Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΧΑΣ ???


AADUSKER

Recommended Posts

Εχει κανεις αλλος την αισθηση οτι ειδικα στην pokerstars to software ευνοει τα μεγαλα στακς ?

Εχω βαρεθει να μαντευω τι φυλλο θα ανοιξει για να χασω οταν ειμαι all in με μικρο στακ.

Μηπως ,,,λεω μηπως το κανει για να τελειωνουν πιο γρηγορα τα τουρνουα αρα οθα παιξεις περισοτερα,,,,,,,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα όταν βάζεις τα τελευταία σου λεφτά σε ένα τουρνουά, κανονικά δεν πρέπει να φας bad beat αφού έτσι κι αλλιώς δε θα παίξεις άλλο. Ή μήπως ο κλεψιμέικος αλγόριθμος της pokerstars είναι τόσο χαζός που δεν καταλαβαίνει πόσα λεφτά σου έχουν απομείνει; Ή μήπως είναι τόσο έξυπνος που ξέρει πότε θα πας να πάρεις κι άλλη paysafe; Ε; Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο ότι σε κλέβουν, μη ξαναπαίξεις. Και στο κάτω κάτω γιατί να έχεις μικρότερο stack από τον άλλον; Αφού ξέρεις ότι αν το έχεις μεγαλύτερο θα σε ευνοήσει, τι κάθεσαι και περιμένεις φύλλα μέχρι να φτάσεις τα 10bb;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς OP: αν δεν εχεις το μυαλο να καταλαβεις οτι το επιχειρημα σου μπαζει απο παντου,κοψε το ποκερ γιατι απλα θα συνεχιζεις να χανεις και θα συνεχιζεις να ψαξεις να ριχνεις αλλου τις ευθυνες. δεν στο λεω για να στην πω αλλα για να σε ταρακουνησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...