Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Μου κλειδωσαν τον λογαριασμο στην σταρς


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση μου κλειδωσαν τον λογαριασμο στην σταρς επειδη ειχα κανει κατι μεταφορες χρηματων με εναν φιλο ο οποιος μαλλον επαιζε με 2 λογαριασμους σε ενα τραπεζι..η ερωτηση μου ειναι μηπως εχει συμβει και σε καποιον αλλον ωστε να με διαφωτισει με το αν γνωριζει ποτε και αν θα μου το ξεκλειδωσουν?

ευχαριστω!

Υ.Γ κλειδωσαν εννοειται και του φιλου μου και εχω στειλει και mail στην σταρς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D κλεφτες δεν νομιζω αλλα η χειροτερη σε εξυπηρετηση και επιλυση τετοιων προβληματων σιγουρα !

δεν σου φταινε αυτοι οταν παρανομεις συμφωνα με τους ορους και τις προυποθεσεις του site. απο κει και περα προφανως θα ειναι δυσκολο να βρεις το δικιο σου εφοσον δεν υπαρχει. κατα τ αλλα η εξυπηρετηση της εταιριας περαν του γεγονοτος με τις αδειες που λενε αρες μαρες κουκουναρες ειναι απο τα καλυτερα νομιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλε μου τζατζικι σωστη η απαντηση σου εν μερει ομως,διοτι οπως προανεφερα εγω δεν εχω κανει κατι παρανομο απλα μεταφορα χρηματων με τον συγκεκριμενο φιλο μου...αρα 1ον δεν φταιω και 2ον η κατασταση μου ειναι ετσι εδω και 1 βδομαδα διχως φωνη και ακροαση απο την "καλη" εξυπηρετηση πελατων τους ..παντως απαντηση ως προς το αν γνωριζει καποιος ποσο θα παρει η ολη αυτη διαδικασια δεν βλεπω να γνωριζει καποιος ετσι? μαλλον ειμαι ο μονος που την "εφαγα" ετσι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τη στιγμη που συνδεεσαι με οποιονδηποτε τροπο(εδω με μεταφορα χρηματων) μ ενα λογαριασμο που ειναι παρανομος, αυτοι με τη σειρα τους ψαχνουν τη σχεση σου μ αυτο το λογαριασμο κ αναλογως στον ξεκλειδωνουν η οχι. συνηθως αν τους πεις την αληθεια και αποδειχτει πως πραγματι δεν εχει γινει κατι αλλο στον ανοιγουν. ειχε γινει και μ εμενα καποτε. ειχα παιξει απο το ιδιο net cafe μ εναν αλλον που ειχε θεμα το acc του και επρεπε να στειλω εγγραφα μου για να με πιστεψουν. μετα απο καποιο διαστημα εγινε. παντως ως τις 5 νομιζω αδυνατο να προλαβεις. αν εισαι τυχερος και συνεχιστει κανονικα το ποκερ εχεις καιρο ;)

για το support που λες, υπαρχουν διαφοροι λογοι που μπορει να μην απαντησουν γρηγορα στο μηνυμα σου. ενας ειναι να εχεις στειλει στη λαθος κατηγορια και να ψαχνονται(δεν μιλαω συγκεκριμενα απλα σου αναφερω τυχαια), αλλος μπορει να ειναι οτι ψαχνουν την κατασταση με την εμπλοκη των λογαριασμων σας γι αυτο δεν απαντουν ωσπου να εχουν μια ολοκληρωμενη γνωμη. κ αλλοι διαφοροι λογοι..

οπως και να χει, ελπιζω να βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...