Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Τρομακτική επιτυχία απο τον Dmelissourgo...


AAAA on flop

Recommended Posts

Πριν λίγο γίναμε μάρτυρες ενός Θριάμβου... ενός απίστευτου κατορθώματος από τον δικό μας Δημήτρη...

Μετά απο 3 ώρες σκληρού παιχνιδίου με ισάξιους αντιπάλους... κατάφερε να φτάσει ώς το HU όπου ύστερα απο μία κοπιαστική και δύσκολη διαπραγμάτευση κατάφερε να αυξήσει το πόσο που του αντιστοιχούσε απο τα 4,60$ στα 4,61$.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε αυτό το δύκολο deal και να πάρετε ιδέες για παρόμοιες περιπτώσεις!

Συγχαρητήρια Δημήτρη... σου εύχομαι και άλλα πολλά τέτοια αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιώθω υπερήφανος, γιατί έτυχε να είμαι παρών στην διαπραγμάτευση του Δημήτρη...!!!

Δημήτρη θέλω να σε stakarw για τέτοια tour , ενδιαφέρεσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να κάνω την καφρίλα να του ζητήσω deal για πενταροδεκάρες, αλλά λιώσαμε στο γέλιο με τα παιδιά όταν του ζήτησα και $0.01 παραπάνω και μου είπε "what?". :lol:

@AAAA on flop

Κώστα σε ευχαριστώ πραγματικά για την υποστήριξη και για τη δημιουργία αυτού του τιμητικού thread. Ίσως πρέπει να σου δώσω μερίδιο από τα τεράστια κέρδη, να φτιάξεις κι εσύ bankroll βρε παιδί μου.

@greek_shark2

Ναι φίλε, σκέφτομαι σοβαρά πλέον, μετά το θρίαμβό μου, να grindaro αυτά τα tour. Στείλε μου pm για να κανονίσουμε τα του staking.

Υ.Γ. Μετά έχασε και στο HU ο παιχταράς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ευτυχως εγω grindαρω στα πολυ μεγαλυτερα multi table sngs του 1/1.5$ και δεν βρισκομαστε ακομα για τα θρυλικα deal discussions...θα εκλαιγα αντι να παιζω ποκερ μαζι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα thanks παίδες κι εγώ γέλασα πολύ με την όλη κατάσταση. Είχα όρεξη για μα****ες εκείνη τη μέρα. :lol:

Εν τω μεταξύ δεν υπήρχε κουμπί "pause" (και λογικό είναι εδώ που τα λέμε με τόσο χαμηλά έπαθλα) οπότε έπρεπε να στείλω e-mail στο support για να έρθει host για deal.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

χαχαχα παίζει να είναι το πιο αστείο πραγμα που είδα τον τελευτεο μήνα....Πωωωωω και πως δέχτηκε ο άλλος να κάνει deal για 1$ διάφορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα παίζει να είναι το πιο αστείο πραγμα που είδα τον τελευτεο μήνα....Πωωωωω και πως δέχτηκε ο άλλος να κάνει deal για 1$ διάφορα?

1 cent μη το χοντραινεις... ρε γμτ πηγα κι εγω χτες hu σε τετοιο αλλα δν ζητησα deal κι εφυγα ακλαφτος στη 2η θεση....ελεος next time deal αμεσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tzatzikis4

Είσαι καθόλου με τα καλά σου; Έφτασες στο HU σε ένα τέτοιο τουρνουά και δεν μείωσες το variance με deal; Πότε θα ξαναβρεθείς σε αυτό το σημείο τώρα; Πραγματικά δε σε καταλαβαίνω. Έχουν αναρτήσει τα παιδιά ολόκληρο thread υπόδειξης του πως πρέπει να κινηθούμε σε αυτές τις περιπτώσεις και δεν το εκμεταλλεύτηκες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tzatzikis4

