Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ποια εταιρεία?


Recommended Posts

Γεια σας! Γράφω πρώτη φορά στο φόρουμ. Παίζω cash game (micro stakes 0.02/0.05) 10 με 14 τραπέζεια με Pokertracker στην Pokerstars. Η πορεία μου είναι σταθερά ανοδική αλλα με πολύ αργούς ρυθμούς. Σκέφτομαι πως αν η pokerstars σαν εταιρεία έχει υψηλού επιπέδου παίχτες, μήπως θα ήταν σωστό να δοκιμάσω και σε κάποια άλλη εταιρεία (παντα συμβατή με το PT) με παίχτες πιο αρχάριους, ειδικά στα χαμηλα stakes. Aν κάποιος έχει γνώση ας προτείνει καμία.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poker.gr polu kakh epilogh!!...pkr... mporeis se auto na paizeis 6 trapezia tautoxrona cash??

paikse party poker na vreis thn ugeia sou !!

Η Party νόμιζω ότι είναι στο ίδιο επίπεσο με την stars. Οπότε γι αυτό δεν την προτιμάω. Βεβαια εχω καιρό να παίξω στην Party

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia polu kalh etaireia gia poker nomizw oti einai kai h mybet.com exei kai adeia KANONIKOTATA sthn ELLADA kai kalo software!! ....

an paizeis kai cash exei kai to storm poker gia grhgoro paixnidi!! ... dokimaste to .. arketa kalo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για χαμηλο επιπεδο παιχτων 888poker

Μακριά από την 888. Η χειρότερη σε ότι αφορά αναλήψεις κλπ μια απλή ανάληψη με skrill κάνει πάνω από 7 μέρες και το suport τους απλά άθλιο. Άλλα όσον αφορά το game μεγάλο value.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις αναληψεις οντως αργουνε σε σχεση με αλλες εταιριες αλλα για 4-5 μερες παραπανω για μενα αξιζει λογο του επιπεδου,το σαπορτ εχει λαιβ τσατ εγω εκει εμπενα και μου λυνανε ολες τις αποριες

υγ:υπαρχουν και χειροτερα στις αναληψεις,δοκιμασε carbon :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις αναληψεις οντως αργουνε σε σχεση με αλλες εταιριες αλλα για 4-5 μερες παραπανω για μενα αξιζει λογο του επιπεδου,το σαπορτ εχει λαιβ τσατ εγω εκει εμπενα και μου λυνανε ολες τις αποριες

υγ:υπαρχουν και χειροτερα στις αναληψεις,δοκιμασε carbon :lol:

You'd better start talking now..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λίγο άσχετη ερώτηση, αλλα μιας και το έφερε η κουβέντα, για να ανοίξει κάποιος λογαριασμό skrill, τα στοιχεία τα συμπληρώνεις με λατινικούς χαρακτήρες ή στα ελληνικά? ή δέχονται και τα δύο?

(email επικοινωνιας δε βρήκα, ήθελε να εισαι εγγεγραμμενο μέλος ήδη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...