Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Email Pokerstars


Kapetanios

Recommended Posts

11/12 μου ήρτε αυτό το mail που έχω στην image πριν πω τι άλλο μου ήρθε πρέπει να πο για λόγους που τους θεωρώ λογικούς και κάθε επαγγελματίας η απλός παίχτης έπρεπε να κάνει να bgali τα λεφτά του έτσι έκανα τα έβγαλα 1/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε απασχολημένοι τι θα κάνει η pokerstars και χάνεται το δασος :D .. δεν έχει λάβει κανεις αυτό το mail η κανένας δεν έχει fpp :oops: :PP

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα μου ήρθε. Αν το πρόβλημά σου είναι ότι έφαγες τζάμπα τα FPP σου, για δεν τους στέλνεις ένα mail να τους εξηγήσεις και να ζητήσεις να ακυρώσουν την παραγγελία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογικα εχει παει σε ολους.........

Θα ηταν ενδιαφερον να γνωριζαμε αν αυτο το email σταλθηκε μονο σε ελληνες ,η σε ολες τις εθνικοτητες.

Αν σταλθηκε μονο σε εμας,λεω τωρα εγω,μπορει να ειναι και λακαμια,μπας και θελει η σταρς να μας θυμισει οτι ειναι ακομα εδω και προσφερει παιχνιδι στην ελλαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα μου ήρθε. Αν το πρόβλημά σου είναι ότι έφαγες τζάμπα τα FPP σου, για δεν τους στέλνεις ένα mail να τους εξηγήσεις και να ζητήσεις να ακυρώσουν την παραγγελία..

Μα δεν είναι τα fpp more σιγά θα έπαιρνα όπως και να έχει απλά μήπως είναι κάτι άλλο λέω εγώ τώρα :?: .. Δεν έχεις καταλάβει ότι εμείς φτιάχνουμε ιστορίες για αγριους ;) ..απλά αυτά που λέει ο από κάτω σου σκέφτομαι .. :D

λογικα εχει παει σε ολους.........

Θα ηταν ενδιαφερον να γνωριζαμε αν αυτο το email σταλθηκε μονο σε ελληνες ,η σε ολες τις εθνικοτητες.

Αν σταλθηκε μονο σε εμας,λεω τωρα εγω,μπορει να ειναι και λακαμια,μπας και θελει η σταρς να μας θυμισει οτι ειναι ακομα εδω και προσφερει παιχνιδι στην ελλαδα.

8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lol ρε guys ελεος μην κανετε την τρίχα τριχιά! εμενα δηλαδη που δν ηρθε το 1ο mail αλλα μονο το 2ο οτι εκαναν λαθος, μηπως να το ψαξω στην ευρωπαικη δικαιοσυνη για διαφορετικα μετρα και σταθμα αναμεσα στους ελληνες παικτες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lol ρε guys ελεος μην κανετε την τρίχα τριχιά! εμενα δηλαδη που δν ηρθε το 1ο mail αλλα μονο το 2ο οτι εκαναν λαθος, μηπως να το ψαξω στην ευρωπαικη δικαιοσυνη για διαφορετικα μετρα και σταθμα αναμεσα στους ελληνες παικτες??

Πρωτον,και μενα μονο το δευτερο μου ηρθε,και Δευτερον ειπα μια ξυπνιτζιδικη αποψη η οποια τονισα οτι μπορει να ειναι ΛΑΚΑΜΙΑ .

Αλλα και να ισχυε,πολυ απλα θα ηταν μια εξυπνη κινηση απο την σταρς,δεν ψαχνω για σεναρια συνομωσιολογιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...