Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Spin n Go staking


TurukMakto

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Ηθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιος που να ενδιαφέρεται να δώσει staking για spin n go? 

Είμαι ήδη παίκτης spin n go, έχω και γραφήματα απο PT4 να στείλω όποιος ενδιαφέρεται, στα 3αρια δεν έχουν και πολύ σημασία νομίζω έχω πάιξει περίπου 500 games me 90+cev στα 7αρια μετά απο 3,500 παιχνίδια έχω ενα μέτριο αποτέλεσμα των 50cev και κάποια στιγμή ανέβηκα στα 15αρια αλλα εκεί κόλλησα και μετά απο 2,300 παιχνίδια είχα ενα ταπεινωτικό 40cev. Ξέρω πως τα παιχνίδια δεν είναι τόσα πολλά για να πάρετε ξεκάθαρη εικόνα των skills μου αλλα ήλπιζα σε μια ευκαιρία staking. 

Ζητάω staking εδώ γιατί σε 2 staking groups που έχω κάνει αίτηση ζητάνε κάτι παράλογες δεσμεύσεις του τύπου 60,000 παιχνίδια ή 2χρόνια κτλ και τα θεωρώ λίγο παράλογα. Τέσπα έκανα την βλακεία και τα κέρδη απο τα spin τα bustαρα στα mtt's όπου είπα να κάνω ενα break apo ta spins και δίχως κάποιο coaching ή έστω βοήθεια απο έμπειρο στα mtt's όλα πήγαν στραβά δυστυχώς (μιας και το deepstack παιχνίδι μου δεν είναι το φόρτε μου).

Χειρίζομαι καλά το PT4, to Flopzilla και εχω spinHUD.

Ψάχνω ή το κλασσικό 50/50 έαν μαζί με το bankroll Υπάρχει και coaching ή ενα 60/40 υπέρ μου έαν παρέχεται μόνο το bankroll και όσον αφορά το coaching to κανονίζω εγώ.

Ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...