Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Poker finally dead (?) 2017 version!


kafrinius

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η kafrinius είπε:

https://www.boomplayer.com/24037417_E107E2B96B  BIGGEST DONATION OF 2017 IN ONLINE POKER!

του εκοψες το heater, λιγο πιο πριν ο ιδιος μου εριξε αυτο https://www.boomplayer.com/24037283_A2D4B2B803 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/4/2017 at 4:44 ΜΜ, ο/η kafrinius είπε:

Μπορώ να ρωτήσω γιαυτή την παρτίδα πληροφοριάκα;; Κάνει open απο mp 3bet από co εσύ ωραία callarei οοp σε τι range τον βάζεις ;; mp vs co 3bet;;cbet flop  min raise callareis εννοείται.. Tο 10d κάνει improve καποια fishy combos του  ωραία callareis ..στο ριβέρ δεν είναι commited? με τι info τα παίζεις;;Άγριο exploit??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dennis88 είπε:

Μπορώ να ρωτήσω γιαυτή την παρτίδα πληροφοριάκα;; Κάνει open απο mp 3bet από co εσύ ωραία callarei οοp σε τι range τον βάζεις ;; mp vs co 3bet;;cbet flop  min raise callareis εννοείται.. Tο 10d κάνει improve καποια fishy combos του  ωραία callareis ..στο ριβέρ δεν είναι commited? με τι info τα παίζεις;;Άγριο exploit??

Εχμ να πω την αληθεια δεν μπορω να βρω λογικη τρελη , randomarw --Μπορει και tiltplay........... Απλα ενιωσα οτι επειδη ειναι fish δεν εχει καποιο λογο να διαλεξει τετιο Betsize με str8 +  το minFLOP συνηθως δεν το βρισκω δυνατο range κατι σε τοπ-goodkicker QJ,AJ,JT,8A etc....  οποτε καπως ετσι λεω μπας και τον βγαλω εκτος:P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως μπράβο σας παιδιά που καταφέρνετε και κερδίζετε nl100 και zoom στο Nl25 χάνω πανηγυρικά..Πως εκτοξεύσατε το παιχνίδι σας;; coaching??Προσωπίκη δουλειά;; Απλά παίζοντας και κάνοντας review τα sesson σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dennis88 είπε:

Πάντως μπράβο σας παιδιά που καταφέρνετε και κερδίζετε nl100 και zoom στο Nl25 χάνω πανηγυρικά..Πως εκτοξεύσατε το παιχνίδι σας;; coaching??Προσωπίκη δουλειά;; Απλά παίζοντας και κάνοντας review τα sesson σας;;

Ty dennis....

Ναι ειχα κανει coaching παλια το οποιο σιγουρα ριχνει φως και σου αλλαζει την κατεύθυνση που ειχες  .....

Προσωπικά παίζω παρα πολυ και συζηταω με παικτες απο τα stakes μου.

Αυτο που συνιστώ ειναι να ασχοληθεις με το πως παιζει το pool, ανοιγε το observe και βλεπε παρτιδες καθε μερα .... βλεπε τι ranges εχουν και σε τι lines ......

Αυτο καντο και στον tracker  με πιο ειδικα lines π.χ. οταν έκανες x/c 3 φορές τι range ειχαν οι regs και ουτω καθε έξης........

Επίσης βοηθαει να ενταχθεις σε μια ομαδα απο grinders που παίζετε παρόμοια levels.

Παντως ζοομ το θεωρώ πλ δύσκολο δρομο για να ανέβεις στακες και δεν θα ταν ασχημη επιλογη να κανεις στροφη reg tables  και full table selection.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/3/2017 at 4:25 ΜΜ, ο/η kaido_gr είπε:

καποιοι εχουν λεφτα για πεταμα δεν εξηγηται αλλιως

ελα ντε!! xD

 

στις On 6/4/2017 at 10:52 ΠΜ, ο/η HawkMarshall2 είπε:

Αυτά τα 3 barrel bluffs είναι pure bankroll boost :grin:

xD νταξει χεστηκα λιγο πριν δω τι εχει Για να πω την αληθεια :D scared money reg xD

 

 

στις On 6/6/2017 at 1:09 ΜΜ, ο/η kaido_gr είπε:

τρεχεις ασχημα βλέπω! 

 

 

στις On 6/6/2017 at 8:29 ΜΜ, ο/η panathas είπε:

ολα τα χερια παναθα σου προκαλουνε γελιο ok xD nice!

κανα Omaha spingo θα χει φάση!

 

 

 

Τπτ τρελο για την ωρα απο το στρατοπεδο μου !

 

ee74800f28ac4a25b19f7577b75cfc15.png

 

ενα cold call Σε 3bet Με A4o -- lucky river! :D 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2017 at 8:29 ΜΜ, ο/η panathas είπε:

Panatha πως τρέχεις στις σπινες; Η αλήθεια είναι πως το συγκεκριμένο επίπεδο είναι παιδική χαρά..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η konservas είπε:

Panatha πως τρέχεις στις σπινες; Η αλήθεια είναι πως το συγκεκριμένο επίπεδο είναι παιδική χαρά..  

Φυσιολογικα προς μετρια θα ελεγα. Δεν παραπονιεμαι βεβαια γιατι εχω δει και πολυ χειροτερα. Το βασικο μου θεμα παντως για να ανεβω πιο ψηλα ειναι καθαρα τo volume. Aν δεν καταφερω να το ανεβασω δεν εχω καμια τυχη, ειδικα και με τις επικειμενες αλλαγες στο rakeback. Παντως 3αρια και 7αρια εχουν πανω κατω το ιδιο επιπεδο, αλλα δυστυχως οσο ευκολα και να ειναι δεν μπορεις να βγαλεις κανα σοβαρο ποσο εκτος και αν σου ανοιξει... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η panathas είπε:

Φυσιολογικα προς μετρια θα ελεγα. Δεν παραπονιεμαι βεβαια γιατι εχω δει και πολυ χειροτερα. Το βασικο μου θεμα παντως για να ανεβω πιο ψηλα ειναι καθαρα τo volume. Aν δεν καταφερω να το ανεβασω δεν εχω καμια τυχη, ειδικα και με τις επικειμενες αλλαγες στο rakeback. Παντως 3αρια και 7αρια εχουν πανω κατω το ιδιο επιπεδο, αλλα δυστυχως οσο ευκολα και να ειναι δεν μπορεις να βγαλεις κανα σοβαρο ποσο εκτος και αν σου ανοιξει... :P

τι μεροκαματο θες να εχεις για τα 7αρια ας πουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η panathas είπε:

Φυσιολογικα προς μετρια θα ελεγα. Δεν παραπονιεμαι βεβαια γιατι εχω δει και πολυ χειροτερα. Το βασικο μου θεμα παντως για να ανεβω πιο ψηλα ειναι καθαρα τo volume. Aν δεν καταφερω να το ανεβασω δεν εχω καμια τυχη, ειδικα και με τις επικειμενες αλλαγες στο rakeback. Παντως 3αρια και 7αρια εχουν πανω κατω το ιδιο επιπεδο, αλλα δυστυχως οσο ευκολα και να ειναι δεν μπορεις να βγαλεις κανα σοβαρο ποσο εκτος και αν σου ανοιξει... :P

Σε νιώθω γιατί και σε μένα το volume λείπει. Έχω εστιάσει στην ποιότητα του παιχνιδιού (74 cEV τρέχω τον τελευταίο καιρό με 2 tabling) αλλά με πρωινή δουλειά δεν υπάρχει χρόνος-καθαρό μυαλό για σοβαρό grinding..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...