Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αναζήτηση παιχτών για full staking


xamini

Recommended Posts

Έχουμε δημιουργήσει μια ομάδα με σκοπό να στακάρουμε παίχτες για online MTT's και SNG's ενώ είναι πιθανή και η αγορά

ποσοστών από live MTT's.

Το μέγεθος του staking θα κυμέναιται από 5$ έως 25$ abi. Το πρόγραμμα του session θα φτιάχνεται από εμάς σε συζήτηση με

τον παίχτη και θα πρέπει να τηρείται αυστηρά.

Το staking αφορά παίκτες που έχουν παρουσία σε κάποιο φόρουμ είτε ελληνικό είτε ξένο και μπορούν να επαληθεύσουν το

όνομά τους και τη διεύθυνσή τους εάν τους ζητηθεί.

Θα πρέπει να είναι διαθέσιμοι όχι μόνο να παίξουν αλλά και να και να επικοινωνήσουν μαζί μας τουλάχιστον 5 φορές την

εβδομάδα.

Θα χρειαστεί να έχετε PT3 ή HEM. Επίσης θα χρειαστεί να κατεβάσετε τη free version του teamviewer.

Τα % και οι όροι της συμφωνίας θα είναι διαπραγματεύσιμα.

Οι αιτήσεις θα πρέπει να περιλαμβάνουν τις εξής πληροφορίες:

1.) Όνομα

2.) Ε-mail

3.) Skype

4.) links από Official Poker Rankings (unlocked).

5.) Γιατί θέλετε το staking.

6.) Το χρόνο που μπορείτε να διαθέσετε και σε πόσα τραπέζια μπορείτε να παίζετε ταυτόχρονα. (ρεαλιστικά νούμερα παρακαλώ)

7.) Όλα τα screennames που παίζετε τώρα ή στο παρελθόν.

Οι αιτήσεις γίνονται μέσω pm. Παρακαλώ μετά την αίτηση ποστάρετε στο thread ότι στείλατε το pm. Θα προσπαθώ να απαντάω σε όλες τις αιτήσεις το συντομότερο δυνατό, παρ όλα αυτά αν δεν απαντήσω μπορείτε να συμπεράνετε ότι δεν σας επέλεξα.

Επεξεργάστηκε από xamini
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έχω ζητήσει μετά την αίτηση να ποστάρετε στο thread ότι στείλατε το pm. Έχω λάβει μέσα σε 2 μέρες μερικές δεκάδες αιτήσεις με κάθε τρόπο επικοινωνίας και νομίζω έχω απαντήσει σε όλες. Με κάποιους πολύ πιθανό να προχωρήσουμε σε συνεργασία, με άλλους όχι. Για να μην επικρατήσει όμως χάος και επειδή είναι πολύ χρονοβόρα διαδικασία σας παρακαλώ να γράφετε στο thread ότι μου στείλατε ή έστω ένα screenname για να μπορώ πιο εύκολα να τα βάζω σε τάξη. Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha ithela na se rotiso kati pou me exi mperdepsi

giati kapios nikiforos pextis pou theli na peksi sobara kapia tour na dexti na ton stakaris den exi tamio?

enas teliomenos to katalabeno pezi mia sira xoris risko xoris kan na xasi xrono (molis barethi ta karfoni)

2 logous mporo na skeyto enas kalos pextis na dexti a boithisi m ayto t tropo tous neoterous pezontas ena tour gia xatiri tous alla sinexos? koulo fenete h na ise poli tixeros kai kapios proliptikos na theli a balis kati ki esi gia gouri :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

εχω ολα αυτα που χρειαζεσαι και πολλα ακομη,,, η ερωτηση μου ειναι γιατι πραγμα θα σε χρειασθω? περιμενω μια ειλικρινη απαντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...