Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Δεύτερος ο Αρμπατσής στο $50.000 High Roller, φινάλε για… γερά νεύρα!


pokerland

Recommended Posts

{multithumb thumb_width=540 thumb_height=540}

Από τις σταθερές αξίες στην πλατφόρμα του Poker.gr ο Ευάγγελος ‘varymetalos2’ Αρμπατσής φρόντισε για μια ακόμη φορά να διακριθεί σ’ ένα από τα κορυφαία τουρνουά, αυτή τη φορά στο $50.000 High Roller.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου κάνουν εντύπωση οι τρομακτικές και συνεχιζόμενες εδώ και χρόνια απώλειες του Αραμπατζή στα cash της ongame. Και δεν έχω δει πουθενά κάποιο σχόλιο επ' αυτού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχα ξαναρωτήσει πριν 1 χρόνο πως γίνεται έας κορυφαίος παίκτης τουρνουά βάση αποτελεσμάτων και ουραγός στα cash να προτιμά να παίζει πιο πολύ cash αντί τουρναμεντ έχοντας απώλειες που υπερκαλύπτουν τα τεράστια τουρναμεντ κέρδη?

πως γίνεται να είσαι ο Lionel Mesi και να προτιμάς να παίζεις μπάσκετ αντί ποδόσφαιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει τους γονείς του από πίσω(είναι αδερφός του μίλτου κυριακίδη)και του δινουνε φράγκα κάθε μήνα να τζογάρει,οποίος τον βρει σε table ας ορμήσει..

το συγγεκριμενο θέμα έχει αναληθεί άπειρες φορές ,το pokertableratings δεν δείχνει τα ακριβή αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμαθε και το ptr τώρα ο πατέρας μου και του ξεκίνησε κράξιμο για τα light 4bet και πόσο agressive παίζει τα flush draw χωρίς κάποιο combo . Σ ευχαριστώ Pavlara !! Θα παρω εγω ολο το market pool της φετινής περιόδου!!!! :mrgreen::mrgreen::lol: Ας μείνει ο Βαγγέλης να γ@#%#%ει tis υπηρετριες και τον gay τον μπάτλερ!!! χαι ROLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA αι αμ καμινγκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...