Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

εχω σοβαρο θεμα με αναληψη


-Αντωνης

Recommended Posts

απο τις 21/1 εχω ζητησει να κανω μια αναληψη απο την pkr. το ποσο δεν ειναι μικρο ... εχω ζητησει να παει κατ ευθειαν στον λογαριασμο της τραπεζας μου.

25/1 η αναληψη εκριθηκε αλλα μεχρι σημερα δεν εχει φανει κατι στον τραπεζικο μου λογαριασμο. εχω μιλησει απειρες φορες και με την εταιρια και με την τραπεζα. η εταιρια μου λεει οτι απο αυτους εχουν φυγει 25/1 και η τραπεζα μου λεει οτι σε αυτους δεν φιανετε τπτ. ζηταω απο την εταιρια να μου στειλει το shift number της εντολης για να το δωσω στην τραπεζα μου να δει που στον δ@@@λο ειναι τα χρηματα μου και με εχει στο περιμενε να δουμε τι εχει γινει!!!!

Εχει κανεις καμια ιδεα τι πρεπει να κανω. Τα λεφτα αυτην την στιγμη δεν ειναι ουτε στον ποκερικο λογαριασμο μου ουτε στον τραπεζικο!!!!

Μπας και εχει γινει καμια κομπλα με την τραπεζα λογω της νομοθεσιας και μου το παιζουν κινεζοι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα και αυτο το threat και με εχει πιασει ενας ψιλοπανικος

http://pokerlandgr.com/vb/threads/21443-%CE%AC%CE%BB%CE%BB%CE%BF-%CF%84%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%BF-%CF%80%CE%AC%CE%BB%CE%B9-confused?p=113031#post113031

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλαράκι δεν υπάρχει πρόβλημα ,το Σεπτέμβριο έπαιξα 4 μέρες σπαστά session cash game στο pkr , κέρδισα 3κ και έκανα τα 2κ cashout σε λογαριασμό στην εθνική ,κάνανε ακριβώς 19 μέρες να μπούνε στο λογαριασμό !!! Σε τηλ. επικοινωνία που είχα μαζ ί τους έριχναν το μπαλάκι στην Εθνική οτι και καλά είναι πρόβλημα του ελληνικού τραπεζικού συστήματος και παπαριές . Εγώ νομίζω οτι καθηστερούν μπας και το μετανιώσεις , ακυρώσεις τη συνναλαγή και παίξεις κάποια απο τα κερδισμένα η όλα .Όλο το χρονικό διάστημα που περίμενα τα φράγκα στο ταμέιο του pkr ,το ποσό που είχα κάνει cash out μου το έβγαζε pending με δυνατότητα ακύρωσης κλπ.Είναι απατεώνες οι άνθρωποι ,τα υπόλοιπα λεφτά τα έβγαλα με neteller που και πάλι άργησαν, έκαναν 3 μέρες να φανούν !! Κανονικά σε άλα sites, στο stars πχ. τα λεφτά μπαίνουν σε 2-3 ώρες .

Απο τότε δεν το ξαναακούμπησα .

Επεξεργάστηκε από omgfs
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλά οφίλος λέει ότι δεν τα έχουν στην εταιρία.Προφανως και δε μπορεί να κάνει ακύρωση της ανάληψης.

Το γιατί δε σου στέλνουν το swift nr ένας Θεός ξέρει.Περίμενε λίγες μέρες και να μας ενημερώνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...