Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

SnG micro-low stakes training/coaching


Havalencia

Recommended Posts

Επειδή ψάχνω καιρό αλλά δυσκολεύομαι να αποφασίσω, υπάρχει κάποιος που να μπορεί να προτείνει ή να δώσει στοιχεία για training sites (και δευτερευόντως αν υπάρχουν coaches που να αξίζουν);

Ενδιαφέρομαι αν υπάρχουν γνώμες για το ποιο είναι το καλύτερο value for money αν κάποιος ενδιαφέρεται για χαμηλά stakes sng.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kasspav and only kasspav...

Αναρωτιεμαι γιατι σε πιασαν οι καλοσυνες...

Μπαααα η τελευταια καλη κουβεντα που ειπε ο Κωστακης την αναφερουν οι Maya στις γραφες τους :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι sng παίζεις;

Νομίζω οτι τα περισσότερα training site αποκλειστικά για sng έχουν κλείσει αρα πας στα κλασσικα που προσφέρουν απο όλα.

Λίγο πολύ πάντως όλα τα site έχουν video για sng το θέμα είναι τι παίζεις και τι ακριβώς θέλεις.

Cardrunners δεν είχα εγγραφή ποτέ αλλα εχουν τον Collin Moshman και ακόμα 2-3 ατομα νομίζω άρα έχουν αρκετά βιντεο για να δεις.

DeucesCracked έχει πρόσφατα για 180 και 45 ατόμων και εχει αρκετά για 6-max sng. Έχει παλοιότερα video για STT 9 ατόμων.

PokerXfactor έχει αρκετά SNG STT και double or nothing .Κάποια leakfinder videos για 180 και 45 ατομα.

PokerVT νομίζω κάνει ακόμα εκεί video o spacegravy αλλα δεν ξέρω για ποια είδη , έχω δει μερικά απο το Derk με είχαν βοηθήσει, ήταν σχετικά με το ICM.

TournamentPokerEdge Υπάρχει ο aznAllin007 απο τους κορυφαίους στα STT.

Για 9 ατόμων sng θα διάλεγα μάλλον το TournamentPokerEdge το οποίο δεν έχει και sign up fee. Κάνεις εγγραφή ένα μήνα και αν δεν σου αρέσει δεν συνεχίζεις . Οτι θα κερδίσεις πράγματα απο τα βιντεο εκει θα κερδίσεις σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...