφων.

Είδα και τον λογαριασμό άλλου παικτη που ενώ είχε στείλει όλα τα έγγραφα παλιά, επίσης  έχει εκεί ένα κουμπί που του ζητάει φόρτωση προσωπικών εγγράφων και βγάζει μόνο αυτές τις δυο επιλογές ανάληψης  .

(βγάζει δηλαδή ακριβώς την ίδια  οθόνη που βγάζει και σε σένα. )

Μήπως θέλουν από κάποιους παίκτες να ξαναστείλουν πάλι  τα έγγραφα για να ενεργοποιηθούν και πάλι οι αναλήψεις με ewallet?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω κανει καταθεση μεσω skrill και ομως μου δινει αυτην την επιλογη.Δεν εχει να κανει με αυτο.

Επισης ουτε επιβεβαιωση στοιχειων εκανα και παλι μου βγαζει ολους τους τροπους αναληψης.

Κατι αλλο παιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η okanenas είπε:

to omaha den peirazei na vgaloume leuta den mas epitrepei stin ousia

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η okanenas είπε:

kserw atoma pou mpainoyn taytoxrona me2  logariasmous sta idia trapezia  ktl tous ta lew synexeia kai den tous noiazei dexontai tis paranomies para na tous mplokaroun kai xasoun atoma gia mena leei polla ayto kai den ksana asxoloume

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η goalbet ξεκίνησε με πολύ καλά δεδομένα, δυστυχώς όμως το μικρό pool των παικτών δεν της επιτρέπει να εξελιχθεί σε κάτι καλύτερο και ειδικά με την δισπυστία που υπάρχει. Είναι ένα πολύ καλό ελληνικό βήμα αλλά δυστυχώς δεν έχει την ανάλογη αντιμετώπιση από τους παίκτες και πολλές φορές χωρίς να έχουν άδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lol εμένα μου αφαίρεσαν το skrill και από τα deposit methods και από withdraw...Το έχετε ψιλοδιαλύσει ε παιδιά, άντε πείτε την αλήθεια.

ΥΓ: είναι αστείο το γεγονός πως δεν έχουν banner για να κατεβάσει κάποιος τον client από το site και μετά αναρωτιέται κανείς γιατί δεν έχει traffic...

lol.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα μου έστειλε μήνυμα η Goalbet και είδα πως οι μέθοδοι κατάθεσης/ανάληψης διορθώθηκαν και περιλαμβάνουν πλέον τα πάντα, ακόμα και VivaWallet + Paysafe που δεν είχα ποτέ ως μεθόδους, δεν ξέρω αν έγινε κάτι αντίστοιχο και σε άλλα accounts.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ulver είπε:

Σήμερα μου έστειλε μήνυμα η Goalbet και είδα πως οι μέθοδοι κατάθεσης/ανάληψης διορθώθηκαν και περιλαμβάνουν πλέον τα πάντα, ακόμα και VivaWallet + Paysafe που δεν είχα ποτέ ως μεθόδους, δεν ξέρω αν έγινε κάτι αντίστοιχο και σε άλλα accounts.

 

Διορθωθηκε επειδη  καναμε  τον κοπο και   το επισήμαναμε με τον σωστο και καταλληλο τροπο ωστε να χει αποτελεσμα, τοσο  στους ιδιους οσο και δημοσια σε αυτο το φορουμ,.

Αυτο ειναι το email που τους εστειλα και μετα   διορθωθηκε αμεσα 

 

Παράθεση

Χαίρετε. Σε εμένα και πολλούς άλλους παίκτες δεν εμφανίζεται η επιλογή κατάθεσης με Paysafe και με SKRILL ενώ σε άλλους εμφανίζεται, όπως μπορείτε να δείτε και στις εικόνες που έχουμε βάλει στο forum του Pokerland στο θέμα "το τοπίο του Online poker στην ελλάδα". Θα θέλαμε να μας εξηγήσετε ποιος ακριβως ειναι  ο λογος που  υπάρχει αυτή η διάκριση και πως μπορούμε και οι υπόλοιποι παίκτες να έχουμε διαθέσιμες όλες τις επιλογές κατάθεσης και ανάληψης στο λογαριασμό μας. Ευχαριστώ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έστειλα και έγω Φουντουρ πριν 2-3 μέρες σχετικό e-mail και παρόλο που υπήρξε διόρθωση στις καταθέσεις/αναλήψεις, δεν αποσαφηνίστηκε καθόλου για ποιο λόγο ήταν ανενεργό το Skrill/Neteller/Viva/Paysafe. Από τον Οκτώμβριο το μόνο που μου έβγαζε ήταν U-pay(wtf is this??) / Moneysafe / MyChoice(?????). Αν αυτές ήταν οι μέθοδοι για τους ~100 παίκτες του site λογικό και το ανύπαρκτο traffic. Το θέμα είναι να κάνουν μια καθολική διόρθωση στα deposits/withdraws και όχι κατόπιν αιτήσεως γιατί έτσι βράστα χαράλαμπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα θα ήθελα να σας μιλήσω για την ανάληψη που προσπαθήσει κάνεις από εχτές  η γυναίκα μου στην thunderpoker και οι μέθοδοι ανάληψης είναι μόνο moneysafe και my choice. Τίποτα άλλο και ας έκανε κατάθεση μέσω skrill.  Δεν έχω δει ποιο απαράδεκτη  συμπεριφορά πόκερ site. Μετά θέλουμε να πάμε μπροστά. Αίσχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...