Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ποκερ μεταναστευση


teri11

Recommended Posts

Παιδια, ειναι πολυ εδω που παιζουν cash nl25-50(Εννοω σε winning style - να ειναι το "ψωμι" σας) κ ειναι απο τν Θεσ/νικη?

Ελατε να εννωθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

guys υπαρχει κανεις που να ξερει αν μπορουμε να ανοιξουμε τραπεζικο λογαριασμο μονο με την ταυτοτητα μας και το διαβατηριο μας στα σκοπια. ειναι ισως το πιο σημαντικο θεμα.

αν μπορουμε δηλαδη να δηλωσουμε μια διευθυνση σκοπίων στην τραπεζα και αυτοι να μας ανοιξουν λογαριασμο τοτε απλα στελνουμε το επισημο εγγραφο της τραπεζας που εχει και την διευθυνση μας επανω και ειμαστε καλυμμενοι. για την εταιρια ποκερ θεωρουμαστε πλεον κατοικοι σκοπίων. παιζουμε κανονικα.

file endiaferome kai ego gia gevgeli..an thes milame mesa stis epomenes imeres..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

guys υπαρχει κανεις που να ξερει αν μπορουμε να ανοιξουμε τραπεζικο λογαριασμο μονο με την ταυτοτητα μας και το διαβατηριο μας στα σκοπια. ειναι ισως το πιο σημαντικο θεμα.

αν μπορουμε δηλαδη να δηλωσουμε μια διευθυνση σκοπίων στην τραπεζα και αυτοι να μας ανοιξουν λογαριασμο τοτε απλα στελνουμε το επισημο εγγραφο της τραπεζας που εχει και την διευθυνση μας επανω και ειμαστε καλυμμενοι. για την εταιρια ποκερ θεωρουμαστε πλεον κατοικοι σκοπίων. παιζουμε κανονικα.

file endiaferome kai ego gia gevgeli..an thes milame mesa stis epomenes imeres..
meta tis 5 tou mhna tha sas enhmeroso leptomeros gia oti xriazeste....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς teri11 εαν σε ενδιαφέρει στείλε μου ΠΜ να σου δώσω το τήλ. του φίλου μου στο Gevgeli .

φιλε hdrs προσπαθησα να σου στειλω πμ αλλα δεν τα καταφερα. καποιο technical issue μαλλον. θα σου ημουν ευγνωμων αν ειχα το τηλεφωνο του φιλου σου. σε ευχαριστω πολυ.

guys υπαρχει κανεις που να ξερει αν μπορουμε να ανοιξουμε τραπεζικο λογαριασμο μονο με την ταυτοτητα μας και το διαβατηριο μας στα σκοπια. ειναι ισως το πιο σημαντικο θεμα.

αν μπορουμε δηλαδη να δηλωσουμε μια διευθυνση σκοπίων στην τραπεζα και αυτοι να μας ανοιξουν λογαριασμο τοτε απλα στελνουμε το επισημο εγγραφο της τραπεζας που εχει και την διευθυνση μας επανω και ειμαστε καλυμμενοι. για την εταιρια ποκερ θεωρουμαστε πλεον κατοικοι σκοπίων. παιζουμε κανονικα.

file endiaferome kai ego gia gevgeli..an thes milame mesa stis epomenes imeres..

και βεβαια μιλαμε.

guys υπαρχει κανεις που να ξερει αν μπορουμε να ανοιξουμε τραπεζικο λογαριασμο μονο με την ταυτοτητα μας και το διαβατηριο μας στα σκοπια. ειναι ισως το πιο σημαντικο θεμα.

αν μπορουμε δηλαδη να δηλωσουμε μια διευθυνση σκοπίων στην τραπεζα και αυτοι να μας ανοιξουν λογαριασμο τοτε απλα στελνουμε το επισημο εγγραφο της τραπεζας που εχει και την διευθυνση μας επανω και ειμαστε καλυμμενοι. για την εταιρια ποκερ θεωρουμαστε πλεον κατοικοι σκοπίων. παιζουμε κανονικα.

file endiaferome kai ego gia gevgeli..an thes milame mesa stis epomenes imeres..
meta tis 5 tou mhna tha sas enhmeroso leptomeros gia oti xriazeste....

tsitsis δεν εχω λογια. αν μπορεσεις και βοηθησεις με ινφο μας εχει γλυτωσει πολυ χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

file tha sas enhmeroso analytika meta tis 5 tou mhnos giati eimai gnosths logo ths gynaikas mou,,alla opos poly sosta proaneferan kapoia paidia as perimenoume ti tha ginei meta tis 5 kai na mhn spernoume th katastrofologia,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsitsis μας εσωσες. αν χρειαστω περαιτερω βοηθεια θα κανω ποστ ή πμ φιλε. σε ευχαριστω.

