Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

coaching microstakes cash game


chaos133

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η manos_ellas © είπε:

Ο  OtB_RedBaron απο που ξερή ελληνικά ?

Απο οταν του έκανε coaching o djalexlee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια απλή ερώτηση έκανε ο άνθρωπος και άκρη δεν έβγαλε. Γιατί δεν του λέτε την αποψή σας ξεκάθαρα; Όλα αυτά που λένε τα παιδιά πάνω για τον συγκεκριμένο coach, μάλλον ειρωνικά είναι παρά πραγματικά. Έχει πολλά video στο youtube από τα οποία μπορείς να τον κρίνεις. Προσώπικά δεν εμπιστευομαι ανθρώπους που τάζουν λαγούς με πετραχήλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας και ολα τα σχόλια. Σχετικα με τις υπηρεσίες coaching που προσφέρω δεν εχω καθόλου χρόνο και ειμαι κλεισμένος. Παρακαλώ απο σεβασμό στο pokerland μιας και ειναι η σελίδα που με ώθησε να ξεκηνήσω στο ποκερ μην σπαμάρετε υλικό βίντεο  ή ιστοσελίδες μου, εαν ήθελα να κάνω διαφήμιση ειλικρινα θα το έκανα. παραθέτω μερικα σκρινσοτ απο μεγαλα δείγματα χεριών μου σε διάφορα microstakes επίπεδα και υπενθυμίζω ενας κερδοφόρος παίχτης δεν είναι απαρέτητα καλός δάσκαλος, άγιος ή αλάνθαστος ?

graph8.png
position8.png
stakes8.png
2012 c300 4matic 0 60

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η djalexlee είπε:

Παρακαλώ απο σεβασμό στο pokerland μιας και ειναι η σελίδα που με ώθησε να ξεκηνήσω στο ποκερ

Αρχικα θα ηθελα να ευχαριστησω το pokerland που χωρις αυτο ισως να μην ηταν ο djalexlee σημερα κοντα μας
 

στις πριν 4 ώρες, ο/η djalexlee είπε:

εαν ήθελα να κάνω διαφήμιση ειλικρινα θα το έκανα

>Και για να μην σας κραταω σε αγωνια το κανω στην ακριβως επομενη προταση

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η djalexlee είπε:

παραθέτω μερικα σκρινσοτ απο μεγαλα δείγματα χεριών μου σε διάφορα microstakes

download.png.8cb0dde68172886e556719fbd06d004c.png

Το εννοεις παντως οτι δεν εχεις καθολου χρονο , προσφατο graph βλεπω

Screenshot_3.png.b78b1f4b4dcef043a2311867a249e488.png


Απο 50z με 7evbb 1.5 χρονο πριν , σε 10-16-25 φετος 

>CooperativeSpotlessDutchsmoushond-max-1m

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η djalexlee είπε:

ενας κερδοφόρος παίχτης δεν είναι απαρέτητα καλός δάσκαλος

Το μονο σιγουρο
 

στις πριν 4 ώρες, ο/η djalexlee είπε:

Αυτο το πηρες απο τα κερδη ; #flex 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας παιδία.Αν ξέρεται  κάποιον άλλον coach που να είναι διαθέσημος ευχαρίστως να τον ακούσω,διαφορετικά οτιδήποτε εκπαιδευτικό υλικό υπάρχει στο ιντερνετ για 6max zoom cash game και θεωρείτε οτι αξίζει και θα βοηθούσε ευχαρίστως να το ακούσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η chaos133 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας παιδία.Αν ξέρεται  κάποιον άλλον coach που να είναι διαθέσημος ευχαρίστως να τον ακούσω,διαφορετικά οτιδήποτε εκπαιδευτικό υλικό υπάρχει στο ιντερνετ για 6max zoom cash game και θεωρείτε οτι αξίζει και θα βοηθούσε ευχαρίστως να το ακούσω.

θα σε συμβούλευα να κάτσεις να παίξεις μόνο σου όσο περισσότερο μπορείς  η πείρα είναι ο καλύτερος δάσκαλος  πριν δωσεις λεφτα για δάσκαλο και καλά ,  ολοι δασκαλοι εγιναν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2018 at 6:28 ΜΜ, ο/η djalexlee είπε:

Καλησπέρα και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας και ολα τα σχόλια. Σχετικα με τις υπηρεσίες coaching που προσφέρω δεν εχω καθόλου χρόνο και ειμαι κλεισμένος. Παρακαλώ απο σεβασμό στο pokerland μιας και ειναι η σελίδα που με ώθησε να ξεκηνήσω στο ποκερ μην σπαμάρετε υλικό βίντεο  ή ιστοσελίδες μου, εαν ήθελα να κάνω διαφήμιση ειλικρινα θα το έκανα. παραθέτω μερικα σκρινσοτ απο μεγαλα δείγματα χεριών μου σε διάφορα microstakes επίπεδα και υπενθυμίζω ενας κερδοφόρος παίχτης δεν είναι απαρέτητα καλός δάσκαλος, άγιος ή αλάνθαστος ?

graph8.png
position8.png
stakes8.png
2012 c300 4matic 0 60

 

you are my hero

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η chaos133 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας παιδία.Αν ξέρεται  κάποιον άλλον coach που να είναι διαθέσημος ευχαρίστως να τον ακούσω,διαφορετικά οτιδήποτε εκπαιδευτικό υλικό υπάρχει στο ιντερνετ για 6max zoom cash game και θεωρείτε οτι αξίζει και θα βοηθούσε ευχαρίστως να το ακούσω.

Zoom παίζεις φίλε; Τι stakes παίζεις τώρα; Έχεις κάποιο ικανοποιητικό δείγμα χεριών;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoom ναι.Παίζω πολυ χαμηλά στο 5 οπου τ κερδίζω με περιπου 4bb/100 σε μεγάλο δείγμα χερίων.Θ ηθελα να βελτιώσω to game μου ώστε να φτάσω το 5 περίπου στα 8bb/100 αλλα κυρίως για να κερδίσω το 10 οπου εκει σε 120κ χερια περιπου, χάνω  1ββ/100

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η koskosmo είπε:

Να συμπληρωσω οτι παιζω πλεον 4 ζουμ + 5,6 reg tables μαζι χωρις καθολου table selection.

ποσες ωρες χρειαζονται για μαθει ενας ασχετος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν λες άσχετος να μη ξέρει καθόλου; Καταρχήν ο οποιοσδήποτε πρέπει να δουλέψει και μόνος του.Και ο LlinusLlove να του κάνει μάθημα αν δεν ασχοληθεί μόνος του δε θα κάνει πολλά πράγματα. Τώρα για micros νομίζω με λίγη δουλειά και λίγο coaching κερδίζεις άνετα.Νουμερο ακριβώς τι να σου πω,με 3-4 ώρες νομίζω μαθαινεις αρκετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η koskosmo είπε:

Όταν λες άσχετος να μη ξέρει καθόλου; Καταρχήν ο οποιοσδήποτε πρέπει να δουλέψει και μόνος του.Και ο LlinusLlove να του κάνει μάθημα αν δεν ασχοληθεί μόνος του δε θα κάνει πολλά πράγματα. Τώρα για micros νομίζω με λίγη δουλειά και λίγο coaching κερδίζεις άνετα.Νουμερο ακριβώς τι να σου πω,με 3-4 ώρες νομίζω μαθαινεις αρκετά.

εννοω ασχετο καποιον που ξερει τους κανονες αλλα δεν παιζει σωστα ωστε να εχει διαρκεια...θα σε εχω στο νου μου αν χρειαστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...