Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

djalexlee Microstakes Coaching Group NLH Cash Games


djalexlee

Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους

είμαι ο djalexlee και παίζω στο stars τα τελευταία χρόνια cash games 6max αλλά και full ring σε stakes μέχρι 50nl με αρκετή επιτυχία. Έχω γίνει supernova 3 συνεχόμενες χρονιές με κέρδη από τα τραπέζια και από μπόνους πάνω από 25k. Για να το πετύχω αυτό έπαιξα πάνω από 2 εκατομμύρια πάσες από 15 έως 24 τραπέζια.

Ένα καλό sample από τα τελευταία χέρια μου

post-12470-13810665859323_thumb.jpgmanagreports7-8.png[/attachment:1besrjlz]

Ενδιαφέρομαι να δημιουργήσω ένα group ολιγομελές μέχρι 5 παίχτες όπου θα κάνω coaching σε θέματα Θεωρητικά όπως

3-betting, c-betting, stealing, range analysis, Leak Busting, Bankroll Management, tableselection

Θέματα Software

Holdem manager Leak Buster Tableninja

Θέματα Ψυχολογίας

Αντιμετώπιση τιλτ, αρνητική διακύμανση, Φόβος του να ανεβούμε stakes

Σκοπός μου δεν είναι να σας δώσω μια έτοιμη φόρμουλα για το πως θα κερδίσετε τα παιχνίδια αλλά να σας βοηθήσω να σκέφτεστε καλύτερα και πιο σωστά για τις καταστάσεις που προκύπτουν σε κάθε χέρι, απέναντι στον κάθε αντίπαλο. Τα hand histories μου θα είναι διαθέσιμα στους μαθητές όχι για να αντιγράψουν ή να μιμηθούν το στυλ μου αλλά για να βρουν πάσες και απορίες, για να δουν πώς κερδίζονται τα stakes που παίζουν σήμερα και με τι winrate. Επίσης θέλω να σας φέρω σε επαφή με την τελευταία τεχνολογία για να βελτιώσετε το tableselection, multitabling αλλά και να γνωρίζετε με ακρίβεια τα αποτελέσματα σας στα τραπέζια. Το σκορ στο πόκερ το μετράμε με $/ώρα και με βάση αυτό στο μυαλό μας θα προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι.

έχω κάνει personal coaching σε πάνω από 25 παίχτες στην ομάδα του Collin Moshman και ποστάρω blogs σε συνεχή βάση στο http://teammoshman.com/ αλλά και στο blog μου http://www.djalexlee.blogspot.com

Για περισσότερες πληροφορίες σε σχέση με το group και το κόστος kante moy pm εδώ ή sto skype alexplios. Θα επιλέξω το πολύ 5 άτομα και το group θα έχει διάρκεια ένα μήνα από 3 ώρες την εβδομάδα. Τα sessions θα γίνουν μέσω skype με κοινή χρήση οθόνης και θα είμαι διαθέσιμος σχεδόν 24/7 για περαιτέρω απορίες και συζήτηση. Με ενδιαφέρει να δουλέψω με άτομα που έχουν κάπια επαφή με τα βασικά στα cash games και έχουν όρεξη και ενδιαφέρουν να βελτιωθούν.

Δεν τα ξέρω όλα αλλά προσπαθώ να μάθω όσα περισσότερα μπορώ και δουλεύοντας με αρκετούς παίχτες έχω βοηθηθεί και εγώ αρκετά στο παιχνίδι μου.

To μόνο σίγουρο είναι ότι θα δουλέψουμε πολύ, θα γελάσουμε περισσότερο, θα παίξουμε ακόμα πιο πολύ, θα δούμε την ομορφιά του παιχνιδιού και θα μοιραστούμε αρκετά μαζί σας εδώ στο pokerland

Καλή τυχη σε όλους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ενδιαφερον θα ελεγα..

κριμα που δεν παιζω cash και δεν υπαρχει χρονος αυτο το διαστημα..αν ωστοσο γινεται να ειμαι στο γκρουπ κ απλα να βλεπω συζητησεις κλπ για χερια η οτιδηποτε let me know. ty

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρά σε όλους

είμαι ο djalexlee και παίζω στο stars τα τελευταία χρόνια cash games 6max αλλά και full ring σε stakes μέχρι 50nl με αρκετή επιτυχία. Έχω γίνει supernova 3 συνεχόμενες χρονιές με κέρδη από τα τραπέζια και από μπόνους πάνω από 25k. Για να το πετύχω αυτό έπαιξα πάνω από 2 εκατομμύρια πάσες από 15 έως 24 τραπέζια.