κανας ανθρωπος να χρειαζεται roommate να κανουμε grind παρεα υπαρχει; για εξωτερικο παντα.

hdrs αν το διαβαζεις αυτο και δεν σου ειναι κοπος μπορεις να μου στειλεις με πμ το τηλεφωνο του φιλου σου;σε ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποιος γνωριζει λεπτομερειες και θελει ας μας ενημερωνει.

Καλημερα σε ολους. Εδω και πολλα χρονια παρακολουθω το σαιτ αλλα μολις εγινα μελος και αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ.

Οπως και πολλοι εδω μεσα βλεπω οτι τα πραγματα πανε προς το κακο οποτε νομιζω ειναι η καταλληλη στιγμη να ετοιμαζομαστε για μεταναστευση. Των φρονιμων τα παιδια...

Οποιος εχει info για γειτονικες μας χωρες μπορει να ποσταρει και να συνεισφερει.

Πληροφοριες οπως : νομιμοτητα ποκερ,κοστος ζωης,ποιοτητα συνδεσης (κατα προτιμηση στικακι), ευκολια στο να ανοιξει καποιος τραπεζικο λογαριασμο και σε ποιες τραπεζες το εχει κανει ηδη, χρονος μεγιστης επιτρεπομενης διαμονης στη χωρα με τουριστικη βιζα κλπ.

Επισης αν υπαρχει καποιος που διαμενει ηδη σε καποια απο τις γειτονικες χωρες και επιθυμει συγκατοικο ενδιαφερομαι(pm).

Λιγο δυσκολο το κοβω να μπορουν οι συντονιστες να σβηνουν ασχετα μηνυματα σαν το παρακατω

posoi apo esas pou grafete gia metanateusi eiste kerdismenoi apo to game?arakste kai perimente tis ekselikseis.kaneis den kserei sigura ti tha isxiei meta tin tetarti.

Αντι να μας ενημερωσεις γαι το πως παει ο σταβλος σου ερχεσε εδω και πετας ατακες;

Σου ζητησε κανεις δανεικα για να τζογαρει στα ξενα και δεν το καταλαβα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο 2+2 εχουν ενα θεμα με διαφορες χωρες που τις αξιολογουν απο 1 - 10 οι χρηστες βαση εμπειριας ως προς τα 5 παρακατω κριτηρια:

Κοστος ζωης - Αναψυχή - Επικινδυνότητα - Νομιμότητα πόκερ - Πόσο εύκολο να φτάσεις και να μείνεις εκεί;

http://forumserver.twoplustwo.com/92/tr ... te-935047/

Βουδαπεστη, Ουγγαρια

http://forumserver.twoplustwo.com/showp ... tcount=280 προς το τελος

http://forumserver.twoplustwo.com/showp ... tcount=326

Βαρνα, Βουλγαρια

http://forumserver.twoplustwo.com/showp ... tcount=330

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

posoi apo esas pou grafete gia metanateusi eiste kerdismenoi apo to game?arakste kai perimente tis ekselikseis.kaneis den kserei sigura ti tha isxiei meta tin tetarti.
kai elega den ginete kapoios prepi na to pi...na po tin alithia perimena pali crf na dosi lisi stis randomies alla irthe apo aki :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsitsis μας εσωσες. αν χρειαστω περαιτερω βοηθεια θα κανω ποστ ή πμ φιλε. σε ευχαριστω.

κανας ανθρωπος να χρειαζεται roommate να κανουμε grind παρεα υπαρχει; για εξωτερικο παντα.

hdrs αν το διαβαζεις αυτο και δεν σου ειναι κοπος μπορεις να μου στειλεις με πμ το τηλεφωνο του φιλου σου;σε ευχαριστω.

Ean theleis ena atomo gia na pigainete parea sto periptero gia paysafe tote pes mou
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά ...Δεν ξέρω μα ίσως να είμαι Off topic μα δεν ήθελα να ξεκινήσω κάτι που αφορά αυτό και μιας και υπάρχει ο προβληματισμός για την πρόσβαση σε παιχνίδια ρωτάω το εξής :

Διαβάζω στο facebook για κάποιο tripodis poker room στον Πειραιά και μετά για κάποιο River cafe στην Καλλιθέα. Τι γίνεται με αυτά είναι νόμιμα ? και αν όχι πώς διαφημίζουν στο δίκτυο τα καθημερινά πρωταθλήματά τους ?

γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω ?

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι νόμιμα. Live νόμιμο στην Ελλάδα μόνο στα καζίνο.

Όσον αφορά το tripodis - που είναι κοντά και στο σπίτι μου - έχει τύχει να πετύχω ένα παλικάρι στο κέντρο του Πειραιά που μοίραζε σε περαστικούς διαφημιστικά φυλλάδια για το συγκεκριμμένο room ενώ έχω βρει και στο τζάμι του αυτοκινήτου μου ουκ ολίγες φορές..

Ελλαδάρα απλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...