Είσαι καθόλου με τα καλά σου; Έφτασες στο HU σε ένα τέτοιο τουρνουά και δεν μείωσες το variance με deal; Πότε θα ξαναβρεθείς σε αυτό το σημείο τώρα; Πραγματικά δε σε καταλαβαίνω. Έχουν αναρτήσει τα παιδιά ολόκληρο thread υπόδειξης του πως πρέπει να κινηθούμε σε αυτές τις περιπτώσεις και δεν το εκμεταλλεύτηκες;

ρε φιλε ειλικρινα φερθηκα πολυ ανοητα...μετα ξαναειδα αυτο το thread και τιλταρα ακομα περισσοτερο...θελω να μου πεις ομως τι ακριβως εκανες για να ερθει mod σε τετοιο τουρνουα...παω στοιχημα οτι ουτε καν ηξερε οτι υπαρχουν τετοια στη σταρς! αυτο στο ρωταω χωρις δοση ειρωνειας καθως αρχιζω να παιζω multi table sng και θα ταν λογικα +ev να επαιρνα καλο deal απ οσες φορες εφτανα ft... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα παίζει να είναι το πιο αστείο πραγμα που είδα τον τελευτεο μήνα....Πωωωωω και πως δέχτηκε ο άλλος να κάνει deal για 1$ διάφορα?

1 cent μη το χοντραινεις... ρε γμτ πηγα κι εγω χτες hu σε τετοιο αλλα δν ζητησα deal κι εφυγα ακλαφτος στη 2η θεση....ελεος next time deal αμεσως!

Δεν λέω για της τρομερές προσπάθειες του dmelissourgos να αποσπάσει 1 ολόκληρο cent αλλά για το αρχικό deal .Δηλαδή πως δέχτηκε ο άλλος να φωνάξουν τον host να τους πει τα νούμερα κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς στείλαμε τον Παπαδλημο και τον Βενιζέλο να διαπραγματευτεί με την Μερκέλ...

στείλτε τον Μελλισουργό ρε να σώσει και τον κατώτατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tzatzikis4

Είσαι καθόλου με τα καλά σου; Έφτασες στο HU σε ένα τέτοιο τουρνουά και δεν μείωσες το variance με deal; Πότε θα ξαναβρεθείς σε αυτό το σημείο τώρα; Πραγματικά δε σε καταλαβαίνω. Έχουν αναρτήσει τα παιδιά ολόκληρο thread υπόδειξης του πως πρέπει να κινηθούμε σε αυτές τις περιπτώσεις και δεν το εκμεταλλεύτηκες;

ρε φιλε ειλικρινα φερθηκα πολυ ανοητα...μετα ξαναειδα αυτο το thread και τιλταρα ακομα περισσοτερο...θελω να μου πεις ομως τι ακριβως εκανες για να ερθει mod σε τετοιο τουρνουα...παω στοιχημα οτι ουτε καν ηξερε οτι υπαρχουν τετοια στη σταρς! αυτο στο ρωταω χωρις δοση ειρωνειας καθως αρχιζω να παιζω multi table sng και θα ταν λογικα +ev να επαιρνα καλο deal απ οσες φορες εφτανα ft... ;)

Πρέπει να στείλεις e-mail μέσα από τον client της Pokerstars και να βάλεις category "Poker" και Sub-Category "Τournament Deal/Chop". Στο θέμα του e-mail βάζεις URGENT DEAL και τον κωδικό του τουρνουά. Έτσι σε 2 λεπτά το πολύ έρχεται moderator.

Και εμείς στείλαμε τον Παπαδλημο και τον Βενιζέλο να διαπραγματευτεί με την Μερκέλ...

στείλτε τον Μελλισουργό ρε να σώσει και τον κατώτατο

Πες τα λοιπόν!

Κλαίωωωωωωωωωωωωωωω είσαι θεός πάντα τέτοια.

Επιτέλους και κάτι να μας φτιάξει την διάθεση.

Thanks φίλε. Άμα έχεις όρεξη να trollareis πολύ άσχημα δεν μπαίνεις σε forum. Trollareis κατ' ευθείαν την Pokerstars!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...