Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

sunday combo staking


birbilisgr

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 269
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλικά πάντα έχεις 48% roi με abi 20$..Τι σχέση έχει αυτό με το 120$ abi των τουρνουά που θα παίξεις την Κυριακή;

Συγκρίνεις τελείως ανόμοια πράγματα και νούμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλικά πάντα έχεις 48% roi με abi 20$..Τι σχέση έχει αυτό με το 120$ abi των τουρνουά που θα παίξεις την Κυριακή;

Συγκρίνεις τελείως ανόμοια πράγματα και νούμερα

φανταζομαι οτι το λες αυτο εννοοντας οτι δεν βγαζω edge σε abi 120$.δεκτο.αν μιλαγαμε για τουρ επιπεδου 55R 162 The Big κλπ daily ομως.οταν προκειται για sunday majors ομως επετρεψε μου να διαφωνω,θεωρω οτι το ποιο δυσκολο field στα επιλεγμενα τουρνουα μου ειναι το 162,αλλα ακομα και εκει συμμετεχει πληθος παικτων με ROI αρνητικο,break even κλπ.ενας ακομη λογος που μπορεις να το λες ειναι οτι ισως δεν μπορω να βγαλω το Agame μου σε τοσο υψηλα buy ins και παιζω scary κλπ.δεν ισχυει αυτο σε καμια περιπτωση,δεν μπορω να το αποδειξω αυτο βεβαια αλλα ισως καποια σεβαστα μελη του foroum να μπορουν να επιβεβαιωσουν τον ισχυρισμο μου.

Τελος δεν απεκρυψα τιποτα απο τα παραπανω που αναφερεις δινοντας μονος μου το link με τα στατιτιστικα μου στην πρωτη σελιδα του thread,παρελειψα να το βαλω στο δευτερο πακετο και λαθος μου,δεν εγινε με κακη προθεση,αλλωστε φανταζομαι οτι ο οποιοσδηποτε αγοραζε θα με ελεγχε απο μονος του.Ελπιζω να σε καλυψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλικά πάντα έχεις 48% roi με abi 20$..Τι σχέση έχει αυτό με το 120$ abi των τουρνουά που θα παίξεις την Κυριακή;

Συγκρίνεις τελείως ανόμοια πράγματα και νούμερα

φανταζομαι οτι το λες αυτο εννοοντας οτι δεν βγαζω edge σε abi 120$.δεκτο.αν μιλαγαμε για τουρ επιπεδου 55R 162 The Big κλπ daily ομως.οταν προκειται για sunday majors ομως επετρεψε μου να διαφωνω,θεωρω οτι το ποιο δυσκολο field στα επιλεγμενα τουρνουα μου ειναι το 162,αλλα ακομα και εκει συμμετεχει πληθος παικτων με ROI αρνητικο,break even κλπ.ενας ακομη λογος που μπορεις να το λες ειναι οτι ισως δεν μπορω να βγαλω το Agame μου σε τοσο υψηλα buy ins και παιζω scary κλπ.δεν ισχυει αυτο σε καμια περιπτωση,δεν μπορω να το αποδειξω αυτο βεβαια αλλα ισως καποια σεβαστα μελη του foroum να μπορουν να επιβεβαιωσουν τον ισχυρισμο μου.

Τελος δεν απεκρυψα τιποτα απο τα παραπανω που αναφερεις δινοντας μονος μου το link με τα στατιτιστικα μου στην πρωτη σελιδα του thread,παρελειψα να το βαλω στο δευτερο πακετο και λαθος μου,δεν εγινε με κακη προθεση,αλλωστε φανταζομαι οτι ο οποιοσδηποτε αγοραζε θα με ελεγχε απο μονος του.Ελπιζω να σε καλυψα

Η αλήθεια είναι πως δε με κάλυψες καθώς θεωρώ τεράστια διαφορά το 20$ abi με το 120$ και επίσης θεωρώ εξωφρενικό το 21,5% markup που ζητάς χωρίς λόγο κατά την άποψή μου. Αν το συγκρίνω δε με άλλες περιπτώσεις stacking νομίζω ότι στη συγκεκριμένη δεν βρίσκω κανένα value.

Αnyway ελεύθερη αγορά είναι όποιος θέλει αγοράζει και όποιος όχι άλλα νομίζω κάποια πράγματα πρέπει να παρουσιάζονται όπως πραγματικά είναι.

Gl to all

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι ακομα που παρελειψα,αν δεν κανω καποιο τρομερο λαθος καθε παικτης mtt τις Κυριακες,στα μεγαλα online series τυπου wcoop klp ανεβαζει το abi,φυσικα το 20$-->120$ ειναι τεραστιο αλμα και εδω εχεις δικιο, ομωςοπως ειχα γραψει και στην πρωτη σελιδα του thread,θα υπαρχουν κ αρκετα ακομα τουρνουα με μικροτερο buy in στο κυριακατικο session τα οποια απλα δεν περιλαμβανω στο πακετο και αν μου ζητηθει απο σεβαστο αριθμο αγοραστων θα τα βαλω.φυσικα αν μπουν κ αυτα το abi θα πεσει αρκετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quote="valitsius"]

