Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

staking για session στo Pokerstars την Κυριακη 7/4 ( filosofos82)


filosofos82

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλα τα μέλη του pokerland.

και αυτή την κυριακή θα κάνω ένα session στην pokerstars και θα διαθέσω το 50% του συνόλου προς διαθεσή σας.

Τα τουρνουά είναι.

17.30 the hot 33

18.00 the big 8.80

19.00 the big 22

19.30 the hot 11

20.30 sunday storm 2nd anniversary 11$ (κληρώνει το λαικό λαχείο!)

20.30 nl holdem 22

20.45 nl holdem 22 (6max)

21.00 the big 11

21.15 22nl (1r+1addon) θα γίνει η το rebuy η το addon, ανάλογα με την περίσταση.

22.00 the big 55

22.30 nl holdem 11

το σύνολο των απαιτούμενων χρημάτων είναι 249$

οπότε τα μερίδια είναι

5% 12.5$

10% 25$

φυσικά ισχύουν τα γνωστά, θα μοιράστούμε στο τέλος ανάλογα με το ποσοστό που έχει ο καθένας,κτλ.

ΥΓ) προσπάθησα αυτη την κυριακή, και νομίζω ότι τα κατάφερα, να κρατήσω τον μεγάλο κορμό των τουρνουά, αποτελούμενα απο μη turbo, και να πάμε για πιο ποκερικες καταστάσεις.

ευχαριστώ προκαταβολικά για την υποστηριξή σας, ελπίζω να κάνουνε κάποιο sick score!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

<<takis14>> 5% check (ευχαριστώ και πάλι )

ενά 20% έχει μείνει ακόμα, ελπίζω να το συμπληρώσουμε της επόμενες ωρες και ναμην ακυρωθεί το session.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά μάλλο το πράγμα πάει για ακύρωση...

αν μεχρι της 5.15 δεν συμπληρωσω το ποσοστό, (15%) λείπει ακόμα, θα το ακυρώσω και θα επιστρέψω στα παιδιά που έχουνε στείλει τα λεφτά πίσω αργα το βράδυ

(θα παίξω ιδιωτικά, μεγάλο μέρος απο το πρόγραμμα που ανέβασα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι φιλε, αν ακυρωθει τελικα, στο επομενο μισάωρο θα στα εχω στείλει.

ευχαριστώ για την συμμετοχη, και sorry , αν δεν γίνει το project τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αποτελέσμα είναι.

2/12 in money

sunday storm 2nd anniversary 11$ 98.99$

22.00 the big 55 155.45

σύνολο 255$ οπότε τα πήραμε τουλάχιστον πίσω. αν και τα odds που είχα και στα 2 αυτά τουρνουά έδειχναν υποσχόμενα για μεγάλα πράγματά...

στο storm έιχα φτάσει max 2.6 εκκατομυρια chips και μέ ένα double up ακομά στο push-fold game, πιστέυω θα χτυπάγαμε απο 100δα και κάτω και βλέπαμε. μέ πήρε όμως σε ενα 3-way σκληρό cooler όπου βρέθηκα να έχω φλοπάρει χρώμα στο 10hi και οι αντιπαλοι set και χρώμα σε j hi !!

στο 55αρι είχα φτάσει να είμαι με 50.000 σε σημείο blinds 300-600 και μέσα στην τελική 40δα, αλλά έπεσαν οι διακόπτες και για μια ώρα+ το καλύτερο φύλλο που πήρα ήτανε kq , με το stealing game μου να μην φέρνει αποτέλεσμα, μιάς και έιχανε πάντα φύλλα, το μάτωμα αυτό με πήγε στις 20.000 όπου και παίχτηκε ενα KQ VS AJ όπου και χάσαμε.

οι επιστροφές έχουνε γίνει, ευχαριστώ όσους με στήριξαν.

ΥΓ) επείδει ξεκινάω κάποιες επαγγελματικές υποχρεώσεις και θα απέχω απο το σπορ για κάποιους μήνες, θα κάνω ενά last ελαφρύ session την πέμπτη ,που θα είναι και το τελευταίο. ελπίζω να το συμπληρώσουμε και αυτό! καθημερινή νομίζω ότι έχω καλύτερα <πατήματα> μιας και τα μεγέθη είναι ανθρώπινα και ενα semi-run good μπορεί να σε πάει σε ενα final-table. την κυριακή πρέπει νά εχεις κάνει συμφωνία με τον διάβολο!(που θα πάει, θα κάνουμε και αυτο το contract!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...