Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

pokerstars.fr


x_Nemesis_x

Recommended Posts

Καλησπέρα ,θα ήθελα να ακούσω γνώμες για το pokerstars .fr ...

Είναι χαμηλότερο το επίπεδο των παιχτών σε σχέση με την γνώστη ποκερσταρς?

Συμφέρει άμα θέλω να παίζω τουρνουά με χαμηλά buy -ins ? απ'οτι έχω δει έχει πολύ μικρότερο field παιχτών και λιγότερα όμως τουρνουά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το επιπεδο δεν ειναι απλα χαμηλοτερο,εχει τεραστια διαφορα,ειδικα στα micros ειναι γεματο ψαρια και ελαχιστους καλους παιχτες.Τα γκαραντι και τα φιλτν καμια σχεση με το eu φυσικα αλλα εγω πιστευω οτι συμφερει,εγω τουλαχιστον το eu το εχω παρατησει και παιζω μονο στο france με πολυ καλυτερα κερδη,συγκριτικα βγαζω σχεδον τα τριπλασια αποτι στο eu και με χαμηλοτερο av.bi (προς το παρον :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το επιπεδο δεν ειναι απλα χαμηλοτερο,εχει τεραστια διαφορα,ειδικα στα micros ειναι γεματο ψαρια και ελαχιστους καλους παιχτες.Τα γκαραντι και τα φιλτν καμια σχεση με το eu φυσικα αλλα εγω πιστευω οτι συμφερει,εγω τουλαχιστον το eu το εχω παρατησει και παιζω μονο στο france με πολυ καλυτερα κερδη,συγκριτικα βγαζω σχεδον τα τριπλασια αποτι στο eu και με χαμηλοτερο av.bi (προς το παρον :lol: )

τοσο παραδεισενια που τα παρουσιαζεις θα μ "αναγκασεις" να μπω σ ολη αυτη τη διαδικασια π απ οτι εχω καταλαβει χρειαζεται... πες και κανενα αρνητικο μην τρεχω αυριο πρωι στην τραπεζα αρον αρον :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε τζατζίκι τα παρουσιάζει πολύ σκληρά απ ότι είναι στην πραγματικότητα.....Παίζουν παίκτες στα MID stakes που δεν ξέρουν τους κανόνες...έπαιζα σήμερα ένα MTT 20 ευρώ SuperKO και σε φλοπ ΑΑΚΚ3 έχει το ποτ μέσα 400 μάρκες shovarw 2K με KK και τρώω call από 44 γενικά αυτά που έχουν δει τα μάτια μου εκεί δεν τα είχα δει ούτε στην pokergr πριν 2xronia που ξεκίνησα να παίζω...Απίστευτο επίπεδο δεν έχουν ιδέα από τίποτα φτάνεις deep σε ένα tournoua και απλά τα παιδάκια δεν έχουν ksanadei τόσο μεγάλο stack μπροστά τους και δεν ξέρουν ti να το κάνουν και απλά πάνε πάσο πάσο πάσο πάσο πάσο...Πιο easy game πεθαίνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρέπει να κάνω και καινούργιο ακουντ η με του ποκερσταρς.ευ ?γιατί πάτησα αναβάθμιση λογισμικού και με τ έκανε ποκερσταρς.ευ και το .φρ αν μπορεί καπιος να βοηθήσει ας μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το επιπεδο δεν ειναι απλα χαμηλοτερο,εχει τεραστια διαφορα,ειδικα στα micros ειναι γεματο ψαρια και ελαχιστους καλους παιχτες.Τα γκαραντι και τα φιλτν καμια σχεση με το eu φυσικα αλλα εγω πιστευω οτι συμφερει,εγω τουλαχιστον το eu το εχω παρατησει και παιζω μονο στο france με πολυ καλυτερα κερδη,συγκριτικα βγαζω σχεδον τα τριπλασια αποτι στο eu και με χαμηλοτερο av.bi (προς το παρον :lol: )

τοσο παραδεισενια που τα παρουσιαζεις θα μ "αναγκασεις" να μπω σ ολη αυτη τη διαδικασια π απ οτι εχω καταλαβει χρειαζεται... πες και κανενα αρνητικο μην τρεχω αυριο πρωι στην τραπεζα αρον αρον :lol::lol:

ενα θα σου πω φιλε,σε μπορντ 3333Α παιζω ρεστα και βλεπω το γαλλακι να foldarei :lol: τρεξε τραπεζα ακομα καθεσε?αξιζει 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πφφφ με πεισατε @@@@ το κερατο μ @@@@........

