Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πρόβλημα Pokerstars app σε iPad/iPhone


Fontas4

Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Ήθελα να ενημερώσω για ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω εδώ και 3 μέρες στην εφαρμογή της Pokerstars για iPad και iPhone.

Όταν πάω να την ξεκινήσω, μου λέει ότι χρειάζεται Update η εφαρμογή, αλλά όταν πατάω να το κάνει μου εμφανίζει μήνυμα "Τhe item you've requested is not currently available in the Greek store".

Επίσης, όταν κάνω αναζήτηση στο App Store για "pokerstars" δε μου εμφανίζει επιλογή για το app Pokerstars EU.

Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά με το θέμα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κύριοι μ βγάζει το app tou pokerstars για iPhone 5 ότι the item you Ve requested is not currently available in the Greek store... Τι μπορώ να κάνω ??

Ευχαριστώ καλή χρόνια σε όλους !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε fontas4 μάλλον δεν ισχύει για την περίπτωση μου γιατί update κανείς σε κάτι που έχεις ήδη κατεβάσει . Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να το κατέβασω γιατί μου λέει πως δεν υπάρχει στο Ελληνικο δίκτυο . Μήπως οφείλεται ότι δεν υπάρχει app στο iPhone 5 ??tavou ούτε έτσι μπορω,,,

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καντε λογαριασμο στο αγγλικο app store και μετα ειναι διαθεσιμο αλλα το προβλημα οτι οταν πας να μπεις σου λεει οτι απο αυτην την τοποθεσια δεν γινεται login!!!!!....καμια λυση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βρηκα!....πας στα purchase στο appl store και το κατεβαζεις παλι στο itunes αφου πρωτα το εχεις σβησει απο το ipad εννοειται....και ενα sync και εισαι κομπλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stathiska, δες το post του Geolost πιο πάνω. Εγώ αυτό έκανα και λύθηκε το θέμα.

pws katwvazw sto i5 to aplication tis pokerstars ? mou lei kai mena den isxuei sthn elliniki agora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να πας σε καποιον φιλο σου ο οποιος το ειχε κατεβασει ΠΡΙΝ η pokerstars το αφαιρεσει απο το app store!...Υπαρχει στα purchased μονο σε αυτους που προλαβαν και το κατεβασαν στο pc τους..Οποτε πρεπει να πας σπιτι του και να συνδεσεις

το iphone σου και να στο περασει..αυτα

ελπιζω να βοηθησα...

Good Gaming

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακολουθωντας τισ οδηγιες πριν απο δυο εβδομαδες περιπου πηγα στο itunes store στα purchased κι εκανα παλι download απο κει το pokerstars eu το οποιο ειχα σβησει απ το κινητο μου αρκετο καιρο. Πραγματι αρχισα να παιζω κανονικα απ το iphone μου μεχρι που χρειαστηκε πριν μια εβδομαδα ενα update. Δεν το κανει με τιποτα μιας και μου βγαζει οτι this item is not available in the Greek store. Το ξαναεσβησα λοιπον απ το κινητο και το ξανακατεβασα απ τα purchased μου χωρισ να δοθει λυση ομως γιατι αυτο που υπαρχει στα purchased ειναι μη updated. Εχω λοιπον το app ανα πασα στιγμη αλλα οχι updated, επομενως αχρηστο...Λυση κανενας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βρηκα!....πας στα purchase στο appl store και το κατεβαζεις παλι στο itunes αφου πρωτα το εχεις σβησει απο το ipad εννοειται....και ενα sync και εισαι κομπλε

Ki otan 3anaxreiastei update to app?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα και εγω ειχα το ιδιο προβλημα με το update και φυσικα κολαγε, αλλα οταν το κατεβαζα απο τα purchased ξανα τοτε δουλευε...δεν κανεις καποιο upadate προσεξε...απλα το κατεβαζεις παλι και αυτο ηταν...κοιταξε το παλι γιατι αν δουλευει σε ενα ατομο. τοτε δουλευει σε ολους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Η λύση είναι μια...επειδη ειχα και εγω αυτο το προβλημα ένα χρόνο το κατέβασα απο το Φιλανδικο applestore πήγα στις ρυθμίσεις του appstore και επέλεξα χώρα SUOMI (για Φιλανδία)αντί για Ελλάδα και έκανε το update κανονικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Το προβλημα εδω κ μηνες ειχε λυθει απ τα purchased και το update απο κει. Εδω και πεντε μερες ομως δεν το κανει. Ζητησε το update, πηγα στα purchased apps οπως παντα, πατησα το update και μου βγαλε οτι "this item is not available any more". Λυση κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν το κανεις αυτο απο τα purchased δεν πρεπει να εχεις την προηγουμενη εκδοση στο iphone, αλλιως δεν δουλευει...δοκιμασε παλι...εμενα δουλευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δοκιμαζω συνεχως αλλα μου βγαζει το ιδιο. Τι ακριβως μου λες? Να το σβησω αο το κινητο, να το ξαναπαρω απ τα itunes και θα δουλεψει ως νεα εκδοση? Η να το σβησω εντελως απο παντου και να παρω απο καπου τη νεα εκδοση? Απο που ομως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εσβησα και το ξαναπερασα απ το itunes τσεκαροντας το και κανοντας sync. Και παλι δεν εγινε τιποτα. Ζηταει επιμονα αυτο το update το οποιο οπως ειπα δεν γινεται πλεον με τον τροπο που το κανα εδω και εξι μηνες, δηλαδη απ τα purchased στο κινητο. Εχω πεσει σε τοιχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...