Ένα καλό sample από τα τελευταία χέρια μου

post-12470-13810665859323_thumb.jpgmanagreports7-8.png[/attachment:eslmyfxw]

Ενδιαφέρομαι να δημιουργήσω ένα group ολιγομελές μέχρι 5 παίχτες όπου θα κάνω coaching σε θέματα Θεωρητικά όπως

3-betting, c-betting, stealing, range analysis, Leak Busting, Bankroll Management, tableselection

Θέματα Software

Holdem manager Leak Buster Tableninja

Θέματα Ψυχολογίας

Αντιμετώπιση τιλτ, αρνητική διακύμανση, Φόβος του να ανεβούμε stakes

Σκοπός μου δεν είναι να σας δώσω μια έτοιμη φόρμουλα για το πως θα κερδίσετε τα παιχνίδια αλλά να σας βοηθήσω να σκέφτεστε καλύτερα και πιο σωστά για τις καταστάσεις που προκύπτουν σε κάθε χέρι, απέναντι στον κάθε αντίπαλο. Τα hand histories μου θα είναι διαθέσιμα στους μαθητές όχι για να αντιγράψουν ή να μιμηθούν το στυλ μου αλλά για να βρουν πάσες και απορίες, για να δουν πώς κερδίζονται τα stakes που παίζουν σήμερα και με τι winrate. Επίσης θέλω να σας φέρω σε επαφή με την τελευταία τεχνολογία για να βελτιώσετε το tableselection, multitabling αλλά και να γνωρίζετε με ακρίβεια τα αποτελέσματα σας στα τραπέζια. Το σκορ στο πόκερ το μετράμε με $/ώρα και με βάση αυτό στο μυαλό μας θα προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι.

έχω κάνει personal coaching σε πάνω από 25 παίχτες στην ομάδα του Collin Moshman και ποστάρω blogs σε συνεχή βάση στο http://teammoshman.com/ αλλά και στο blog μου http://www.djalexlee.blogspot.com

Για περισσότερες πληροφορίες σε σχέση με το group και το κόστος kante moy pm εδώ ή sto skype alexplios. Θα επιλέξω το πολύ 5 άτομα και το group θα έχει διάρκεια ένα μήνα από 3 ώρες την εβδομάδα. Τα sessions θα γίνουν μέσω skype με κοινή χρήση οθόνης και θα είμαι διαθέσιμος σχεδόν 24/7 για περαιτέρω απορίες και συζήτηση. Με ενδιαφέρει να δουλέψω με άτομα που έχουν κάπια επαφή με τα βασικά στα cash games και έχουν όρεξη και ενδιαφέρουν να βελτιωθούν.

Δεν τα ξέρω όλα αλλά προσπαθώ να μάθω όσα περισσότερα μπορώ και δουλεύοντας με αρκετούς παίχτες έχω βοηθηθεί και εγώ αρκετά στο παιχνίδι μου.

To μόνο σίγουρο είναι ότι θα δουλέψουμε πολύ, θα γελάσουμε περισσότερο, θα παίξουμε ακόμα πιο πολύ, θα δούμε την ομορφιά του παιχνιδιού και θα μοιραστούμε αρκετά μαζί σας εδώ στο pokerland

Καλή τυχη σε όλους....

αυτές οι πρωτοβουλίες αξίζουν συγχαρητηρίων. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!

αν και δεν παίζω cash παρα μονο live λόγο τον λίγων τουρνουά που γίνονται στην ελλάδα. είναι δυνατόν να παρακολουθώ αυτά που λέτε μέσο skype? κανε με add αν είναι στο kostas.tsiou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

djalexlee coaching mono gia cash game?? 8a endiaferomoun k egw na parakolou8w tis zisitiseis sas mesw skype... online cash den paizw to 8ewrw vareto k mallon zimiogono gia mena....an k live cash eimai panw apo 5k se kerdi online den borw na paiksw cash....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για το ενδιαφέρον τους, οι 2 θέσεις έχουν ήδη κλείσει. Ναι η συμμετοχή στο γκρουπ έχει ένα μικρο κόστος, όπως λέω και στο αρχικό πόστ αυτοί που ενδιαφέρονται να επικοινωνήσουν μαζι μου για τα περετέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους 2 θέσεις έχουνε μείνει, για οσα παιδιά μου έστειλαν μύνημα εδω και δεν τους εχω απαντήσει δεν εχω πάρει μύνημα τους. Λογικά υπαρχει κάπιο προβλημα με τα πμ. Δοκιμάστε επικοινωνία μεσω skype i fb

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρά σε όλους

είμαι ο djalexlee και παίζω στο stars τα τελευταία χρόνια cash games 6max αλλά και full ring σε stakes μέχρι 50nl με αρκετή επιτυχία. Έχω γίνει supernova 3 συνεχόμενες χρονιές με κέρδη από τα τραπέζια και από μπόνους πάνω από 25k. Για να το πετύχω αυτό έπαιξα πάνω από 2 εκατομμύρια πάσες από 15 έως 24 τραπέζια.

