Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ξεκινάει σχολή Dealer Texas στο καζίνο Λουτρακίου!


DEALER_TOMMY

Recommended Posts

Σας είχα υποσχεθεί ότι όταν έχω νέα θα σας ενημερώσω άμεσα!!!

Ξεκινάει λοιπόν σχολή για dealer για Texas Holdem Poker στο καζίνο Λουτρακίου,όπου και εγράζομαι ως dealer όπως ήδη ξέρετε οι περισσότεροι...

Προτεραιότητα για την σχολή θα έχουν όπως ενημερώθηκα οι παλιοί dealer! Εγώ δουλεύω από τα Χριστούγεννα του 2007 και δυστυχώς δεν θεωρούμε και πολύ παλιός!!

Χθες ανακοινώθηκαν τα πρώτα ονόματα των dealer που θα ξεκινήσουν την σχολή, αλλά δυστυχώς δεν ήμουν σε αυτούς! :(

Όποιος θά'θελε και πιστεύει ότι αξίζω να είμαι και εγώ dealer στο Texas που θα γίνεται στο καζίνο Λουτρακίου, ας μου δώσει μια "ψήφο εμπιστοσύνης"!

Δηλ. ο πρώτος που συμφωνήνει να γράψει μετά το οποιοδήποτε σχόλιό του

+1 DEALER_TOMAS, ο δεύτερος +2 DEALER_TOMAS κτλ

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την βοήθειά σας....

Θα τα πούμε και από κοντά στο GSOP 12...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 214
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μόνο από την "κάψα", που έχεις για το παιχνίδι πιστεύω ότι μπορείς να γίνεις 100 φορές καλύτερος ντήλερ από κάποιον άλλον αδιάφορο για το ποκερ, που έτυχε να προσληφθεί ένα χρόνο νωρίτερα...

Δαγκωτό λοιπόν:

+1 DEALER_TOMAS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ώρα είναι 10:30... Δούλευα νύχτα 22:00 έως 6:00 και ακόμα δεν έχω κοιμηθεί...

Ήθελα να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας που θα έρθει επιτέλους το πόκερ στο Λουτράκι και την αγωνία μου που πιθανόν δεν θα με πάρουν ως dealer στο παιχνίδι (άθλημα) που αγαπώ!!!!

Yes, "I love this game"!!!

Θα προσπαθήσω να κοιμηθώ και ελπίζω όταν ξυπνήσω να δω και άλλους "ψήφους εμπιστοσύνης"...

Σας ευχαριστώ πολύ "άρρωστοι" φίλοι μου!!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

+10 tommy,Den nomizw na iparxei kaliteri epilogi.

,tha xei geloio na les tou pappou, check-bet?.na kanei bet, kai na tou les meta sto telos tis partidas: "mborouses na to pekseis diaforetika :):):):)

(paizei rolo to gegonos oti psifizoume?..tha to doun oi superior sou?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

+17

Πέρα απο πολύ καλό παιδί κάποιος που αγαπάει κ ξέρει το παιχνίδι, έχει να προσφέρει περισσότερα απο κάποιον που θα το κάνει ως δουλειά-αγγαρεία.

Ελπίζω οι ψήφοι μας να μετρήσουν στα "αφεντικά" κ δουλέψεις ως dealer στο παιχνίδι που αγαπάς. gl

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...