Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Island Poker Tour


Manospoker81

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά θελω να συμετασχω σε τουρνουα ποκερ και με ενδιαφέρει για την Κυπρο στα Κατεχόμενα Islandpokertour λεγετε κ διεξάγετε 26 με 29 Ιανουαριου. Θελω να μου πείτε την γνωμη σας και γενικα οτι γνωριζετε που μπορει να με βοηθησει στην αποφαση μου να παω ή οχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Manospoker81 είπε:

Γεια σας παιδιά θελω να συμετασχω σε τουρνουα ποκερ και με ενδιαφέρει για την Κυπρο στα Κατεχόμενα Islandpokertour λεγετε κ διεξάγετε 26 με 29 Ιανουαριου. Θελω να μου πείτε την γνωμη σας και γενικα οτι γνωριζετε που μπορει να με βοηθησει στην αποφαση μου να παω ή οχι!!

 

26 με 29 ιανουαριου to islandpokertour δεν διεξαγει κανενα τουρνουα ποκερ, διεξάγει ενα φεστιβαλ cash games , με χαμηλοτερο stake το Nl500. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η foufoutos είπε:

 

26 με 29 ιανουαριου to islandpokertour δεν διεξαγει κανενα τουρνουα ποκερ, διεξάγει ενα φεστιβαλ cash games , με χαμηλοτερο stake το Nl500. 

lol απο ταχυτητα εγραψαTournoua εννοειτε κ γνωριζω οτι ειναι Cash Game και τα τραπεζια. εε ναι με το χαμηλοτερο θα μπω. Εχω επικοινωνησει μαζι τους για πληροφοριες, γενικα το καλο ειναι οτι προσφερουν δωματιο μεταφορικα εαν παιξω 6 ωρες ημερησίως. Εχετε καποιον που να εχει παει και να γνωριζει γενικα να μου πει εντυπωσεις, εχει Ελληνες παιχτες γενικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...