πανο συντομα θα σε πρηξω να με βοηθησεις με τα της εγγραφης!!

η εσενα μητσο κανονιστε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το επιπεδο δεν ειναι απλα χαμηλοτερο,εχει τεραστια διαφορα,ειδικα στα micros ειναι γεματο ψαρια και ελαχιστους καλους παιχτες.Τα γκαραντι και τα φιλτν καμια σχεση με το eu φυσικα αλλα εγω πιστευω οτι συμφερει,εγω τουλαχιστον το eu το εχω παρατησει και παιζω μονο στο france με πολυ καλυτερα κερδη,συγκριτικα βγαζω σχεδον τα τριπλασια αποτι στο eu και με χαμηλοτερο av.bi (προς το παρον :lol: )

τοσο παραδεισενια που τα παρουσιαζεις θα μ "αναγκασεις" να μπω σ ολη αυτη τη διαδικασια π απ οτι εχω καταλαβει χρειαζεται... πες και κανενα αρνητικο μην τρεχω αυριο πρωι στην τραπεζα αρον αρον :lol: :lol:

ενα θα σου πω φιλε,σε μπορντ 3333Α παιζω ρεστα και βλεπω το γαλλακι να foldarei :lol: τρεξε τραπεζα ακομα καθεσε?αξιζει 100%[/quote:30bdlpzn]

Το ίδιο μου έχει τύχει στο κανονικό pokerstars με την διαφορα οτι εκανα all in απεναντι σε 3 αντιπαλους και οχι εναν και εκαναν ολοι φολδ,και μιλαμε για 6 handed sit and go στα 15 δολλαρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...και ανάληψη πως θα κάνετε?

το έχετε σκεφτεί αυτο?

τι εννοεις? :? αναληψη γινεται κανονικα,αλλα μονο σε τραπεζικο λογαριασμο,μανειμπουκερς κλπ κλπ δε στελνουν οι γαλλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό εννοώ

στέλνουν σε ελληνική τράπεζα?

τα έξοδα συναλλαγής μήπως είναι υπερβολικά?

σε άλλες εταιρίες γίνεται άμεσα και εντελώς δωρεάν σε πιστωτική κάρτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό εννοώ

στέλνουν σε ελληνική τράπεζα?

τα έξοδα συναλλαγής μήπως είναι υπερβολικά?

σε άλλες εταιρίες γίνεται άμεσα και εντελώς δωρεάν σε πιστωτική κάρτα

στελνουν σε ελληνικη τραπεζα

τα εξοδα συναλαγης ειναι μηδεν οπως και στο eu

η συναλαγη γινεται αμεσα οπως και στο eu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βʹ ερωτησούλες.. έχει τα ίδια τουρ με ευ? εννοώ όλα τα big τα χοτ κτλ? μπορώ να στείλω $$ απ το ευ ακκαουντ μου στον αντιστιχο ακκαουντ που θα φτιάξω στην φρ? ευχαριστώ.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βʹ ερωτησούλες.. έχει τα ίδια τουρ με ευ? εννοώ όλα τα big τα χοτ κτλ? μπορώ να στείλω $$ απ το ευ ακκαουντ μου στον αντιστιχο ακκαουντ που θα φτιάξω στην φρ? ευχαριστώ.. :D

τα χοτ και τα μπιγκ τα εχει με διαφορετικα(χαμηλοτερα)γκαραντι και σε ευρω,τα τουρνουα ολα δεν ειναι ιδια,στο φρανς δεν εχει μιξ γκειμς και PLO hi/lo,μονο τεξας και PLO.να στειλεις λεφτα απο το ευ στο φρανς δεν μπορεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ σε ευχαριστώ οφη σνεικ.. κατέβασα την φρανς κ είδα λίγο τη παίζει τα γκαραντί έπαθλα φαίνονται αστεία σε σχέση με της ευ.. κ λέω αστεία γτ αν παίζεις κάθε μέρα το μπιγκ 11 της σταρς.ευ με 60k γκαραντί τα τουρ της φρ με 500 $ γκαραντί όσο να ναι σου κακοφαίνεται... :roll: βέβαια συμφωνώ πως θα είναι πολύ ποιο εύκολο να σιπάρεις με τόσο μικρά φιελντ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...