Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

σχετικα με i poker


giotis1212

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. Ξέρει κανένας αν υπάρχει άλλη αίθουσα της πλατφόρμας ipoker (εκτός απο το NetBet) που να έχει νόμιμη άδεια στην Ελλάδα?  Αυτοί στο NetBet είναι απαράδεκτοι στις αναλήψεις και στην επικοινωνία. Αν μπορείτε βοηθείστε γιατί αγανάκτησα και με αυτούς και με όλους τους υπόλοιπους (pokerstars, bwin) λόγω του πειραγμένου λογισμικού τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε εξηγειστε μου στα εκατο μετρημενα all in πριν το φλοπ με ασσους στο χερι κερδισα οχτω φορες. Με ασσους καρε εχασα δυο φορες απο φλος ρουαγιαλ. Απο 100 all in πριν το φλοπ με παπαδες κερδισα 11 φορες. Όλα αυτα γιναν σε περιοδο περιπου δυο μηνων. Και πολλα αλλα περιεργα. Δε νομιζω οτι ειναι νορμαλ στατιστικα αυτα, συμφωνα με το νομο των πιθανοτητων. Και για να μην ακουω εξυπναδες, να ξερετε οτι εχω παρει και αρκετα τουρνουα και αρκετες καλες θεσεις, εστω και με αυτες τις συνθηκες. Ας κρινει ο καθενας μονος του για την αξιοπιστια του καθε σαιτ. Απλα εγω ρωτησα αν γνωριζει καποιος καποιο σαιτ που εχει την ipoker εκτος από την netbet. Σε αυτο μπορειτε να με βοηθησετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η giotis1212 είπε:

Τοτε εξηγειστε μου στα εκατο μετρημενα all in πριν το φλοπ με ασσους στο χερι κερδισα οχτω φορες. Με ασσους καρε εχασα δυο φορες απο φλος ρουαγιαλ. Απο 100 all in πριν το φλοπ με παπαδες κερδισα 11 φορες. Όλα αυτα γιναν σε περιοδο περιπου δυο μηνων. Και πολλα αλλα περιεργα. Δε νομιζω οτι ειναι νορμαλ στατιστικα αυτα, συμφωνα με το νομο των πιθανοτητων. Και για να μην ακουω εξυπναδες, να ξερετε οτι εχω παρει και αρκετα τουρνουα και αρκετες καλες θεσεις, εστω και με αυτες τις συνθηκες. Ας κρινει ο καθενας μονος του για την αξιοπιστια του καθε σαιτ. Απλα εγω ρωτησα αν γνωριζει καποιος καποιο σαιτ που εχει την ipoker εκτος από την netbet. Σε αυτο μπορειτε να με βοηθησετε?

