Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ON LINE POKER ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ


ElKonte

Recommended Posts

σημερα πηγα σε ενα μεσιτικο γραφειο για να νοικιασω ενα σπιτι,μεσα απο την κουβεντα μου ειπε και η υπαλληλος γυρω στα 45 και το αφεντικο της 50ρης οτι παιζουν ονλαιν ποκερ σπιτι τους για χαβαλε,αυτη κανα 5ευρω βαζει και παιζει σιτ ν γκο 20σεντ κλπ και αυτος κανα πενηνταρι και πεζει ταλιρα,οταν τους ειπα οτι απο σημερα εχουν προστημο 1000 ευρω καθε φορα που παιζουν μεινανε μαλακες,ουτε καν το ειχανε ακουσει φυσικα.Δηλαδη αν ειναι δυνατον να μαθει ο καθε ασχετος για αυτο το νομο,αν ειναι δυνατον να στειλουν χιλιαρικα προστιμα σε τοσους χιλιαδες που παιζουν για την πλακα τους και αν ειναι δυνατον η 45ρα νοικοκυρα να φαει προστιμο 1χιλιαρικο γιατι επαιξε 20σεντ σιτ ν γκο...αυτο το προστιμο μπηκε για τα ματια του κοσμου οπως και τα προστιμα για τορρεντς που ολοι κατεβαζουν καθημερινα αλλα κανεις δεν εφαγε ποτε προστιμο

το παράλογο του θέματος είναι προφανές.

Αλλά ... "...Δηλαδη αν ειναι δυνατον να μαθει ο καθε ασχετος για αυτο το νομο..." δε νοείται άγνοια νόμου.

Και ... παράλογο να πληρώνει φόρο άνεργος άνευ εισοδημάτων,να κόβουν επιδόματα-εφ'άπαξ-μισθούς-συντάξεις,να επιβάλουν χαράτσια όλων των ειδών και τύπων συνταγματικά ή μη,ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ.

Μακάρι να είναι όπως τα λες,για τα μάτια του κόσμου,αλλά εδώ παίζονται κάποια εκατομμύρια ευρώ από αυτόν που θέλει (ή πρέπει) να πάρει τον ΟΠΑΠ.

Δε μασάνε οι τύποι και το έχουν αποδείξει αυτό.

Και το λέω χωρίς καμμιά διάθεση διασποράς πανικού.

Τα απεύχομαι όλα αυτά.

\

Κατσε ρε συ γιατι δεν καταλαβαινω..Δηλ θελω να παιξω για την πλακα μου τι θα κανω,θα αρχισω ερευνες θα ρωταω δικηγορους,νομοθετες για να καψω ενα 10ευρο?

Wtf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 299
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατι σχετικο...στν Ιταλια, Ισπανια, Γαλλια (για τν αμερικη ξερουμε) κτλ εγινε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο η ο λογος ηταν αλλος? εννωω πιο πολυ για ποκερ. γτ δεν το εχω πολυψαξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστούμε για την περαιτέρω επικοινωνία σας μαζί μας σε σχέση με το διαδικτυακό πόκερ στην Ελλάδα.

Δεν σκοπεύουμε να αλλάξουμε τις υπηρεσίες μας στην περιοχή σας. Αν είχαμε σχέδια να αλλάξουμε κάτι στην πολιτική μας θα ενημερώναμε άμεσα τους παίκτες που θα επηρεάζονταν. Σε κάθε περίπτωση, σας διαβεβαιώνουμε πως τα κεφάλαιά σας θα είναι πάντα ασφαλή, σε ξεχωριστό λογαριασμό και πάντα διαθέσιμα σε εσάς για ανάληψη.

Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αν έχετε κάποια άλλη ερώτηση ή απορία.