Ένα καλό sample από τα τελευταία χέρια μου

post-12470-13810665859323_thumb.jpgmanagreports7-8.png[/attachment:bjl4xgan]

Ενδιαφέρομαι να δημιουργήσω ένα group ολιγομελές μέχρι 5 παίχτες όπου θα κάνω coaching σε θέματα Θεωρητικά όπως

3-betting, c-betting, stealing, range analysis, Leak Busting, Bankroll Management, tableselection

Θέματα Software

Holdem manager Leak Buster Tableninja

Θέματα Ψυχολογίας

Αντιμετώπιση τιλτ, αρνητική διακύμανση, Φόβος του να ανεβούμε stakes

Σκοπός μου δεν είναι να σας δώσω μια έτοιμη φόρμουλα για το πως θα κερδίσετε τα παιχνίδια αλλά να σας βοηθήσω να σκέφτεστε καλύτερα και πιο σωστά για τις καταστάσεις που προκύπτουν σε κάθε χέρι, απέναντι στον κάθε αντίπαλο. Τα hand histories μου θα είναι διαθέσιμα στους μαθητές όχι για να αντιγράψουν ή να μιμηθούν το στυλ μου αλλά για να βρουν πάσες και απορίες, για να δουν πώς κερδίζονται τα stakes που παίζουν σήμερα και με τι winrate. Επίσης θέλω να σας φέρω σε επαφή με την τελευταία τεχνολογία για να βελτιώσετε το tableselection, multitabling αλλά και να γνωρίζετε με ακρίβεια τα αποτελέσματα σας στα τραπέζια. Το σκορ στο πόκερ το μετράμε με $/ώρα και με βάση αυτό στο μυαλό μας θα προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι.

έχω κάνει personal coaching σε πάνω από 25 παίχτες στην ομάδα του Collin Moshman και ποστάρω blogs σε συνεχή βάση στο http://teammoshman.com/ αλλά και στο blog μου http://www.djalexlee.blogspot.com

Για περισσότερες πληροφορίες σε σχέση με το group και το κόστος kante moy pm εδώ ή sto skype alexplios. Θα επιλέξω το πολύ 5 άτομα και το group θα έχει διάρκεια ένα μήνα από 3 ώρες την εβδομάδα. Τα sessions θα γίνουν μέσω skype με κοινή χρήση οθόνης και θα είμαι διαθέσιμος σχεδόν 24/7 για περαιτέρω απορίες και συζήτηση. Με ενδιαφέρει να δουλέψω με άτομα που έχουν κάπια επαφή με τα βασικά στα cash games και έχουν όρεξη και ενδιαφέρουν να βελτιωθούν.

Δεν τα ξέρω όλα αλλά προσπαθώ να μάθω όσα περισσότερα μπορώ και δουλεύοντας με αρκετούς παίχτες έχω βοηθηθεί και εγώ αρκετά στο παιχνίδι μου.

To μόνο σίγουρο είναι ότι θα δουλέψουμε πολύ, θα γελάσουμε περισσότερο, θα παίξουμε ακόμα πιο πολύ, θα δούμε την ομορφιά του παιχνιδιού και θα μοιραστούμε αρκετά μαζί σας εδώ στο pokerland

Καλή τυχη σε όλους....

Πρεπει στα καθαρα κερδη ομως να βαλεις και τα χρηματα που ξοδευεις για depon,γιατι φανταζομαι για να παιζεις σε 24 τραπεζια ταυτοχρονα θα θες πολλα depon την μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

για τα παιδιά που έχουν κλείσει συμμετοχή στο γκρούπ επειδή δεν σας έχω βρεί ακόμα όλους μαζί στο skype.Την Παρασκευή το απόγευμα θα κάνουμε μια πρώτη γνωριμία μέσω skype σε ειδικό γκρούπ που έχω δημιουργήσει και θα σας στείλω πρόσκληση.

Την Παρασκευή θα φιξάρουμε και την οριστική ώρα για το πρώτο σεσιον του Σαββάτου με θέμα Fundamental theorem of Poker, Folding Equity, Showdown Equity and Basic Ideas. Επίσης θα γίνει και ανάλυση απο πάσες που έχετε παίξει και έχετε βρεθεί σε σημεία που σας προβληματίζουν. Θα προσπαθήσουμε να λύσουμε τα προβλήματα που προκύπτουν με την χρήση των θεωριών που θα συζητήσουμε νωρίτερα.

Γιαυτό όλοι οι συμετέχοντες πρέπει να έχετε περασει το Hm και να έχετε μαρκάρει και πάσες.Όσοι έχουν πρόβλημα με το HM ας με βρούν στο skype να το λύσουμε.

Επίσης όλοι θα πάρετε μια δική μου database με περίπου 500 χιλλιάδες χέρια που έχω παίξει σε διάφορα stakes που θα κάνετε import sto HM για περετέρω ανάλυση και μελέτη και ένα live video μου απο micros πάνω στα οπία θα δουλέψουμε την Κυριακή

Υπάρχει ακόμα μια θέση για όπιον άλλο ενδιαφέρεται.

Ευχαριστω Alex

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...