βρε υπερβολυκουλη τι ειναι αυτα που λες; σου δινω 50$ αν μου κανεις forward απο stars τα hands αυτου του διμηνου κ ισχυει αυτο που λες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν διώνυμική κατανομή  σε 100 προσπάθειες   με πιθανότητα επιτυχίας πάνω από 0.8 (να κερδίσουν οι Άσσοι) αλλά για λογούς ευκολίας θα βάλουμε 0.8. Η πιθανότητα να συμβεί αυτό που λες είναι : P(x=8)=(100 ανά 8)*0,88*0.292= 1.54 10-54!!! Στην ουσία αποδεικνύεις  ότι το λογισμικό είναι πειραγμένο.  Προτείνω να κινηθείς νομικά με τέτοια στοιχεία στα χεριά σου. lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον αγαπητοι φιλοι,για να τελειωνει αυτην η ιστορια.Αλλο θεμα ζητησα και αλλου το πατε σχεδον ολοι.να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα.ειμαι παικτης στα σαιτ εδω και 8 χρονια σχεδον καθημερινα.Ποτε δεν παραπονεθηκα και ποτε δεν γκρινιαξα σε πολλα ασχημα χερια που εφαγα.Λογικο ειναι να υπαρχουν και αυτα.Αλλωστε ολα ειναι μεσα στο παιχνιδι.Τον τελευταιο καιρο ομως και μετα απο αλλαγη ιδιοκτησιας καποιων σαιτ το κακο εχει παραγινει. Εκτος απο τα δικα μου διαμαντια βλεπω και σε πολλα αλλα χερια πολυ συχνες εκπληξεις που σπανια βλεπαμε.Πιστευω οτι παικτες με χρονια στην πλατη τους το εχουν καταλαβει.Οποτε ο καθενας μας ας εχει την αποψη του γιαυτο το θεμα και ας ειναι σεβαστη στους αλλους χωρις ειρωνιες και εξυπναδες.Και μια συμβουλη για καποιους φιλους.μην τα επαινειτε και μην τα υμνειτε τα σαιτ γιατι μας κανουν οτι θελουν αυτοι συμφωνα με τα δικα τους υπερ.Ας ακουν και πραγματα που δεν τους αρεσουν. Αυτα και σταματαω γιαυτο το θεμα. Τωρα αν ξερει κανεις που μπορω να παιξω στην ipoker χωρις προβλημα με αυτους τους υπεροχους νομους που εχουμε,ας το γραψει.ευχαριστω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας. Κάθε χώρα έχει τη δική της στάση απέναντι στα τυχερά παιχνίδια. Σε ορισμένες χώρες, επιτρέπεται η χαρτοπαικτική ######.com, σε ορισμένες χώρες επιβάλλεται αυστηρή απαγόρευση στα τυχερά παιχνίδια.
Χώρες στις οποίες επιτρέπεται επισήμως (ή επιτρέπεται μόνο σε ορισμένα καζίνο) τα τυχερά παιχνίδια:
Νέα Ζηλανδία και την Αυστραλία, οι Μπαχάμες, ο Καναδάς (τα τυχερά παιχνίδια είναι επίσημα επιτρέπεται), η Κίνα (επιτρέπεται μόνο σε ειδικές gaming περιοχή του Μακάο), την Ιταλία, την Ελλάδα (επιτρέπονται τα τυχερά παιχνίδια, στοιχήματα, πηγαίνετε στο καζίνο), Καζακστάν (ήταν το 2002 ο νόμος σχετικά με τη νομική τυχερά παιχνίδια), Μονακό (Μονακό κύριο εισόδημα - είναι οι πολυάριθμες επιχειρήσεις τυχερών παιχνιδιών), ο Λίβανος, η Ολλανδία (τα τυχερά παιχνίδια επιτρέπονται στη χώρα πρόσφατα).
Και σε χώρες όπως η Αγγλία, η Πορτογαλία, οι Ηνωμένες Πολιτείες, η Σουηδία, η Σιγκαπούρη, η Γερμανία -
 η επιχείρηση τυχερών παιχνιδιών έχει επιτραπεί για μεγάλο χρονικό διάστημα. Όλα τα τυχερά παιχνίδια είναι νόμιμα. Επιτυχώς λειτουργούν πολλά καζίνο, τα οποία φέρνουν στις χώρες σημαντικό εισόδημα.
Η Νορβηγία έχει μία από τις αυστηρότερες νομοθεσίες σχετικά με τα τυχερά παιχνίδια, όχι μόνο στην Ευρώπη, αλλά σε όλο τον κόσμο. Λαμβάνοντας υπόψη ότι η Νορβηγία δεν είναι μέλος της ΕΕ και ως εκ τούτου δεν εμπίπτει κάτω από την πίεση της ευρωπαϊκής νομοθεσίας, οι προϋποθέσεις για την αποδυνάμωση του κρατικού μονοπωλίου στα τυχερά παιχνίδια δεν αναμένεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Δεν πιστεύω ότι το on line poker είναι πειραγμενο από τις Εταιρίες όπως η poker stars.   Απλά είναι τόσο πολλά τα παιχνίδια που ότι μπορεί να συμβεί, συμβαίνει. Αυτό που όντως κάνουν είναι να θέλουν να σμπρωξουν τους παίκτες πόκερ στο στοίχημα και το καζίνο. Για αυτό άλλωστε αγόρασαν την πλατφόρμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/8/2018 at 8:30 ΜΜ, ο/η arrass είπε:

Δεν πιστεύω ότι το on line poker είναι πειραγμενο από τις Εταιρίες όπως η poker stars.   Απλά είναι τόσο πολλά τα παιχνίδια που ότι μπορεί να συμβεί, συμβαίνει. Αυτό που όντως κάνουν είναι να θέλουν να σμπρωξουν τους παίκτες πόκερ στο στοίχημα και το καζίνο. Για αυτό άλλωστε αγόρασαν την πλατφόρμα. 

αστυνομος μπεκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...