Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

tropoi analipsis goalbet


okanenas

Recommended Posts

Να στειλει ενα email με μοναδικο αιτημα να τις ενεργοποιησουνε το skrill ως μεθοδο αναληψης?

Εγω οταν τους εστειλα email ζητωντας να μου ενεργοποιησουν το skrill και την paysafe για καταθεση και αναληψη το εκαναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η foufoutos είπε:

Να στειλει ενα email με μοναδικο αιτημα να τις ενεργοποιησουνε το skrill ως μεθοδο αναληψης?

Εγω οταν τους εστειλα email ζητωντας να μου ενεργοποιησουν το skrill και την paysafe για καταθεση και αναληψη το εκαναν

Για πότε μιλάς εσύ? Η γυναίκα μου από εχτές αυτό κάνει και το μόνο που τις γράφουν είναι ότι οι μοναδικές επιλογές είναι moneysafe και my choice.  Εν τω μεταξύ έχει κάνει Κατάθεση μέσω skrill.  Νομίζω τόσο απαράδεκτη συμπεριφορά σε site δεν έχουμε ξανασυναντήσει.  Τι να πω μετά θέλουνε κόσμο στο πόκερ και στο site γενικότερα. Αίσχος.  Α και φρεσκα κουλουρια . Η goalbet εστειλα μολις μηνυμα στην γυναικα μου και λεει οτι δεν προσφερει αλλα ποκερ..... Τα συμπεράσματα δικά σας!!!

Επεξεργάστηκε από Garry
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η foufoutos είπε:

εγω ειχα ζητησει να μου ενργοποιησουν το skrill περιπου πριν 10 μερες και το ειχαν δεχτει. 

Τους έστειλε μήνυμα και τους είπε αυτό που μας έγραψες. Τώρα περιμένει νέα όπως την είπανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικοτερα οι απαντησεις του support τους ειναι αστειες. Ουτε ανακοινωση εκαναν οτι κλεινουν το ποκερ, σου λεει 10 ατομα ειναι σιγα μην μπουμε στον κοπο να γραψουμε και επισημως οτι το ποκερ τελος. Ελληνικοτατος "επαγγελματισμος"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...