Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

sunday combo staking


birbilisgr

Recommended Posts

7 tournaments:

55 The Bigger

22 1R 1A

33 1R 1A

109 The Bigger

162 The Bigger

215 Warm up

215 Million

συνολικο κοστος 911x1,21=1102 δλδ 1100

κοστος ανα μετοχη=11$ για το 1%

ενδιαφερομαι να πουλησω μεχρι και 50%,ελαχιστο ποσοστο για να παιξω ολα τα events ειναι το 35%,αν πουλησω λιγοτερο θα βγαλω απο το πακετο καποια events και θα μεταφερω τα shares.δλδ αν πχ καποιος αγορασει 5% και τελικα παιξω τα μισα buy ins τοτε αυτοματα το 5% θα γινεται 10% στα τουρ που θα μεινουν,αν καποιος εχει αντιρηση σε αυτο,its ok αρκει να ενημερωσει πριν τις 5 το απογευμα της Κυριακης,απο εδω.αναφερω για να ειμαι σωστος απεναντι σας οτι θα παιξω και αλλα events οπως πχ το 22 the bigger αλλα λογω buy in δεν τα περιλαμβανω στο πακετο,αν αντιληφθω(μου το πειτε δλδ) οτι προτιματε να βαζω μεσα τα παντα δεν εχω προβλημα να το κανω απο την επομενη φορα(αν cashαρω καλα ελπιζω να με εμπιστευεστε καθε Κυριακη,που θα κανω κατι αντιστοιχο).

στατιστικα μου εδω: http://www.officialpokerrankings.com/po ... ml?t=2&rc=

ελπιζω να μην υπαρχει θεμα που δεν γινεται μεσω cmu,δεν ειμαι κανενα λαμογιο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 269
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κανεις πλακά! το ξεπουλησές όλο?? ουτέ να το σκεφτούμε δεν μας άφησες! καλη επιτυχία αρχηγέ! μου αρέσει η λογική των compo tours και της αγοράς ποσοστού επι συνολικού ποσού. στο επόμενο session υπολόγισε και εμένα. ελπίζω να μητ τινάξείς σήμερα το σταρς και να μην πρόλαβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανεις πλακά! το ξεπουλησές όλο?? ουτέ να το σκεφτούμε δεν μας άφησες! καλη επιτυχία αρχηγέ! μου αρέσει η λογική των compo tours και της αγοράς ποσοστού επι συνολικού ποσού. στο επόμενο session υπολόγισε και εμένα. ελπίζω να μητ τινάξείς σήμερα το σταρς και να μην πρόλαβα...

να σαι καλα φιλε. και γω δεν περιμενα τοσο γρηγορα να δωθει το ποσοστο για αυτο αλλωστε τα εβαλα απο σημερα-ειναι για Κυριακη τα events-φιλοδοξω καθε Κυριακη να δινω καποιο ποσοστο απο αναλογο αριθμο τουρνουα,ισως αργοτερα και σε ποιο τακτικη βαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τελει εχουμε:

10% toreador

10% caplaurent

5% takearisk

5% the-man

5% nickpardal

4% empags

2% leomar

9% κρατημενο ισως ανοιξει μερος αυτου,θα το μαθω αυριο κ οσοι εχουν εκφρασει επιθυμια να αγορασουν θα προηγηθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είσαι τίμιος οπαδός μια ζωή φιλοσοφε πάντως

τσακατσουκα επειδη το κανεις συχνα δεν σημαινει οτι θα το κανεις κ εδω,αυτο που γραφεις,pm στον φιλόσοφος,δεν νομιζω να αφορα κανεναν η αποψη σου για τον filosofos(ισως ουτε και τον ιδιο).pls ασε το thread μου στην ησυχια του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν Λευτέρη δεν γίνεται το κράτος να μην έχει ποσοστό... κουμάντο asap και ο εφοριακός πληρώνει σε μετρητό πάντα, καθώς λεφτά υπάρχουν! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν Λευτέρη δεν γίνεται το κράτος να μην έχει ποσοστό... κουμάντο asap και ο εφοριακός πληρώνει σε μετρητό πάντα, καθώς λεφτά υπάρχουν! 8-)

εχεις τα δικια σου δεν λεω,αλλα ειμαστε sold out.ε να κρατησω και γω ενα 50%

ps.δεν ξερω αν τα μαθες,αλλα 30R σηκωθηκε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως 0/7 και αν καποιος κοιταξει opr μπορει να το επαληθευσει,γενικα πηγα πολυ ασχημα και στα υπολοιπα τουρ με μολις ενα itm και αυτο τιποτα το ιδιαιτερο.

ενδεικτικα warm up ΚΚ<ΑQ bigger 55 AA<QJs(14K pot sto 50/100 omg)

bigger 109 και 221r1a εφυγα με set up, 331R1A εχασα flip για τεραστιο ποτ

bigger 162 card dead spot dead και ενα χαμενο flip ηταν αρκετα..

καρφωσα μονο το million

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά πρέπει να πήγανε άσχημα για να έγινε το 0/7. μάλλον θα είχε ανοίξει το σταρς το doomswich ! μακάρι να στα δώσει την επόμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

22 ρ νομίζω ήταν τα 33.. διωρθωσε αν κανω λαθος,,,,,,,,,,,,,

γενικα δν σε πηγε καλα,,,,,,,,,,,, εδικα στα μοβες που πηγες να κανεις.

κρατα 5% για την επομενη φορα,,,,,,,,,,,,

πες ποτε ειναι να στα στειλω σταρς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8 tournaments

221R1A

331R1A

55 The Bigger

54KO turbo

109 The Bigger

215 Warm up

215 Million

162 The Bigger

συνολικο κοστος 965x1,215=1172,45 δλδ 1170

κοστος ανα μετοχη 11,70$ για το 1%.πουλαω μεχρι 50%,min 40% για να παιξω ολα τα events,αν δεν φτασω το 40% θα βγαλω καποια τουρνουα(54ΚΟ και 162thebigger) και θα μεταφερω τα shares.omg&3lol stars,birmpilis_gr ongame

nickpardal τωρα ειδα το post σου.πλεον δεν θυμαμαι να σου πω για τα τουρ,οσο για τις μετοχες σου κραταω το 5%,βεβαια επιβεβαιωσε το μου σε ενα ευλογο χρονικο διαστημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρόλο που με έκανες reraise συνεχώς προχτές στο εορταστικό της pokergr κρατά μου 5%. :D:D

Θα σου τα στείλω μέχρι αυριο το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρόλο που με έκανες reraise συνεχώς προχτές στο εορταστικό της pokergr κρατά μου 5%. :D :D

Θα σου τα στείλω μέχρι αυριο το απόγευμα.

οκ.σορρυ για τα ρεραησε αλλα ανοιγες και συ συνεχεια οποτε επρεπε να τιμωρηθεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη δεν θα ειμαι online για αρκετη ωρα να πω οτι εχει δωθει το 16% οποτε οποιος θελει ας στειλει,ειναι απιθανο τις ωρες που θα λειπω να ξεπεραστει το 50% και αν γινει θα το δεχτω,αφου θα οφειλεται σε δικο μου λαθος υπολογισμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...