Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

coaching microstakes cash game


chaos133

Recommended Posts

φιλε kaido πιστευω αν παρακολουθήσεις βιντεο δωρεαν απο το youtube και δεις πως παίζουν οι καλυτεροι παίκτες πως χειρίζονται καθε φυλλο το μέγεθος των πονταρισμάτων τους  θα βελτιωθείς αρκετά εγω ετσι εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η manos_ellas © είπε:

φιλε kaido πιστευω αν παρακολουθήσεις βιντεο δωρεαν απο το youtube και δεις πως παίζουν οι καλυτεροι παίκτες πως χειρίζονται καθε φυλλο το μέγεθος των πονταρισμάτων τους  θα βελτιωθείς αρκετά εγω ετσι εκανα

βασικα τωρα τελαυταια το εχω ριξει στα βιντεο κυριως για σπιν αμα εχετε κανενα καναλι για κας καλοδεχουμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλαιοτέρα έπαιζα 6max sit&go hyper που εχουν την ιδια περίπου την ιδια λογικη, δεν εχουν κερδος αν δεν εχεις καπιο εργαλειο γιατί τα στακ ειναι μικρα και τα blinds ανεβαίνουν ταχύτερα, συνήθως η κασαδες δεν παίζουν δημοσία ψάξε τα βιντεο του metal_ouda που ειναι και ελληνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα παιδια , εαν καποιος ενδιαφερετε για επενδυση σε υλικο εχω στην κατοχη μου το RYE Masterclass και το Upswingpoker. Οποιος ενδιαφερετε πμ. Ευχαριστω πολυ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παράθεση

Καλησπερα παιδια , εαν καποιος ενδιαφερετε για επενδυση σε υλικο εχω στην κατοχη μου το RYE Masterclass και το Upswingpoker. Οποιος ενδιαφερετε πμ. Ευχαριστω πολυ !!!

τυλιξε μου 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω το raise ur edge και λεει ρητα στους κανονες οτι απαγορευεται η μεταβιβαση σε τριτους
οποτε αυτο που κανεις και δημοσια ειναι παρανομο προς γνωση των ενδιαφερομενων
γιατι αν αγορασουν το προγραμμα που εχεις μπορει να μην μπορουν να το χρησιμοποιησουν

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το γνωριζω πολυ καλα οτι δεν ειναι σωστο η μεταβιβαση αλλα εφοσον μπορει καποιος να το εχει σε καλυτερη τιμη εσενα ποιο ειναι το προβλημα σου μπρο ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...