Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Greek 2008 Euro FreeRoll στο ParadisePoker!


Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Greek 2008 Euro FreeRoll στο ParadisePoker! **

re paidia se ayto to tournoua vgika 2os pira 300 eurw..k pos xanw sto teliko pou meiname 2??

ta blinds sm 30000 big 60000.

efw sto big..

blofa o allos gia na mou klepsei to blind me 5 3.

egw ta vazw me k j trifillia..

k to flop ena 3 k ma kerdizei..

eleos..

pou na min ekane k blofa!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fran10apo έγραψε:

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Greek 2008 Euro FreeRoll στο ParadisePoker! **

re paidia se ayto to tournoua vgika 2os pira 300 eurw..k pos xanw sto teliko pou meiname 2??

ta blinds sm 30000 big 60000.

efw sto big..

blofa o allos gia na mou klepsei to blind me 5 3.

egw ta vazw me k j trifillia..

k to flop ena 3 k ma kerdizei..

eleos..

pou na min ekane k blofa!!!!

se timwrhse giati epezes me 5 kodikoys

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase re pou na tou klisoun to logariasmo i sportingbet den tous endiaferi!! den pas na exis 20 logariasmous tha sou poun kai bravo... kai thimame mia xara to teliko trapezi pou esi kai o costanzo13 elipsa 5 lepta kai kanonisate na mou fate ta blind!! kai telika vgika tritos... alla xalali sas 180 mesa se 3 ores ta ekana 500..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo re paixtara pou ta ekanes 500..k esy sth thesh mas to idio tha ekanes..oso gia tous treis logariasmous tous exw gia ta free!ton enan ton exw gia ta alithina..siga min katsei i sportingbet na asxolithei me tous logariasmous sta free..mipws exw adiko?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JeanJK έγραψε:

Edw mesa kanenas den tha soy pei sygxaritiria poy epaizes me 3 logariasmoys, opote min to polyanafereis

Σωστός ο JeanJK..

fran10apo στη θέση σου δεν θα καμάρωνα ιδιαίτερα.. Και επειδή έχεις δηλώσει νέος στο παιχνίδι, αλλά είναι εμφανές ότι το έχεις αγκαλιάσει με πάθος και ασχολείσαι συστηματικά, καλό θα ήταν να δημιουργήσεις από την αρχή τον σωστό τρόπο προσέγγισης που απαιτεί.. Και σίγουρα αυτός δεν είναι το να παίζεις με 3 ή 13 λογαριασμούς ακόμα και σε ένα freeroll..

Όσο προχωράς στο παιχνίδι και θα διεκδικείς όλο και περισσότερα κέρδη, τόσο θα αυξάνονται οι πειρασμοί και οι τρόποι να "κλέψεις".. Collusion με άλλους παίκτες, μυστήρια software που υπόσχονται τον παράδεισο, account trade και άλλα πολλά..

Δεν έχει λοιπόν να κάνει με τα 50 ή 50000 euro που μπορεί κάποιος να κερδίσει online με τρόπους υπόγειους, αλλά με την ψυχολογική προσέγγιση που θα αποκτήσει από νωρίς απέναντι στο παιχνίδι.. Και μη ξεχνάς πως όταν φτάσει η ώρα να συναγωνιστείς live, δεν θα υπάρχει fran10apo1, fran10apo2 κλπ.. Μόνος εναντίον όλων θα είσαι, χωρίς τη βοήθεια του κοινού ή το τηλέφωνο..

Ξέρω, ξέρω.. θα εμφανιστούν κανά 2-3 καλοθελητές που θα πουλήσουν και πάλι τζάμπα μαγκιά μιλώντας για ηθικοπλασίες, αλλά είναι στην κρίση του κάθε νέου παίκτη να αποφασίσει αν θέλει να είναι με τους ΄"χαμένους" νικητές ή τους "κερδισμένους" loosers..