Με εκτίμηση,

Μιχάλης

Ομάδα Υποστήριξης PokerStars

τωρα μπορειτε να συνεχισετε την κουβεντα και της εικασιες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα πηγα σε ενα μεσιτικο γραφειο για να νοικιασω ενα σπιτι,μεσα απο την κουβεντα μου ειπε και η υπαλληλος γυρω στα 45 και το αφεντικο της 50ρης οτι παιζουν ονλαιν ποκερ σπιτι τους για χαβαλε,αυτη κανα 5ευρω βαζει και παιζει σιτ ν γκο 20σεντ κλπ και αυτος κανα πενηνταρι και πεζει ταλιρα,οταν τους ειπα οτι απο σημερα εχουν προστημο 1000 ευρω καθε φορα που παιζουν μεινανε μαλακες,ουτε καν το ειχανε ακουσει φυσικα.Δηλαδη αν ειναι δυνατον να μαθει ο καθε ασχετος για αυτο το νομο,αν ειναι δυνατον να στειλουν χιλιαρικα προστιμα σε τοσους χιλιαδες που παιζουν για την πλακα τους και αν ειναι δυνατον η 45ρα νοικοκυρα να φαει προστιμο 1χιλιαρικο γιατι επαιξε 20σεντ σιτ ν γκο...αυτο το προστιμο μπηκε για τα ματια του κοσμου οπως και τα προστιμα για τορρεντς που ολοι κατεβαζουν καθημερινα αλλα κανεις δεν εφαγε ποτε προστιμο

ΦΙΛΕ NETMAN ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΑΠΟΨΗΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ ΑΣ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΟ FACEBOOK!!!ΟΧΙ ΜΕ ΛΕΦΤΑ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΨΙΛΟΧΛΩΜΟ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΣ.....ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστούμε για την περαιτέρω επικοινωνία σας μαζί μας σε σχέση με το διαδικτυακό πόκερ στην Ελλάδα.

Δεν σκοπεύουμε να αλλάξουμε τις υπηρεσίες μας στην περιοχή σας. Αν είχαμε σχέδια να αλλάξουμε κάτι στην πολιτική μας θα ενημερώναμε άμεσα τους παίκτες που θα επηρεάζονταν. Σε κάθε περίπτωση, σας διαβεβαιώνουμε πως τα κεφάλαιά σας θα είναι πάντα ασφαλή, σε ξεχωριστό λογαριασμό και πάντα διαθέσιμα σε εσάς για ανάληψη.

Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αν έχετε κάποια άλλη ερώτηση ή απορία.

Με εκτίμηση,

Μιχάλης

Ομάδα Υποστήριξης PokerStars

τωρα μπορειτε να συνεχισετε την κουβεντα και της εικασιες :D

ΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝΥΣΗ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ!ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ Ο ΚΑΘΕ ΕΛΛΗΝΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΚΕΡΣΤΑΡΣ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ!!!ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το περιβοητο 1000 προστιμο,γελαω και μονο που το γραφω αλλα a.w,υπαρχει καπου επισημα που το αναφερει??και αντε θα βαλουν τα κακα παιδακια 1000 προστιμο,στις εταιριες που λειτουργουν <παρανομα>μετα τις 5 Δεκεμβριου ποσο προστιμο θα τις επιβαλουν?οποτε μαλλον ειναι χαζες και συνεχιζουν και μας προσφερουν ακομα τις υπηρεσιες τους.keep grinding gl.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den nomizw na einai 1000 prostimo.....tsouzei to prostimo....pws tha to epibaloun omws?

6.1.1. Η ανάρτηση και λειτουργία ιστοτόπου παροχής

υπηρεσιών τυχερών παιγνίων χωρίς την προβλεπόμενη

άδεια αναρτημένου στο διαδίκτυο, επιφέρει πρόστιμο

είκοσι χιλιάδων (20.000) ευρώ για κάθε ημέρα διατή−

ρησης της ανάρτησης του, ανά προσφερόμενο από αυ−

τόν παίγνιο. Ως ημέρα διατήρησης της ανάρτησής του,

και ως μία αυτοτελής παράβαση, νοείται μία επίσκεψη

του κλιμακίου ελέγχου στον ιστότοπο την ημέρα. Μετά

τη βεβαίωση επτά (7) συνολικά παραβάσεων, συνεχό−

μενων ή μη, το ανά ημέρα πρόστιμο διπλασιάζεται. Η

πρόσκληση του κοινού να συμμετέχει στη διεξαγωγή

τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου χωρίς την προβλε−

πόμενη άδεια στα παίγνια αυτά, μέσω διαφημίσεων, με

αναρτήσεις πρόσκλησης, προσφορά bonus και άλλες

παρεμφερείς τεχνικές προσέλκυσης ή άλλους τρόπους

εμπορικής επικοινωνίας, αποτελεί επιβαρυντική περί−

πτωση, η οποία επιφέρει επιπλέον πρόστιμο, ανά ημέρα,

έως δέκα χιλιάδες (10.000) ευρώ.

