Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αρχάριος ξεκινάει


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά....
Όπως το λέει και ο τίτλος....θα ήθελα να μου πείτε ποια είναι η σωστή στρατηγική....δηλαδή με τι μπανκα πρέπει να ξεκινησω?τι να παιξω?(sit n go στην stars,cash καπου αλλου σε μικροτερη πλατφορμα) τι βιβλια και τι sites να δω για να καταλαβω τα pot odds πολυ καλα για να ξεκινησω να κερδίζω....παιζω εδω κ 2 χρονια αλλα το αποτελεσμα ειναι tilt, νευρα και χαμενα λεφτα...οποτε οταν καποιος θελει να παει by the book ποιος ειναι ο τροπος? σας ευχαριστω πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cash καλύτερα είναι πιστεύω βάλε αν μπορείς 200 ευρώ και παίζει στο nl5 να βγάζεις 15 με 20 την μέρα για να ανάβεις εγώ αυτό κάνω μόλις πάει κανένα 800 Άρι μετά τα καρφωνο στο ΖΟΟΜ Ομάχα 0.50.1 και τρώω την πουτσα.αλλα αυτός ο μήνας πήγε καλά 4300 επιτέλους.χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα φίλε και από μένα, καλή αρχή σου εύχομαι. Εγώ προτείνω τουρνουά να παίζεις ιδιως progressive bounty θα προστατεύσεις την τσέπη σου το πιο βασικό ,σε σύγκριση με το cash που ξεκινάς να παίξεις και μετά από μισή ώρα δε ξέρεις πού βρίσκεσαι από πιθανο downsing. Τσεκαρε στη bwin το λογισμικό είναι πιστεύω το πιο κατάλληλο όσον αφορά την δομή των τουρνουά με λογικό αριθμό συμμετοχών, ,εναρκτήριο stack και χρονικό πλαίσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...