Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

BYE BYE JOKERSTARS


FlopKiller_G

Recommended Posts

Καλησπερα,

Σημερα αποφασισα να σταματησω να παιζω στην "μεγαλυτερη" εταιρια του κοσμου μιας και για αλλη μια φορα ολο ΜΠΑΝΤΜΠΙΤΣ. Δεν νομιζω να ειναι τυχαιο, εκτος εαν ειμαι πια τοσο μα τοσο ατυχος που σε ολες τισ παρτιδες να τον πινω. Τι να πω. Το μονο που με κρατουσε ηταν τα πολλα τουρνουα. Τεσπα, θα δοκιμασω αλλες εταιριες γιατι δεν μπορω αλλο να χανω λεφτα.

Υ.Γ¨: Τι να πω... Ισως να μην ξερω ποκερ!

Καλη συνεχεια οπου και αν παιζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ σου δώσω μια συμβουλή. μην ξαναπαίξεις πουθενά.

όλα χειραγωγημένα είναι. άλλου λιγότερο άλλου περισότερο. άλλοι κρατάνε τα προσχήματα και άλλοι όχι.

αν είσαι καλός παίκτης σε βάθος χρόνου θα κερδίσεις σίγουρα αφού δεν μπορούν να σε στήνουν συνέχεια , ομς όλου λιγότερα από ότι δικαιούσαι και θα σου σπάσουν τα νευρα σου. Σταματά όσο είναι νωρίς.

Μου πήρε 3 χρόνια να βρω τη δύναμη να σταματήσω.

ίσως είμαι ο μοναδικός κερδοφόρος παίκτης που παραδέχεται πως το διαδικτυακό πόκερ είναι χειραγωγημένο παντού!!! και οι άλλοι το καταλαμβαινουνε αλλά δεν τους συμφέρει να το παραδεχτούν

έχετε.γεια. τα λέμε ισωστο 2014 ίσως πάλι κάνω κανα τελευταίο αποχαιρετιστήριο ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vkiller δυστυχως το ξερω. Το προβλημα ειναι ομως οτι δεν ειμαι κερδισμενος και δεν μπορω να καταλαβω εαν ειναι απο τα μπαντμιτς, τη γκαντεμια μου η το λαθος παιχνιδι. Καποτε θα το μαθω.

Καλη συνεχεια στη ζωη σου γιατι ειδα πως σταματας τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ φίλε. καλοπροαίρετα το λες όμω είναι θάνατος αυτή η ευχή..

παρέλειψες να δεις πόσο πολύ με χαλάνε οι ευχές και αυτή είναι πολύ βαριά ευχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο rail heaven αυτο το thread για ποιο λογο ακριβως??

καλη συνεχεια στη νεα σας προσπαθεια both

χαχαχα κλαίω ....mpooki άλλαξε τουλάχιστον λίγο τ ονομα ρε ...και καλά τώρα εσύ δεν θα πεζεις στην σταρς ?αφου σε διο μέρες θα ανοίγεις πάλι threads στο section στρατηγική poker με bad beats ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο rail heaven αυτο το thread για ποιο λογο ακριβως??

καλη συνεχεια στη νεα σας προσπαθεια both

χαχαχα κλαίω ....mpooki άλλαξε τουλάχιστον λίγο τ ονομα ρε ...και καλά τώρα εσύ δεν θα πεζεις στην σταρς ?αφου σε διο μέρες θα ανοίγεις πάλι threads στο section στρατηγική poker με bad beats ...

2 ημέρες??πολλές les...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ φίλε. καλοπροαίρετα το λες όμω είναι θάνατος αυτή η ευχή..

παρέλειψες να δεις πόσο πολύ με χαλάνε οι ευχές και αυτή είναι πολύ βαριά ευχή...

χαχαχαχαχα vkiller εισαι ολα τα λεφτα κλαιω........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ φίλε. καλοπροαίρετα το λες όμω είναι θάνατος αυτή η ευχή..

παρέλειψες να δεις πόσο πολύ με χαλάνε οι ευχές και αυτή είναι πολύ βαριά ευχή...

χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πέρα από τα αηδιαστικά suck out που γίνονται στην jokerstars τον τελευταίο καιρό, το πόκερ έχει γίνει της μόδας τα τελευταία χρόνια και μπαίνει και παίζει η σάρα και η μάρα κάνοντας raise reraise με τελείως ΣΚΑΤΟΦΥΛΛΑ και κερδίζουν κιόλας, λιιιιιγο παρόμοια αηδιαστικά suck γίνονται και live γιατί πολύ απλά κάποιο ζώο ητε είναι σουρωμένο ητε έχει μια περιουσία από πίσω και στα παπάρια του τα 50 100 300 1000 ευρώ. τι να κανείς? τι να κανείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vkiller τώρα pou (λέμε τώρα)θα σταματήσεις το πόκερ...γράψε να βιβλίο ρε φιλαράκι με τίτλο badbeats κι άρχισε να εξιστορεις με το δικό σου τρόπο τη τράβηξες 3 ʹ χρόνια εκεί μέσα...της βρισιές σου στο chat ,,πως αντιμετώπιζες της ευχές που σου δίναν οι δήθεν φίλοι σου,,,τα 7 εκατομμύρια συνεχόμενα φλιπς που έχασες πριν τελικά κερδίσεις ένα με άσσους εναντίων α9 ...με split ποτ,,,γραφτά όλα...μέχρι και χιλιάρικο το δίνω για να το διαβάσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vkiller τώρα pou (λέμε τώρα)θα σταματήσεις το πόκερ...γράψε να βιβλίο ρε φιλαράκι με τίτλο badbeats κι άρχισε να εξιστορεις με το δικό σου τρόπο τη τράβηξες 3 ʹ χρόνια εκεί μέσα...της βρισιές σου στο chat ,,πως αντιμετώπιζες της ευχές που σου δίναν οι δήθεν φίλοι σου,,,τα 7 εκατομμύρια συνεχόμενα φλιπς που έχασες πριν τελικά κερδίσεις ένα με άσσους εναντίων α9 ...με split ποτ,,,γραφτά όλα...μέχρι και χιλιάρικο το δίνω για να το διαβάσω..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πέρα από τα αηδιαστικά suck out που γίνονται στην jokerstars τον τελευταίο καιρό, το πόκερ έχει γίνει της μόδας τα τελευταία χρόνια και μπαίνει και παίζει η σάρα και η μάρα κάνοντας raise reraise με τελείως ΣΚΑΤΟΦΥΛΛΑ και κερδίζουν κιόλας, λιιιιιγο παρόμοια αηδιαστικά suck γίνονται και live γιατί πολύ απλά κάποιο ζώο ητε είναι σουρωμένο ητε έχει μια περιουσία από πίσω και στα παπάρια του τα 50 100 300 1000 ευρώ. τι να κανείς? τι να κανείς?

πολύ σωστό αυτό που είπες έτσι είναι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πέρα από τα αηδιαστικά suck out που γίνονται στην jokerstars τον τελευταίο καιρό, το πόκερ έχει γίνει της μόδας τα τελευταία χρόνια και μπαίνει και παίζει η σάρα και η μάρα κάνοντας raise reraise με τελείως ΣΚΑΤΟΦΥΛΛΑ και κερδίζουν κιόλας, λιιιιιγο παρόμοια αηδιαστικά suck γίνονται και live γιατί πολύ απλά κάποιο ζώο ητε είναι σουρωμένο ητε έχει μια περιουσία από πίσω και στα παπάρια του τα 50 100 300 1000 ευρώ. τι να κανείς? τι να κανείς?

πραγματικά δεν ξέρω... θα ψάξω λίγο για να δβ που θα ξαναμπώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά μου είπε σε καζίνο ένα παιδί παρτίδα που είχε αυτός φλοπάρει καρέ του 8 (!) και άνοιξε στον άλλο καρέ του άσσου τύρν ρίβερ(!)....αλλά ντάξει αυτεω οι παρτίδες ζβντανα γίνονται μια φορά στα χίλια χρόνια που λέει ο λόγος ενώ στο ίντερνετ θα της δεις συχνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ απλα...οπως κερδιζεις παρτιδες με τρελα φυλα , ετσι και χανεις παρτιδες με τρελα φυλα...Αυτο λεγεται Ποκερ...και οποιος αντεξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα προχτες εβαλα μια καρτα 25 Ευρω .καθομαι σε τραπεζια με μετρητα τα παω 46 γυρναω στα 22 χαναπαω 44 ολα αυτα σε 3 μερες καπου βαρεθικα και πηγα σε 1 τραπεζι (επεζα σε 3 τραπεζια 0,5 -0,10 ) 0,15 -0,25 . Αραζω εκει και περιμενω φυλλο mosnster να παρω κανα πσιλο.....ΑΑ επιτελους και με κανει rereise από το button .rereise και εγω rereise και all in να διπλασιασω επιτελους :D Ανοιγει ΚΚ και το φλοπ 5 - 6 -5 - 10 - Κ .....3ʹ% στο ρίβερ απλά για άλλη μια φορά @@.... τυχαίνει πόκερ πεζεις.... αλλά αυτή την φορά τα πήρα το φελεκη μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα προχτες εβαλα μια καρτα 25 Ευρω .καθομαι σε τραπεζια με μετρητα τα παω 46 γυρναω στα 22 χαναπαω 44 ολα αυτα σε 3 μερες καπου βαρεθικα και πηγα σε 1 τραπεζι (επεζα σε 3 τραπεζια 0,5 -0,10 ) 0,15 -0,25 . Αραζω εκει και περιμενω φυλλο mosnster να παρω κανα πσιλο.....ΑΑ επιτελους και με κανει rereise από το button .rereise και εγω rereise και all in να διπλασιασω επιτελους :D Ανοιγει ΚΚ και το φλοπ 5 - 6 -5 - 10 - Κ .....3ʹ% στο ρίβερ απλά για άλλη μια φορά @@.... τυχαίνει πόκερ πεζεις.... αλλά αυτή την φορά τα πήρα το φελεκη μου :)