6.1.2. Η συμμετοχή ανηλίκου σε τυχερό παίγνιο επιφέ−

ρει πρόστιμο εκατό χιλιάδων (100.000) ευρώ ανά παι−

κτική συνεδρία.

6.1.3. Η με οποιονδήποτε τρόπο, ακόμα και με μαζικές

αποστολές ή επικοινωνίες, εξατομικευμένη ενημέρωση

συγκεκριμένων αποδεκτών, μέσω τηλεφωνικής γραμ−

μής, μέσω διαδικτύου, μέσω αποστολής εγγράφων ή/

και φορέων μνήμης (memory sticks) ή με οποιοδήποτε

άλλο μέσο, για την προώθηση ή/και την υποστήριξη της

συμμετοχής τους σε τυχερά παίγνια μέσω διαδικτύου

που διεξάγονται χωρίς άδεια, επιφέρει πρόστιμο από

δέκα χιλιάδες (10.000) έως διακόσιες χιλιάδες (200.000)

ευρώ ανά παράβαση, ανάλογα με τη βαρύτητα της πα−

ράβασης, τη συχνότητα και τον αριθμό των αποδεκτών.

6.2 ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΤΡΙΤΟΥΣ

ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΜΗ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΜΕΝΩΝ ΠΑΡΟΧΩΝ

6.2.1. Η διενέργεια εμπορικής επικοινωνίας παροχών

υπηρεσιών τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου, που δεν

διαθέτουν την προβλεπόμενη άδεια, επιφέρει για κάθε

παραβάτη ημερήσιο πρόστιμο είκοσι χιλιάδων (20.000)

ευρώ, ανά ημέρα δημοσίευσης της διαφήμισης ή δημο−

σιοποίησης της επικοινωνίας.

Read more: Pokerland Φόρουμ - ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ON LINE POKER ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ http://pokerlandgr.com/forums/poker-nom ... z2EGhddM1J

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το περιβοητο 1000 προστιμο,γελαω και μονο που το γραφω αλλα a.w,υπαρχει καπου επισημα που το αναφερει??και αντε θα βαλουν τα κακα παιδακια 1000 προστιμο,στις εταιριες που λειτουργουν <παρανομα>μετα τις 5 Δεκεμβριου ποσο προστιμο θα τις επιβαλουν?οποτε μαλλον ειναι χαζες και συνεχιζουν και μας προσφερουν ακομα τις υπηρεσιες τους.keep grinding gl.

ΑΔΕΡΦΕ ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ(ΕΠΙΣΗΜΑ).....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ

ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!!!

6.2.3. Στους συμμετέχοντες ως παίκτες, μέσω IP που

λειτουργούν στην Ελληνική Επικράτεια, σε παίγνια που

προσφέρονται και διεξάγονται από μη αδειοδοτημένους

παρόχους, επιβάλλεται πρόστιμο χιλίων (1.000) ευρώ

ανά παικτική συνεδρία. Αν ο παίκτης είναι ανήλικος,

επιβάλλεται πρόστιμο δέκα χιλιάδων (10.000) ευρώ σε

κάθε πρόσωπο που έχει την νόμιμη επιμέλειά του.

ΑΡΘΡΟ 7:

ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΗ ΔΙΑΤΑΞΗ

Στην μεταβατική περίοδο από την δημοσίευση μέχρι

την έναρξη ισχύος της παρούσας, η Ε.Ε.Ε.Π. ενημερώνει

τις αρμόδιες Αρχές αδειοδότησης τυχερών παιγνίων

μέσω διαδικτύου των Κρατών−μελών της Ε.Ε. και του

ΕΟΧ, ώστε να επιληφθούν σχετικά στην περίπτωση

που πάροχος τέτοιων παιγνίων, ο οποίος τελεί υπό την

δικαιοδοσία και τον έλεγχό τους, παρέχει τα παίγνια

αυτά χωρίς άδεια στην Ελληνική Δημοκρατία. Επίσης,

κατά την μεταβατική περίοδο, η Ε.Ε.Ε.Π. προβαίνει, με

κάθε πρόσφορο τρόπο, σε δημόσια προειδοποιητική

ανακοίνωση άμεσης διακοπής της παροχής μη αδει−

οδοτημένων υπηρεσιών τυχερών παιγνίων μέσω του

διαδικτύου από όσους παρέχουν τέτοιες υπηρεσίες,

ενημερώνοντας συγχρόνως για το περιεχόμενο των

διατάξεων του νόμου και της παρούσας, καθώς και για

τις συνέπειες που προβλέπονται να επέλθουν μετά την

έναρξη ισχύος της.

