Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Poker770 analipsi


Gr1fos

Recommended Posts

2 μήνες για να κάνω Μια ανάληψη και ακόμα τίποτα.

Έστειλα ότι ζητήσανε κ τώρα δν μου δίνουν καμία απάντηση με το τι γίνετε!

Η ανάληψη είναι σε κάρτα!

Τι γίνετε με αυτη την εταιρία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προσωπικά τους είχα βρίσει άσχημα και αφού απείλησα ότι θα τους δυσφημίσω στο γνωστό φόρουμ (κάτι και κάτι κάνει τέσσερα) μου έβαλαν το αστρονομικό πόσο τον 65 $ που ήθελα να τραβήξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιζω σε αυτη την εταιρεια περιπου 2 χρονια και δεν ειχα προβλημα μεχρι τωρα ,μεσα σε 1 εβδομαδα εχουν πιστωσει τον λογαριασμο μου .νομιζω αν τους μιλησεις σε chat θα σου λυσουν το προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ταυτοτητα ειχα στειλει και μια καταθεση πρωτα απο την καρτα (απαραιτητο να ειναι στο ονομα του λογαριασμου) κ σε 3-4 εργασιμες μου τα χαν βαλει εμενα.Πρηξτους στο live chat θελουν δε θελουν θα τα βαλουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδες και εγω τα ιδια.. πριν Ενα χρονο περιπου.. τους εστελνα οτι μου ζητουσαν και συνεχως ζητουσαν κατι ακομη.. και στο τελος, ενω τους ειχα στειλει λογαριασμο ΔΕΗ, ταυτοτητα και φωτο απο το τραπεζικο λογαριασμο, στο τελος ζητησαν να παω σε καποια δημοσια υπηρεσια να παρω καποιο εγγραφο απο τι θυμαμαι.. εν τελει να πω οτι η αναληψη δεν εγινε ποτε.. πανω απο μηνα ανταλλαζα μηνυματα με το σαπορτ τους αλλα τπτ. γιατι αρκετοι με γνωριζουν και λογικα θα τους το ειχα πει.. ο rofos321 μπορει να σας το επιβεβαιωσει, λογικα θα το θυμαται που το ειχα πει.. αν και το ειχα βγαλει σε ελληνικο ποκερικο φορουμ το θεμα.. παντως καλυτερα μακρια απο αυτους.. εγω μπορει να εχασα καποια χρηματα, αλλα ευτυχως ηταν μονο εκατοπενηντα ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να προσθεσω ακομη.. γιατι νομιζουν οτι απο κατι τετοια βγαινουν κερδισμενοι (να καθυστερουν και να σε σκασουν για να εγγρινουν την αναληψη) ναι μεν μπορει τοτε να δημιουργουσα λιγα δολλαρια ρακε.. αλλα χασανε ενα πολυ μεγαλο πελατη.. στην εξπεκτ δημιουργω πλεον γυρω στα 2000 δολλαρια ρακε .. απλα μπορειτε να ριξετε και μια ματια στα εβδομαδιαια κας ρακε της εταιριας.. συνεχως πλεον στους 30 πρωτους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...