Δίνω μεγάλο αγώνα να μή τρολλάρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα προχτες εβαλα μια καρτα 25 Ευρω .καθομαι σε τραπεζια με μετρητα τα παω 46 γυρναω στα 22 χαναπαω 44 ολα αυτα σε 3 μερες καπου βαρεθικα και πηγα σε 1 τραπεζι (επεζα σε 3 τραπεζια 0,5 -0,10 ) 0,15 -0,25 . Αραζω εκει και περιμενω φυλλο mosnster να παρω κανα πσιλο.....ΑΑ επιτελους και με κανει rereise από το button .rereise και εγω rereise και all in να διπλασιασω επιτελους :D Ανοιγει ΚΚ και το φλοπ 5 - 6 -5 - 10 - Κ .....3ʹ% στο ρίβερ απλά για άλλη μια φορά @@.... τυχαίνει πόκερ πεζεις.... αλλά αυτή την φορά τα πήρα το φελεκη μου :)

Epic :lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα προχτες εβαλα μια καρτα 25 Ευρω .καθομαι σε τραπεζια με μετρητα τα παω 46 γυρναω στα 22 χαναπαω 44 ολα αυτα σε 3 μερες καπου βαρεθικα και πηγα σε 1 τραπεζι (επεζα σε 3 τραπεζια 0,5 -0,10 ) 0,15 -0,25 . Αραζω εκει και περιμενω φυλλο mosnster να παρω κανα πσιλο.....ΑΑ επιτελους και με κανει rereise από το button .rereise και εγω rereise και all in να διπλασιασω επιτελους :D Ανοιγει ΚΚ και το φλοπ 5 - 6 -5 - 10 - Κ .....3ʹ% στο ρίβερ απλά για άλλη μια φορά @@.... τυχαίνει πόκερ πεζεις.... αλλά αυτή την φορά τα πήρα το φελεκη μου :)

Δίνω μεγάλο αγώνα να μή τρολλάρω...

δεν πειράζει τρολλαρε δεν θα σε παρεξηγήσουμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε ρε μαγκες τι επαθα και εγω προχτες.Κανω call απο πρωτη θεση με αα ,κανουν call άλλοι εφτα παιχτες μετα απο μενα.Πηρα αυτο που ηθελα ,ηταν ωρα να τους παγιδευσω.

Το φλοπ ηταν 7 2 2 ,μιλαω τριτος και κανω all in για να ψαρωσουν ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ.ΜΟΥ ΚΆΝΕΙ Call το bb και είχε 7 2 .

ΑΠΛΆ ΑΥΤΆ ΔΕΝ ΓΊΝΟΝΤΑΙ,ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΩ ΤΈΛΕΙΑ ΤΟ ΧΈΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΓΙΔΕΥΣΕΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΆΝΟΥΝ ΈΤΣΙ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΙΑ.ΣΤΑΜΑΤΩ ΤΟ ΠΟΚΕΡ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε ρε μαγκες τι επαθα και εγω προχτες.Κανω call απο πρωτη θεση με αα ,κανουν call άλλοι εφτα παιχτες μετα απο μενα.Πηρα αυτο που ηθελα ,ηταν ωρα να τους παγιδευσω.

Το φλοπ ηταν 7 2 2 ,μιλαω τριτος και κανω all in για να ψαρωσουν ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ.ΜΟΥ ΚΆΝΕΙ Call το bb και είχε 7 2 .

ΑΠΛΆ ΑΥΤΆ ΔΕΝ ΓΊΝΟΝΤΑΙ,ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΩ ΤΈΛΕΙΑ ΤΟ ΧΈΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΓΙΔΕΥΣΕΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΆΝΟΥΝ ΈΤΣΙ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΙΑ.ΣΤΑΜΑΤΩ ΤΟ ΠΟΚΕΡ.

δεν ενοoύσαμε τέτοιου είδους τρολλ αλλά καλή προσπάθεια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μάγκες το μαμαησαμε το θέμα. δεν είναι το ότι υπάρχουν μπαντμπιτς στο πόκερ αλλά το ότι σε πόσο συχνή βάση γίνονται σε κάποιες εταιρίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά δεν παραπονιέμαι ότι δεν γίνεται πόκερ πεζεις τα πάντα πεζουν αλλά το φελεκη μου όταν είναι να πάρουμε κανα καλό ποτ με ΑΑ vs ΚΚ που δεν κάθεται και κάθε μέρα χάνω από τρίτο Κ και όταν έχω ΚΚ σε all in10 στα 10 έχει ο άλλος πάντα ΑΑ και πάλι ...... @@ .

Μια φορά επίσης με ΚΚ vs QQ εντάξει άνοιξε πάλι Q κάτω και πάλι....@@

xaxoaoxaoxa

φιλικά ο μαυρογατος ......(@@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...