Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

fulltilt πληρωμες!!!


vivendime

Recommended Posts

Ρε παιδιά έχετε πάρει τα λεφτά σας από την fulltilt???

απαντήστε μου παρακαλώ πολύ γιατί έχω θέμα!!!

ευχαριστώ πολύ!!!

Aπο την πρωτα μερα κιολας και τα εβαλαν αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείς ότι τα έβαλαν στο λογαριασμό η στο account της fulltilt γιατί είχα συνεταιρικά κάποια χρήματα με έναν άλλο και μου λέει ότι από την πρώτη μέρα τα έβγαλε αλλά ακόμα δεν μας τα έχουν βάλει στο λογαριασμό τραπέζης!!! αν καταλαβαίνω καλά πλανιέμαι πλάνην οικτρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείς ότι τα έβαλαν στο λογαριασμό η στο account της fulltilt γιατί είχα συνεταιρικά κάποια χρήματα με έναν άλλο και μου λέει ότι από την πρώτη μέρα τα έβγαλε αλλά ακόμα δεν μας τα έχουν βάλει στο λογαριασμό τραπέζης!!! αν καταλαβαίνω καλά πλανιέμαι πλάνην οικτρά!!!

Εκανα και transfer,kai cashout sthn neteller kai sthn trapeza mou kai mphkan se mia mera ta lefta kanonika.

O tupos pou ta eixes sunetairika einai filos sou?Kai ti ennoeiw soy leei?esu den exeis koitajei ston logariasmo ths fulltilt kai sthn trapeza an uparxoun ta lefta?

Pantws apo fulltilt den paizei na exei paixtei tipota,ta vazei amesws

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι την πάτησα γιατί υποτίθεται πως είναι φίλος και τα βάλαμε στον λογαριασμό του αλλά με δουλεύει λέγοντας μου ότι τα βλέπει στην τράπεζα αλλά είναι δεσμευμένα και δεν μπορεί να τα πάρει. κοινώς μ@@κιες!!!

σε ευχαριστώ πολύ που με φώτισες φιλέ πραγματικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι την πάτησα γιατί υποτίθεται πως είναι φίλος και τα βάλαμε στον λογαριασμό του αλλά με δουλεύει λέγοντας μου ότι τα βλέπει στην τράπεζα αλλά είναι δεσμευμένα και δεν μπορεί να τα πάρει. κοινώς μ@@κιες!!!

σε ευχαριστώ πολύ που με φώτισες φιλέ πραγματικά!!!

Για παπατζης μου ακουγεται,ελπιζω να μην ειναι κανενα μεγαλο ποσο.

Καλα,δεν τον ρωτησες για πιο λογο και καλα σου λεει οτι τα εχουν δεσμευσει,μπας και σο πουλαει παραμυθι οτι δεσμευτηκαν λογω του νεου νομου?

Καλη τυχη παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι αρκετά λεφτά δεδομένου της κατάστασης (2000 ευρώ) είναι δεσμευμένα λέει λόγω επιταγής μέχρι να δει η τράπεζα ότι υπάρχουν τα λεφτά της επιταγής....χαζομάρες γιατί έκανε ανάληψη αρχές Νοέμβρη!!!

κρίμα γιατί ήταν φίλος, τουλάχιστον έτσι νόμιζα!!!

σε κάθε περίπτωση σε ευχαριστώ και πάλι για την πολύτιμη βοήθεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ίδιο και εδώ... τον τελευταίο μήνα έχω κάνει περίπου 3 (μικρές μεν) πετυχημένες αναλήψεις.

Και στις 3, τα χρήματα ήταν διαθέσιμα την 2η εργάσιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...