Φιλικά πάντα έχεις 48% roi με abi 20$..Τι σχέση έχει αυτό με το 120$ abi των τουρνουά που θα παίξεις την Κυριακή;

Συγκρίνεις τελείως ανόμοια πράγματα και νούμερα

φανταζομαι οτι το λες αυτο εννοοντας οτι δεν βγαζω edge σε abi 120$.δεκτο.αν μιλαγαμε για τουρ επιπεδου 55R 162 The Big κλπ daily ομως.οταν προκειται για sunday majors ομως επετρεψε μου να διαφωνω,θεωρω οτι το ποιο δυσκολο field στα επιλεγμενα τουρνουα μου ειναι το 162,αλλα ακομα και εκει συμμετεχει πληθος παικτων με ROI αρνητικο,break even κλπ.ενας ακομη λογος που μπορεις να το λες ειναι οτι ισως δεν μπορω να βγαλω το Agame μου σε τοσο υψηλα buy ins και παιζω scary κλπ.δεν ισχυει αυτο σε καμια περιπτωση,δεν μπορω να το αποδειξω αυτο βεβαια αλλα ισως καποια σεβαστα μελη του foroum να μπορουν να επιβεβαιωσουν τον ισχυρισμο μου.

Τελος δεν απεκρυψα τιποτα απο τα παραπανω που αναφερεις δινοντας μονος μου το link με τα στατιτιστικα μου στην πρωτη σελιδα του thread,παρελειψα να το βαλω στο δευτερο πακετο και λαθος μου,δεν εγινε με κακη προθεση,αλλωστε φανταζομαι οτι ο οποιοσδηποτε αγοραζε θα με ελεγχε απο μονος του.Ελπιζω να σε καλυψα

Η αλήθεια είναι πως δε με κάλυψες καθώς θεωρώ τεράστια διαφορά το 20$ abi με το 120$ και επίσης θεωρώ εξωφρενικό το 21,5% markup που ζητάς χωρίς λόγο κατά την άποψή μου. Αν το συγκρίνω δε με άλλες περιπτώσεις stacking νομίζω ότι στη συγκεκριμένη δεν βρίσκω κανένα value.

Αnyway ελεύθερη αγορά είναι όποιος θέλει αγοράζει και όποιος όχι άλλα νομίζω κάποια πράγματα πρέπει να παρουσιάζονται όπως πραγματικά είναι.

Gl to all

μαλιστα.εκανα πως δεν διαβασα το" συγκρινεις ανομοια πραγματα" του πρωτου σου post που με ενοχλησε λιγο,γιατι δεν συνεκρινα τπτ και δινοντας βαση στο φιλικα παντα θεωρησα οτι εγραφες καλοπροαιρετα.τι θα πει μερικα πραγματα να παρουσιαζονται οπως πραγματικα ειναι? εκρυψα απο κανεναν οτι παιζω με abi 20$??? προ ημερων ειχε ζητηθει στακαρισμα απο μελος του φορουμ για πολυ μεγαλυτερο abi με 40% mark up και με ROI κατα πολυ μικροτερο απο το δικο μου σε μεγαλυτερο βεβαια abi και δεν ειδα να ευαισθητοποιησαι και εκει οπως εδω.οπως λες και συ ελευθερη αγορα και επειδη πουλαω καλα(ευχαριστω οσους με τιμησαν,και οσους επροκειτο) καποιος θα βρεθει να δημιουργησει εντυπωσεις. και το "φιλικα παντα" να το λεμε οταν το εννοουμαι. και κατι επι της ουσιας,το συνδαυ million και το warm up (τα δυο τουρ που ανεβαζουν το abi) ειναι γεματα randomades που θελουν να πιασουν το joker και το ξερεις πολυ καλα,και επειδη το ξερεις πολυ καλα και δεν εισαι κανενας ασχετος,πραγματικα απορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 40% mark up δεν θα μπω στον κόπο να το σχολιάσω καθώς μόνο ως αστείο μπορεί να το εκλάβει κάποιος.Προφανώς έκανα λάθος που μπήκα στον κόπο να σχολιάσω το εξωφρενικό 21,5% το δικό σου σε τουρνουά με 120$ abi ..Και επειδή και εσύ δεν είσαι άσχετος πιστεύω ότι καταλαβαίνεις πολύ καλά αυτά που λεώ..Δεν θα επανέλθω σε κάτι που είναι αυτονόητο.Καλή τύχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου ειπες τι δεν παρουσιαστηκε οπως ειναι,οπου σαφως εννοεις οτι κοροιδευω τον κοσμο,κρυβοντας κατι,τι ειναι αυτο? επισης ζητησα στακαρισμα και την προγουμενη Κυριακη,μερες πριν την Κυριακη και το θρεαδ μου ηταν στα προσφατα ψηλα για 2-3 μερες,τωρα το ειδες το εξωφρενικο mark up μου? η ουσια παραμενει οτι το abi των τουρ ειναι πλασματικο σε σχεση με τα soft fields που υπαρχουν.

αν δεν επανελθεις,np.αλλα μου φανηκε οτι τα κινητρα σου δεν ηταν σαφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...