Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΜΕΑ


Recommended Posts

Δεκτή και χρήσιμη η πρότασή σου bosio, όμως γνώμη μου είναι ότι προς το παρόν η συμμετοχή στο φόρουμ δεν δικαιολογεί το άνοιγμα μίας νέας θεματικής ενότητας. Οι δημοσιεύσεις είναι λίγες και άρα μπορεί να βρει κάποιος εύκολα αυτό που θέλει.

Αν δούμε στο μέλλον ότι λόγω του αριθμού των δημοσιεύσεων αρχίζουν να μπερδεύονται τα πράγματα, τότε είναι πολύ απλό να δημιουργήσουμε όσα διαφορετικά φόρουμ θέλουμε.

Και πάλι, λέω ότι αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη. Αν κάποιος άλλος έχει διαφορετική άποψη ευχαρίστως να την δούμε και να τη σεβαστούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύντομα θα δημοσιεύσω την προσωπική μου άποψη για την σωστή διαχείρηση χρημάτων στο poker και αν θέλετε μπορούμε να την συζητήσουμε μέσα στο forum...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα. Αυτο που θα θεωρουσα πολυ σημαντικο να προσθεσετε στο φορουμ, σαν μια επιπλεον κατηγορια, θα ηταν σηνεντευξεις ελληνων (και οχι μονο) επαγγελματιων παιχτων ποκερ. Πιστευω θα βοηθουσε παρα πολυ να ξερουμε και εμεις οι "πρωταρηδες" πως ειναι να ζεις στην ελλαδα απο αυτο το πραγμα και πως ειναι να συμετεχεις σε τουρνουα οπως το WSOP. Πιστευω πως υπαρχουν ανθρωποι στην ελλαδα που ασχολουνται σοβαρα με το ποκερ και θα ηταν προθυμοι να δωσουν μια μικρη συνεντευξη στο ελληνικο site για το ποκερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου venily. Η πρότασή σου είναι σωστή εν μέρει. Δηλαδή οι συνεντεύξεις είναι πράγματι απαραίτητες - όμως όχι μέσα στο φόρουμ. Το φόρουμ είναι για ανταλλαγή απόψεων και διάλογο. Ήδη "παίζει" μία κατηγορία με συνεντεύξεις στο σάϊτ (δεν ξέρω αν τις είδες), εδώ: http://www.pokerland.gr/poker-pros/index.html

Τώρα βέβαια αυτές είναι συνεντεύξεις που δόθηκαν σε ξένα περιοδικά του πόκερ και δεν περιλαμβάνουν Έλληνες παίκτες (καλό θα ήταν να είχαμε συνέντευξη από τους Χάρυ Δημητρίου και Βούλγαρη, που είναι κατά τη γνώμη μου οι κορυφαίοι Έλληνες παίκτες του πόκερ σήμερα αν και οι δύο είναι μόνιμοι κάτοικοι εξωτερικού)..

Πάντως είμαστε πρόθυμοι να πάρουμε συνέντευξη - είτε προσωπική, είτε τηλεφωνική - από οποιονδήποτε "σοβαρό" και αναγνωρισμένο Έλληνα παίκτη. Ακούμε προτάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poliscas έγραψε:

(καλό θα ήταν να είχαμε συνέντευξη από τους Χάρυ Δημητρίου και Βούλγαρη, που είναι κατά τη γνώμη μου οι κορυφαίοι Έλληνες παίκτες του πόκερ σήμερα αν και οι δύο είναι μόνιμοι κάτοικοι εξωτερικού)..

Μία δική μου επισήμανση... Ο Χαράλαμπος Βούλγαρης δεν μπορεί να θεωρηθεί επαγγελματίας παίχτης πόκερ, είναι περισσότερο επαγγελματίας παίχτης στοιχήματος. Επίσης ο, κατά τη γνώμη μου πολύ καλός, Harry Demetriou νομίζω πως θεωρεί τον εαυτό του περισσότερο Άγγλο παρά Έλληνα.

Προσωπικά πιστεύω πως δεν υπάρχει Έλληνας επαγγελματίας παίχτης του πόκερ, και λέγοντας Έλληνας εννοώ που να ζει και στην Ελλάδα, ενώ όσοι ασχολούνται επαγγελματικά με το πόκερ και είναι Ελληνοαμερικανοί δεν έχουν μέχρι στιγμής βγει τόσο προς τα έξω...

Μην ξεχνάμε και τον αξεπέραστο Παραβολιασάκη....:lol: Μπορεί να μην είναι επαγγελματίας αλλά μας χάρισε εξαιρετικές διασκεδαστικές στιγμές....

Crete Forever!!!!

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τον Βούλγαρη δεν ξέρω αν είναι φοβερός παίκτης και στο στοίχημα, όμως στο πόκερ έχει να επιδείξει μερικές εντυπωσιακές θέσεις. Δείτε εδώ:

http://www.pokerpages.com/players/profiles/46462/haralabos-voulgaris.htm

Όσο για τον Δημητρίου, μπορεί να νιώθει ασφαλώς περισσότερο Άγγλο παρά Έλληνας - μα έτσι ακριβώς δεν αισθανόταν κι ο Νικ δε Γκρηκ;..

Έχει δίκιο ο TheGamester, Έλληνας 100% γέννημα θρέμμα επαγγελματίας του πόκερ δεν υπάρχει. Μπορούμε να μιλήσουμε για Ελληνοαμερικανούς, Ελληνοαυστραλούς, Ελληνοκαναδούς κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...