υ.γ Αυτή η κουβέντα ίσως είναι και η καλύτερη απάντηση, στο θέμα που είχε δημιουργηθεί για το συγκεκριμένο τουρνουά με τους fatsares και τους gklitses να κάνουν παιχνίδι και τους real money παικτες να αποχωρούν..

Ας λάβει λοιπόν υπόψιν η Sporting Bet την προσέγγιση πολλών παικτών σε ανάλογα freerolls, για να επιλέξει και αυτή αν θέλει να θεωρείται σοβαρή ή αστεία επιχείρηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο φιλε(πες μου το ονομα σου το μικρο)..

στην αρχη ξεκινησα με εναν αλλα εβλεπα οτι ο αλλος ειχε 6 κωδικους κ εμπαινε τελικο τραπεζι συνεχεια.κ τρελενομουνα!αλλα στα freeroll γινεται πολυ ηλιθιο παιχνιδι!κ δεν ξαναασχολουμε μονο οταν δεν εχω καθολου χρηματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΡΑΒΟ ΜΙΚΡΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ..ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ 300 ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕΣ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΣ..ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καταλαβα το λαθος μου..ειχα παρασυρθει επειδη μολις ειχα ξεκινησει να παιζω ποκερ!με βοηθησανε πολυ οι συμβουλες σας εδω στο forum για την αντιμετωπιση του πραγματος απο αλλη οπτικη γωνια.οσα για τα κολλημενα μυαλα αυτη μια ζωη θα ζουνε στη μιζερια τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalakos έγραψε:

ase re pou na tou klisoun to logariasmo i sportingbet den tous endiaferi!! den pas na exis 20 logariasmous tha sou poun kai bravo... kai thimame mia xara to teliko trapezi pou esi kai o costanzo13 elipsa 5 lepta kai kanonisate na mou fate ta blind!! kai telika vgika tritos... alla xalali sas 180 mesa se 3 ores ta ekana 500..

kalako tha se skotwsw esy me katevases sta mesa toy toyrnoya( hmoyna deyteros thn sygkekrimenh stigmh) apo toys 19000 potnoys stoys 12000 kai apo toys 12000 se 7000 (meta me apoteleiwse o fran)

ti tha pei den toys noiazei? ton perasmeno maio den kleidwthikan arketoi logariasmoi?

argotera ksanakleidwthikan 2-3 akoma

alla h plaka htan poy evlepes kleidwmenoys logariasmoys na einai eggegramenoi sto toyrnoya kai oi katoxoi toys na mhn mporoyn na paiksoyn .

mallon toys valane gia na deiksoyn mpoygio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΤΟ ΜΑΘΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ.ΑΦΟΥ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ(ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ)ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ FREEROLL ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΦΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΠΕΤΥΧΕ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a7707a7707 έγραψε:

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΤΟ ΜΑΘΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ.ΑΦΟΥ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ(ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ)ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ FREEROLL ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΦΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΠΕΤΥΧΕ......

vevaiws kai apetyxe martys moy o silencio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fran10apo έγραψε:

εχεις δικιο φιλε(πες μου το ονομα σου το μικρο)..

στην αρχη ξεκινησα με εναν αλλα εβλεπα οτι ο αλλος ειχε 6 κωδικους κ εμπαινε τελικο τραπεζι συνεχεια.κ τρελενομουνα!αλλα στα freeroll γινεται πολυ ηλιθιο παιχνιδι!κ δεν ξαναασχολουμε μονο οταν δεν εχω καθολου χρηματα!

Καλημέρα fran10apo..

Δεν διεκδικώ κάνα ρόλο του διδασκάλου της ηθικής, ούτε φτιάχνομαι να σκορπώ νουθεσίες σε νεότερα μέλη, αλλά πραγματικά χαίρομαι που αναγνωρίζεις το λάθος σου -απέναντι στον εαυτό σου, όχι σε μας..-, γιατί η συμμετοχή σου στο forum δείχνει ότι νοιάζεσαι και σε αφορά να εξελιχθείς. Δεν είναι εύκολο να τσαλακώνεις τον εγωισμό σου και μπράβο σου..

Keep the good work..

Νικόλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...