Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

COACHING σε spin n gos


alex6255

Recommended Posts

Καλησπερα στο φορουμ,ποσταρω για οποιονδηποτε ενδιαφερεται για coaching σε σπινς.Λιγα λογια για μενα,παιζω ποκερ γυρω στα 8χρονια και το κανω επαγγελματικα τα τελευταια 5,ζωντας αποκλειστικα απο αυτο ,ομως τα πραγματα γιναν πολυ πιο ευκολα για μενα το 2016 οταν αρχισα να ασχολουμαι με spin n gos,οπου σχετικα γρηγορα ,αφου δεχτικα coaching απο πολυ δυνατους παικτες high stakes regs,ανεβηκα στα 100s ηδη απο το 2016.Μετα απο μια κακη περιοδο ξαναγυρισα το 2017 περισσοτερο στα 60ρια,ομως το 2018 επεξα σχεδον αποκλειστικα 100ρια εχοντας την καλυτερη μου περιοδο στο παιχνιδι.Γενικα τα σπινς ειναι ενα φορματ που μπορει κανεις να συγκεκριμενοποιησει πολυ πιο ευκολα απο οτιδιποτε αλλο(εκτος απο hu hypers που ειναι παρομοια φαση) με τη βοηθεια σοφτγουερ,και αφου κανει τη δουλεια που χρειαζεται να βγαζει 50ε την ωρα.
Εγω κυριως μπορω να βοηθησω πολυ ατομα που ειναι ηδη οικεια με τη χρηση pokertracker,και παιζουν ηδη το φορματ ,απο ατομα που παιζουν 7ρια μεχρι και ατομα που παιζουν ηδη 30ρια η 60ρια.Απ την αλλη σε αρχαριους σε αυτο το φορματ θα πρεπει να μιλησω πρωτα μαζι τους για να δω αν μπορω να βοηθησω η να τους προτεινω καποιον αλλον ακομα και για στακινγκ αν ενδιαφερονται.
Υ.Γ.Δεν θα ποσταρω φωτογραφιες εδω με τα αποτελεσματα μου ,ομως τοσο σε λεφτα οσο και σε eV ολοι οι αριθμοι μου ειναι στο ταβανι,και δν γνωριζω αυτη την περιοδο καποιον ελληνα ενεργο σε υψηλοτερο επιπεδο απο μενα σ αυτο το φορματ.Κατα συνεπεια αν ενδιαφερονται σταβλοι η μικρες ομαδες στακαρισμενων παικτων να με νοικιασουν η να με προσλαβουν για οποιαδηποτε περιοδο ,επισης μπορουν να επικοινωνησουν μαζι μου.
Τα στοιχεια μου ειναι skype:alex.kontogiannis2 ,mail alexkonto62@yahoo.com και υπαρχει και η επιλογη του πμ εδω το οποιο ειναι το χειροτερο βεβαια γιατι μπορει να αργησω να το δω καμια φορα.
Οσον αφορα στις τιμες ,ειναι κλιμακουμενες αναλογα με το επιπεδο του παικτη οπως επισης και το αντικειμενο του session.Γενικως κυμαινονται απο 20ε την ωρα ως 80ε την ωρα (το οποιο αναφερεται λογικα σε mid to high stakes regs) ομως σε ομαδες η σταβλους μπορω να κανω καλυτερες τιμες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...