Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αγορά holdem manager


Recommended Posts

Παιδιά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο πως και από που να αγοράσω το holdem manager ? Δεν έχω πιστωτική κάρτα. Μπορώ να το προμηθευτώ από καποιο κατάστημα.Απλώς αν ξέρει κάποιος να με καθοδηγήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόνο online αγορά υπάρχει. και δεν χρειάζετε να έχεις πιστωτική κάρτα...μπορείς πολύ απλά να βγάλεις μια pre -pay card από την EUROBANK , να βάλεις μέσα τα λεφτά που θες και να αγοράσεις το holdem manager μέσω paypal ,moneybookers η και κατευθίαν από την κάρτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει και η δυνατότητα να το πάρεις δωρεάν . Απλά θα πρέπει να κάνεις ένα καινούργιο λογαριασμό σε μια εταιρία που έχει συνεργασία το holdem manager και να παράγεις ένα συγκεκριμένο πόσο σαν rake . Εγώ έτσι το είχα πάρει, στην titanpoker ήθελε 500 πόντους πρέπει να ήταν κοντά στα 30 δολλάρια rake αν και δεν είμαι σιγουρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν χρειαζετε να βγαλει pre-pay card στελνει τα λεφτα απο pokerstars η οπου αλλου παιζει στο moneybookers

δεν υποστηρίζει πληρωμή μέσω moneybookers το holdemmanager . μόνο paypal .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει και η δυνατότητα να το πάρεις δωρεάν . Απλά θα πρέπει να κάνεις ένα καινούργιο λογαριασμό σε μια εταιρία που έχει συνεργασία το holdem manager και να παράγεις ένα συγκεκριμένο πόσο σαν rake . Εγώ έτσι το είχα πάρει, στην titanpoker ήθελε 500 πόντους πρέπει να ήταν κοντά στα 30 δολλάρια rake αν και δεν είμαι σιγουρος.

Μια ερώτηση επειδή μπήκα στο site του manager γραφή πάρτο free!!! μπορώ να κάνω άλλο acc. με τα στοιχεια τις sis μου να φτάσω τους πόντους που λέει και να το βάλω και στο pc moy (αλλα με άλλο nick??) :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχεις πρόβλημα να το πάρεις με αλλά στοιχεία και επίσης μπορείς να το πάρεις με καπιον άλλων μαζί άμα προσφέρει license για 2 pc (αυτό έκανα με το pokertracker ) άρα θα σας βγει μισά μισά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kapetanios βασικά σε έχασα λιγάκι. Άλλο account να κάνεις που; Στην σελίδα του holdem manager ή σε site που ήδη παίζεις; Αν έχεις ήδη λογαριασμό στην holdem manager δεν παιζει ρόλο. Απλά πρέπει να ανοίξεις καινούργιο λογαριασμό σε κάποιο από τα site που υποστηριζει. Θα διάλεγα κάποιο που δίνει 100$ γιατι το holdem manager κοστίζει γύρω στα 90. Μπορείς να ανοίξεις σε πάνω από ένα site λογαριασμο αν θυμάμαι καλά . Λεπτομέρεια η titanpoker έχει κλείσει για την Ελλάδα δεν μπορείς εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kapetanios βασικά σε έχασα λιγάκι. Άλλο account να κάνεις που; Στην σελίδα του holdem manager ή σε site που ήδη παίζεις; Αν έχεις ήδη λογαριασμό στην holdem manager δεν παιζει ρόλο. Απλά πρέπει να ανοίξεις καινούργιο λογαριασμό σε κάποιο από τα site που υποστηριζει. Θα διάλεγα κάποιο που δίνει 100$ γιατι το holdem manager κοστίζει γύρω στα 90. Μπορείς να ανοίξεις σε πάνω από ένα site λογαριασμο αν θυμάμαι καλά . Λεπτομέρεια η titanpoker έχει κλείσει για την Ελλάδα δεν μπορείς εκεί.

ναι σοροί mate σε site που πεζό δεν γίνετε λογικά ..Αλλα θέλω να κάνω ACC. άλλο τις αδελφής μου στην pokerstar να βάλω 100$ λέω εγώ τώρα και όταν κερδίσω πόντους να το πάρο για μένα σε άλλο ACC.? Η σε άλλο site δεν κολλάω στην star απλά μετά θα πεζής στην poekrstars + με άλλο ACC από μένα.. η να κάνω σε άλλο site και μετά θα μπορεί να μπει στην ΣΤΑΡ?? .. Η στο finale εάν κάποιος ediaferetai να το πάρουμε μαζί έχω paypal να τελειώνουμε!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπετάνιος ναι βορεις να κανείς!

Θυμαμε στις εποχές της full tilt είχα κάνει account με στοιχεία του αδερφού μου !

Πήρα ένα bonus + κάποια weeks training και μετά το αφίσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπετάνιος ναι βορεις να κανείς!

Θυμαμε στις εποχές της full tilt είχα κάνει account με στοιχεία του αδερφού μου !

Πήρα ένα bonus + κάποια weeks training και μετά το αφίσα :)

Nice mate πως φαίνονται η παλιοσειρές εδώ μέσα: :D Οποτε κάνω id τις sis και το περνώ και εγώ :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...