ΑΡΘΡΟ 8

ΕΝΑΡΞΗ ΙΣΧΥΟΣ

Η ισχύς της παρούσας αρχίζει μετά ένα μήνα από

τη δημοσίευσή της στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως.

Η απόφαση αυτή να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της

Κυβερνήσεως.

Αθήνα, 23 Οκτωβρίου 2012

Ο Πρόεδρος

ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Read more: Pokerland Φόρουμ - ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ON LINE POKER ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ http://pokerlandgr.com/forums/poker-nom ... z2EGkBQOwH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑΡΞΗ ΙΣΧΥΟΣ

Η ισχύς της παρούσας αρχίζει μετά ένα μήνα από

τη δημοσίευσή της στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως.

Η απόφαση αυτή να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της

Κυβερνήσεως.

Αθήνα, 23 Οκτωβρίου 2012

Ο Πρόεδρος

ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Read more: Pokerland Φόρουμ - ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ON LINE POKER ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ http://pokerlandgr.com/forums/poker-nom ... z2EGkBQOwH

ara apo tis 23nov eimaste sta 14k kai synexizoume 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓ. @Μελισουργος εισαι moderator και θα πρεπε να ξερεις πως πριν γραψεις οτι δεν θα παιξεις για να μην φασ προστιμο,θα πρεπει να το εχεις ελεγξει και οχι να πετας randomies στον αερα τρομοκρατωντας τον κοσμο, μιας και οι περισσοτεροι το οτι εισαι mod το συνδεουν οτι θα εχεις και καποια inside info.Απο τη στιγμη λοιπον που δεν εχεις,σταματα να σπερνεις τον τρομο.

Όποιος πιστεύει ότι έχω κάποιο inside info και το έχω κρατήσει για τον εαυτό μου, είναι απλά χαζός. Η δουλειά μου είναι να ενημερώνω με ότι νεότερο έχω. Εφόσον, λοιπόν, λέω ξεκάθαρα ότι αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, δεν καταλαβαίνω πώς σπέρνω τον πανικό. Όποιος θέλει να παίξει και πιστεύει ότι δεν πρόκειται να φάει πρόστιμο ούτε μία στο εκατομμύριο (π.χ. εσύ), ας παίξει. Και στο κάτω-κάτω ακριβώς επειδή είμαι moderator προτιμώ να με κατηγορίσουν 1000 άτομα γιατί δεν έπαιξαν 2 sessions, παρά ένας για το ότι έφαγε πρόστιμο. Όταν δεν είσαι moderator είναι πολύ εύκολο να βγαίνεις και να λες "ξεκολληστε και παιξτε ελευθερα".

Μηχανικός Η/Υ σπουδάζω και ξέρω ΑΚΡΙΒΩΣ τι δυνατότητες υπάρχουν και πόσο δύσκολο είναι να ανιχνευτεί ποιος έπαιξε και τι. Το ότι είναι δύσκολο, δε σημαίνει όμως ότι δε γίνεται κιόλας. Εγώ είπα ότι απλά δε το ρισκάρω, μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Αν σε 2-3 μέρες δεν έχει ακουστεί τίποτα για κανένα πρόστιμο (το οποίο είναι το πιο πιθανό σενάριο), θα παίξω κι εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓ. @Μελισουργος εισαι moderator και θα πρεπε να ξερεις πως πριν γραψεις οτι δεν θα παιξεις για να μην φασ προστιμο,θα πρεπει να το εχεις ελεγξει και οχι να πετας randomies στον αερα τρομοκρατωντας τον κοσμο, μιας και οι περισσοτεροι το οτι εισαι mod το συνδεουν οτι θα εχεις και καποια inside info.Απο τη στιγμη λοιπον που δεν εχεις,σταματα να σπερνεις τον τρομο.

