Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

απιστευτα πραγαμτα στην μεγαλυτερη πλατφορμα


-MUCK_YOU-7

Recommended Posts

Σημερα μου ετυχε και δεν πιστευα στα ματια μου!!!!!!!Παιζω 4 χρονια στην εταιρια και παρακολουθω site του pokerland απλα δεν ετυχε να γραψω κατι.Σημερα ηταν η αρχη.εννοειται πως εστειλα με mail αμεσως τη φωτογραφια στην pokerstars αλλα απαντηση δεν πηρα.Το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι κερδισα το sit and go(0.25$,,αλλα δεν εχει σημασια) και δεν εχασα σχεδον καμια παρτιδα μετα απο αυτην.

post-12470-13810665859323_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λέτε ρε μάγκες είναι στημένο το online poker? σκάνδαλο ...

Είναι δυνατόν να υπάρχει άνθρωπος που να πιστεύει ότι ένα διαδικτυακό ηλεκτρονικό παιχνίδι που στο οποίο διακινούνται εκατομμύρια euro καθημερινά είναι αδιάβλητο? Εδώ στήνουνε αγώνες στο στοίχημα, ιππόδρομο κλπ δεν θα στήσουν το μπλιμπλίκι …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουν περασει αρκετες ωρες και η pokerstars δεν εχει μπει καν στον κοπο να απαντησει στα 2 mail που εστειλα.το ξερω οτι το online poker ειναι περιεργο δεν θα πω στημμενο εχω παιξει αμετρητες ωρες.αλλα οχι και αυτο,δεν το περιμενα με τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den mporo na katalavw gia pio logo tetia posts dn diagrafontai kateuthian...den ginetai o kathenas na mpainei kai epidi den exei ti na kanei sti zoi tou na kanei ena photoshop na postarei mia partida me skopo na peisei tous 10 homo sapiens pou kikloforoun sto forum opos klasika k ekeinous pou fovontousan min mpei i astinomia spiti tous prin kana mhna....den exoun na prosferoun tipota kai apla mono na ginetai sizitisi oti einai sthmena mas klevoun klp....twra gia autous pou pragmatika pistevoun oti paixtike tetia partida einai vlkia na xasw xrono na asxolitho...apla exoun paixtei disekatomiria partides o kathenas mas exei paiksei toses xiliades kai irthe xthes o muckyou7 oti 1h fora (tuxaia ellhnas) arxise i stars na klevei giati tetia anafora dn exei ksanaginei POTE kai fisika apo kapio sovaro paikth mono apo kana teliomeno pou apla tha variotane pali......den me noiazei emena prosopika alla lupamai autous pou mporei tora na ksekinane poker kai einai duspistoi opos imouna kai egw otan ekana ti 1h m katathesi otan imoun 16 xronon kai den iksera ti einai to 3bet

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφε 1ον δεν εχω ιδεα απο photoshop.2ον καναμε check check στο river αρα ειναι showdown.Παρακολουθω το pokerland 3-4 χρονια απλα δεν γραφω γιατι οντως ο καθενας γραφει οτι να ναι.Ειδα αυτη τη μαγεια και σκεφτηκα να την ανεβασω τα συμπερασματα δικα σας δεν ασχολουμε αλλο.αν θελουν οι mods να διαγραψουν το post δεν με νοιαζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι φανερό από την συγκεκριμένη φωτογραφία που ανέβηκε ότι στο χέρι δεν έχει γίνει showdown. Αν προσέξετε τα φύλλα του παίχτη φαίνονται γκριζαρισμένα όπως όταν τα φολντάρεις ενώ αν γίνει showdown τα φύλλα και των δύο παιχτών (χαμένος και νικητής) φαίνονται το ίδιο φωτεινά. Ο καθένας μπορεί να το τσεκάρει στο history όταν παίζει. Έδω έχεις πάει πάσσο κι λες ότι έγραψες και γράμμα στην stars τρομάρα σου.

Έχω κρατήσει και εγώ κάτι παρόμοιες φωτογραφίες που φόλνταρα και μετά έβγαλα straight flash και το μηχανάκι δεν μου τα έδωσε :P

Επεξεργάστηκε από KDBlack
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφε 1ον δεν εχω ιδεα απο photoshop.2ον καναμε check check στο river αρα ειναι showdown.Παρακολουθω το pokerland 3-4 χρονια απλα δεν γραφω γιατι οντως ο καθενας γραφει οτι να ναι.Ειδα αυτη τη μαγεια και σκεφτηκα να την ανεβασω τα συμπερασματα δικα σας δεν ασχολουμε αλλο.αν θελουν οι mods να διαγραψουν το post δεν με νοιαζει.

