Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ανάληψη άπο TITAN POKER


Recommended Posts

Έστειλα αίτηση ανάληψης στήν titan poker μέσω τραπεζικού εμβάσματος.Μου ζήτησαν να τούς στείλω μέ email την ταυτότητα μου και τους τήν έστειλα.Ύστερα μού έστειλαν τό παρακάτω email και δέν μπορώ νά καταλάβω ακριβώς τί μου ζητάνε.Όποιος έχει αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο και γνωρίζει άς μου απαντήσει παρακαλώ.

Dear Dimitris,

This is Glenn from the Support Team.

Please be informed that we have received your ID. Your account has been updated and document was saved in a secure file.

However, we still need a proof of address to fully process your request.

You may send us utility bills (water, phone etc.) or bank statement showing the registered mailing address in your account, company's logo, full name, transaction and issued date which is within 3 months.

Have a nice day!

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact the Titan Support Team.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ζητάνε έναν λογαριασμό τηλεφώνου/ΔΕΗ στο όνομα σου ώστε να γίνει ταυτοποίηση στοιχείων. Επίσης ο λογαριασμός αυτός να είναι του τελευταίου τριμήνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχαριστω για τήν ανταπόκριση.Είναι σύνηθες αυτό που ζητάνε ή πρέπει νά ανησυχώ για κάτι?Μπορεί οί ερωτήσεις μου νά φαίνονται βλάκώδεις απλά πρώτη φορά κάνω ανάληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η επιβεβαίωση στοιχείων είναι κάτι που το έχουν όλες οι εταιρείες. Απλά κάποιες είναι λίγο πιο συστηρές.

Επίσης, για αυτές τις διαδικασίες παίζει ρόλο και ο τρόπος κατάθεσης των χρημάτων, τι στοιχεία έβαλες στην εγγραφή σου κλπ. Μπορεί να είχες κάνει κάποιο λάθος στα στοιχεία σου κιόλας και απλά τώρα ζητάνε επιπλέον χαρτιά για ταυτοποίηση (διαφορετικά γραμμένο το όνομα σου στον λογαριασμό τραπέζης με αυτό που έδωσες στην εταιρία κλπ).

Αν για παράδειγμα είχες κάνει κατάθεση μέσω πιστωτικής κάρτας και moneybookers και τα στοιχεία σου ήταν κοινά, τότε δύσκολα να σου ζήταγαν κάτι το επιπλέον, μιας και έχει υπάρξει διπλή επιβεβαίωση ήδη.

Μην ανησυχείς πάντως. Η Titan Poker είναι χρόνια στον χώρο και αυτά που αναφέρεις τα ζητάνε και άλλες εταιρίες, δεν είναι κάτι το υπερβολικό δηλαδή για να υποπτευθείς κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά δέν ξέρω τί γίνεται μέ την titan poker.Τούς έστειλα τά έγγραφα που ζητήσανε και τώρα μου γράφουν τό παρακάτω.

Dear Dimitris,

Thank you for choosing Titan Poker.

The documents you have sent were verified in accordance with our security procedures and your account has been updated accordingly.

Please be advised that you will not be asked to send these documents again. However, you may be requested to sign a deposit declaration form on subsequent credit card deposits for account verification purposes or prior to any withdrawal requests.

Thank you once again for your cooperation in this matter.

Sincerely,

Titan Finance Team

Δέν έχω ούτε πιστωτική και διάφορα τέτοια μόνο λογαριασμό τραπέζης.Έβαλα τά λεφτα μέ paysafe.Άς μου πεί κάποιος τί ακριβώς νά κάνω νά τελειώσει τό θέμα.Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλε στο Titan poker υπάρχει πάνω δεξιά στο μενού μια επιλογή που λέει "ηλεκτρονική υποστήριξη" (live συνομιλία).Συνήθως υπάρχει κάποιος Έλληνας να σε εξυπηρετήσει, είναι πολύ βολικό αν ξανά προκύψει πρόβλημα δοκίμασέτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τίς απαντήσεις παιδιά.Φίλε ΣΕΜΦΕ δέν ξέρω ώντος άγγλικα γι αυτό και απευθύνθηκα εδώ στήν pokerland :) Άς ελπίσω να μου βάλουν τα λεφτά και να μήν ζητήσουν κάτι έκ νέου γιατι άπ ότι είδα κάτι για credit card γράφει και δέν ξέρω τί είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...