Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΑΝΑΛΗΨΗ ΑΠΟ ΠΟΚΕΡΣΤΑΡΣ -Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ


meres

Recommended Posts

καλησπερα....ειμαι σχετικα καινουριος παιχτης στο ποκερ,,εχω λογαριασμο στη ποκερσταρς κοντα 5 μηνες,,,εχω στειλει ακριβως οτι μου ζητησαν,,ταυτοποιησα τα παντα,,,,κερδισα καποια χρηματα απο καποια τουρνουα κι απο τις 15 νοεμβριου εχω αιτηθει μια αναληψη 505 ευρω....η εταιρεια μου λεει εκρεμμει η αναληψη σας,,ειναι τυπικος ο ελεγχος κτλ...μου ειπαν στην αρχη 72 ωρες τις τελευταιες 3 ημερες ουτε καν απαντανε στα μειλ μου,,,ζηταΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΜΟΥ ,,ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,,,,???ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΜΕΙΛΣ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ,,,ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ??/ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΕΙΛ ΤΗς ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΑΥΤΟ,,,ΜΕΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ,,ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ 7 ΗΜΕΡΕΣ,,ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 2 ΤΟ ΠΟΛΥ ΗΜΕΡΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ,,,,,,

Καταλαβαίνουμε την αγανάκτησή σας και λυπούμαστε ξανά για την αργοπορία. Λυπούμαστε που βλέπουμε ότι έχετε αμφιβολίες για την ακεραιότητα της σελίδας μας. Εμείς από την πλευρά μας σας εγγυόμαστε ότι η διαδικασία ελέγχου των λογαριασμών των παικτών για εξαργυρώσεις είναι μια συνήθης πολιτική που πραγματοποιείται από αρκετές στοιχηματικές σελίδες που έχουν ως σκοπό την διασφάλιση της ασφάλειας των λογαριασμών. 

Οι έλεγχοι αυτοί πραγματοποιούνται σε χιλιάδες παίκτες καθημερινά.

Όταν πραγματοποιήσατε την εγγραφή σας στην σελίδα μας, είχατε συμφωνήσει με το Συμφωνιτικό άδειας χρήσης τελικού χρήστη για το λογισμικό μας, όπου μπορείτε να διαβάσετε περισσότερα παρακάτω:

https://www.pokerstars.gr/poker/room/tos/

Όπως θα διαβάσετε στην σελίδα μας, το rational group έχει την δυνατότητα να πραγματοποιεί τακτικούς ελέγχους στους λογαριασμούς των παικτών σε ζητήματα που αφορούν την ασφάλεια των παικτών. 


H εξαργύρωσή σας απλά εκκρεμεί, που σημαίνει ότι μόλις πραγματοποιηθεί ο έλεγχος στον λογαριασμό σας, θα μπορέσετε είτε να συνεχίσετε με την εξαργύρωσή σας, είτε να την ακυρώσετε. 

Συνήθως οι έλεγχοι αυτοί πραγματοποιούνται εντός 72 ωρών, παρ' όλα αυτά, σε περιόδους που λαμβάνουμε υψηλό όγκο emails, ο χρόνος εξέτασης των λογαριασμών μπορεί να διαρκέσει λίγο παραπάνω. Ειλικρινά απολογούμαστε την καθυστέρηση καθώς γνωρίζουμε ότι θέλετε να λάβετε τα κεφάλαιά σας άμεσα. Παρ' όλα αυτά θέλουμε να σας διαβεβαιώσουμε ξανά ότι τα κεφάλαιά σας είναι απολύτως ασφαλή στην σελίδα μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Μ ΑΥΤΟΥΣ ???ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΑΙΤΗΘΩ ΑΝΑΛΗΨΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΕΤΣΙ???ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ,,,,,7 ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗ 505 ΕΥΡΩ ΕΙΝ ΑΔΥΝΑΤΟ,,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΤΑ ΜΕΙΛ ΜΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η meres είπε:

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Μ ΑΥΤΟΥΣ ???ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΑΙΤΗΘΩ ΑΝΑΛΗΨΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΕΤΣΙ???ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ,,,,,7 ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗ 505 ΕΥΡΩ ΕΙΝ ΑΔΥΝΑΤΟ,,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΤΑ ΜΕΙΛ ΜΟΥ???

Ποσο rake εχεις κανει απο οταν τολμησες να αιτηθεις αναληψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giannako91 είπε:

Ποσο rake εχεις κανει απο οταν τολμησες να αιτηθεις αναληψη?

αληθεια υπαρχει τροπος να δουμε ποσο ρακε εχουμε κανει χωρις καπιο hud/tool?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εταιρεία απάντησε, τι εννοείς δεν απαντάει;

Αν είναι η πρώτη σου ανάληψη συνήθως παίρνει λίγο χρόνο παραπάνω. Απλά περίμενε λίγες μέρες και όλα καλά θα πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Giannako91 είπε:

Ποσο rake εχεις κανει απο οταν τολμησες να αιτηθεις αναληψη?

αμαρτωλός αναληψιας  καλά του κανουν :eek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιζω  στην bwin-party poker πλεον  για πανω απο 800 ευρώ  ζητανε τετια εγγραφα εκεί, λυση να τα κάνες αναληψη λίγα-λίγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kaido_gr είπε:

αληθεια υπαρχει τροπος να δουμε ποσο ρακε εχουμε κανει χωρις καπιο hud/tool?

Δεν γνωριζω αλλο τροπο χωρις Hud/tool εκτος αν απανταει το support της stars  σε αντιστοιχη ερωτηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

15ΑΙΤΗΘΗΚΑ  EXOYME 24...MOY TA ANOIΞAN ΣΤΙΣ 22 ,,.ΤΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΛΕΓΧΟ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΞΑΝΑΚΑΝΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...