einai aplo an 8es na se pistepsoume,anevazeis to hand history ths partidas kai tote mazi sou,kane kataggelia kai sto 2+2 kai opu allou 8es.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι φανερό από την συγκεκριμένη φωτογραφία που ανέβηκε ότι στο χέρι δεν έχει γίνει showdown. Αν προσέξετε τα φύλλα του παίχτη φαίνονται γκριζαρισμένα όπως όταν τα φολντάρεις ενώ αν γίνει showdown τα φύλλα και των δύο παιχτών (χαμένος και νικητής) φαίνονται το ίδιο φωτεινά. Ο καθένας μπορεί να το τσεκάρει στο history όταν παίζει. Έδω έχεις πάει πάσσο κι λες ότι έγραψες και γράμμα στην stars τρομάρα σου.

Έχω κρατήσει και εγώ κάτι παρόμοιες φωτογραφίες που φόλνταρα και μετά έβγαλα straight flash και το μηχανάκι δεν μου τα έδωσε :P

Ayto pou les isxiei wstoso an thewritika to Q5 einai to kalytero hand kai to A5 exase, an kanei prwta showdown to Q5 kai o allos paiktis kanei muck meta sto history to xameno hand tha einai grizarismeno.. Sigoura den exei katalavei kati o filos kai den exei ginei ayto pu thelei na mas peisei apla ayto pu eipes san epixeirima den to apodikniei.. As koitaksei to hand history o filos na dei p exei ginei to lathos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα μου ετυχε και δεν πιστευα στα ματια μου!!!!!!!Παιζω 4 χρονια στην εταιρια και παρακολουθω site του pokerland απλα δεν ετυχε να γραψω κατι.Σημερα ηταν η αρχη.εννοειται πως εστειλα με mail αμεσως τη φωτογραφια στην pokerstars αλλα απαντηση δεν πηρα.Το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι κερδισα το sit and go(0.25$,,αλλα δεν εχει σημασια) και δεν εχασα σχεδον καμια παρτιδα μετα απο αυτην.

[ATTACH=CONFIG]2[/ATTACH]

loooll και μετά λένε ότι το online poker είναι dead.. καλή χρονιά φίλε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι είπε ο stikis. Είναι προγραμματιστικό το θέμα. Και δε νομίζω να ρίσκαρε η stars τη φήμη της για να πάρεις το πιο μικρό pot ever. Είναι προφανές ότι δεν έχει γίνει showdown.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muck you δεν τραβας καμια παχια λεω εγω καλυτερα.. τουλαχιστον πιστευω να πασαρες και να εκανε αποκαλυψη των hole cards του απο το να καθοσουν στο photοshop για αυτη την μλκια.

Craven7 και exofrenon σαν τις χηρες στο κρεβατι κανετε

Επεξεργάστηκε από xountikos
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουντικέ με έπεισες !!! ξεκινάω απο αύριο το online... μάλον απο δευτέρα καλήτερα

Επεξεργάστηκε από exofrenon
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'H sto finale anevase to hand history 'h replay gia na doume pws paixthke h partida..Gia na leme kai tou stravoy to dikio an se pontare sto river kai phges paso kai phre to pot, akrivws etsi 8a fainotane sto hand replay...Anevase video na mas diapseuseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο πολυ μπορει να βαριεσε ρε φιλε και ποσο χρονο μπορει να εχεις για να σκεφτεις αυτην την @@ρια του ελεους ... ή για να κρατησω και μια πισινη ειχες τετοια ζαλουρα που εκανες φολντ χωρις να το καταλαβεις και μας τα ζαλισες , παντως μονο κ μονο που στο chat δεν φαινετε το history αλλα μονο η φατσουλα εισαι μεγαλο τρολλ για μενα , GET A LIFE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο πολυ μπορει να βαριεσε ρε φιλε και ποσο χρονο μπορει να εχεις για να σκεφτεις αυτην την @@ρια του ελεους ... ή για να κρατησω και μια πισινη ειχες τετοια ζαλουρα που εκανες φολντ χωρις να το καταλαβεις και μας τα ζαλισες , παντως μονο κ μονο που στο chat δεν φαινετε το history αλλα μονο η φατσουλα εισαι μεγαλο τρολλ για μενα , GET A LIFE

++++++++++++++1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει κανεις αλλος την αισθηση οτι ειδικα στην pokerstars to software ευνοει τα μεγαλα στακς ?

Εχω βαρεθει να μαντευω τι φυλλο θα ανοιξει για να χασω οταν ειμαι all in με μικρο στακ.

Μηπως ,,,λεω μηπως το κανει για να τελειωνουν πιο γρηγορα τα τουρνουα αρα οθα παιξεις περισοτερα,,,,,,,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...