Όποιος πιστεύει ότι έχω κάποιο inside info και το έχω κρατήσει για τον εαυτό μου, είναι απλά χαζός. Η δουλειά μου είναι να ενημερώνω με ότι νεότερο έχω. Εφόσον, λοιπόν, λέω ξεκάθαρα ότι αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, δεν καταλαβαίνω πώς σπέρνω τον πανικό. Όποιος θέλει να παίξει και πιστεύει ότι δεν πρόκειται να φάει πρόστιμο ούτε μία στο εκατομμύριο (π.χ. εσύ), ας παίξει. Και στο κάτω-κάτω ακριβώς επειδή είμαι moderator προτιμώ να με κατηγορίσουν 1000 άτομα γιατί δεν έπαιξαν 2 sessions, παρά ένας για το ότι έφαγε πρόστιμο. Όταν δεν είσαι moderator είναι πολύ εύκολο να βγαίνεις και να λες "ξεκολληστε και παιξτε ελευθερα".

Μηχανικός Η/Υ σπουδάζω και ξέρω ΑΚΡΙΒΩΣ τι δυνατότητες υπάρχουν και πόσο δύσκολο είναι να ανιχνευτεί ποιος έπαιξε και τι. Το ότι είναι δύσκολο, δε σημαίνει όμως ότι δε γίνεται κι όλας. Εγώ είπα ότι απλά δε το ρισκάρω, μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Αν σε 2-3 μέρες δεν έχει ακουστεί τίποτα για κανένα πρόστιμο (το οποίο είναι το πιο πιθανό σενάριο), θα παίξω κι εγώ.

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ... ΠΟΛΥ ΟΡΘΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑΡΞΗ ΙΣΧΥΟΣ

Η ισχύς της παρούσας αρχίζει μετά ένα μήνα από

τη δημοσίευσή της στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως.

Η απόφαση αυτή να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της

Κυβερνήσεως.

Αθήνα, 23 Οκτωβρίου 2012

Ο Πρόεδρος

ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Read more: Pokerland Φόρουμ - ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ON LINE POKER ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ http://pokerlandgr.com/forums/poker-nom ... z2EGkBQOwH

ara apo tis 23nov eimaste sta 14k kai synexizoume 8-)

ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΩΣ 1κ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ!ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΦΙΛΟΣ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΤΟ 1κ ΠΡΟΣΤΙΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά οι Ρωσοι θα μείνουν τελικά?

Γτ να μην παιζουν?? Ενημερωνομαι απο διαφορα ρωσικα σαιτς κ δεν εχω ακουσει τπτ για αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edo de balan prostima gia ta tsigara pou htan kai se dhmosious xorous,kai den piasan kanenan,tha trexei o allos 3 h ora to vrady spiti sou,,(o ellhnas o dhmosios ypallhlos)gia na sou riksei prostimo,,afta mages einai senaria episthmonikhs fantasias,,,prota apo ola gia na mpei kapoios spiti sou prepei na exei entalma apo eisagelea,,oi gnorizontes ta nomika tha to kseroun poly kala,,tha shkothei o eisageleas stis 3 gia na bgalei entalma epeidh esy paizeis poker??re paidia eleos...to thema pou prepei na mas apasxolei einai na exoume prosbash stis selides,,ayto me ta prostima einai komikotragiko,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεει 1κ ανα παικτικη συνεδρια. 1κ ανα session δηλαδη.

Μια παικτικη συνεδρια ισχυει για 24 ωρες. Μπορει ομως καποιος να κανει 2 session μεσα σε 24 ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edo de balan prostima gia ta tsigara pou htan kai se dhmosious xorous,kai den piasan kanenan,tha trexei o allos 3 h ora to vrady spiti sou,,(o ellhnas o dhmosios ypallhlos)gia na sou riksei prostimo,,afta mages einai senaria episthmonikhs fantasias,,,prota apo ola gia na mpei kapoios spiti sou prepei na exei entalma apo eisagelea,,oi gnorizontes ta nomika tha to kseroun poly kala,,tha shkothei o eisageleas stis 3 gia na bgalei entalma epeidh esy paizeis poker??re paidia eleos...to thema pou prepei na mas apasxolei einai na exoume prosbash stis selides,,ayto me ta prostima einai komikotragiko,,

ΑΜΦΙΒΆΛΕΙΣ? :)

[youtube:3l47971j]-XjP3nSE2r0[/youtube:3l47971j]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα cahout απο "εβραιο", ζητηθηκε 5 Δεκεμβριου me wire, τα λεφτα μπηκαν πριν λιγο. Οποτε no problem for now!

Μακαρι να ειναι ετσι για παντα....Απο που ακριβως εκανες cashout? εγω εκανα απο moneybookers τν τριτη στην Πειραιως.Ελπιζω να ναι οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...