Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

SNG micro


Recommended Posts

Καλησπέρα στην κοινότητα θα ήθελα να μάθω ποία η γνώμη σάς για τα sng micro 180,90,45,man.  1$,1,5$B Με κατι σαν 80$ ROLL 4-6table's και 7-8h.sessions 4-5μέρες την εβδομάδα με hm2 και στόχος ειναι τα sng ,mtts με avb 5$100B+ δεν βάζω κάποιο χρονικά όρια σε αυτό, αξίζει βάση rake ? Μπορεί να ανέβεις αν δόσεις volume?

Υ.Γ θα με ενδιέφερε αν κάποιος θέλει να μοιραστεί την γνώση του και να προτείνει δημόσια κάποιο αξιόλογο εκπαιδευτικό υλικό με συνδρομή και δωρεάν?  Να προτείνει κάποια tools Π.χ Icm culator, pokerstove κ.α 

Υ.Γ 2 αν και άλλα άτομα εκφράζουν αυτά που ψάχνω και είναι σε παρόμοια φάση κρατώντας κάποιο ιστορικό χεριών με όρεξη για να βελτιώσουν το παιχνίδι τούς ας κάνουμε κάτι μέσο Skype να ζωντανέψει η φάση μας :D:P:)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κρατάω ζωντανό μόνος μού. OR FOREVER ALONE!! Πρώτο update λοιπόν έχοντας κάνει μόνο 2 session αρκετά "δυνατά" σε θέμα volume 1$90man/turbo  1$hyper 180 και regular, 1.5$ 45man/turbo  είχα κάποιες νίκες και αρκετά τελικά τραπέζια, ξεκίνησα με 50$BR και σήμερα έκλεισα 147$ σύντομα θα ανεβάσω κάποια χέρια για συζήτηση και ανάλυση  (είχα πατέρα ταξιτζή εγώ και ξέρω :P ) απλά παλεύω λίγο με jivaro,hm2,handtonote μέχρι να καταλήξω σε κάποιο software 

ΑΠΟ εκπαιδευτικό υλικό εχω να προτείνω τα εξής ΔΩΡΕΑΝ Βιβλία kill everyone,mental game of poker 1. Κυκλοφορούν πολλά pdf με αυτά 

Καλό για μια πιο online εισαγωγή στα micro sng είναι και η σειρά build yourself a fat bankroll από το σάιτ sitandgoplanet.com 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...