Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Καλησπερα


Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα και συγχαρητήρια σε όλους για την εξαιρετική δουλειά που κάνετε.Παίζω πόκερ περίπου 2 χρόνια και δεν έχω καταφέρει να κάνω κάτι σε αυτά τα 2 χρόνια έπαιζα απλά ερασσιτεχνικά τελείως χωρίς Bankroll management κλπ κλπ,με αποτέλεσμα να χάσω γύρω στα 2k αυτά τα χρόνια.Ελπίζω να μπορέσω να ανακαψω και να κερδίσω τα χαμένα $.Ελπίζω να με βοηθήσει το φόρουμ και φυσικά να βοηθήσω και εγώ οποίων μπορώ.Παίζω cash game micro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Τι ποσά παίζεις?? ΄Εχεις κάποιο software βοηθητικό?? (πχ. poker tracker)

Χρησιμοποιω πλεον HM2 και Table Ninja και παιζω πλεον μονο cash game micro.Ξεκινησα με ΝΛ2 και με ρολλ 10€,πλεον εχω γυρω στα 60€(μετα απο 2 μερεσ)παιζω αποκλειστικα νλ2 6max, εως 9 table.Ασχολουμαι και λ ιγο ποιο ενεργα με το 2+2 και προσπαθω να ανεβω λιμιτ σταδιακα.Στοχος μου ειναι φετος να μπορεσω να παρω πισω ολα τα χαμενα χρηματα που εχασα λογο διαχειρησης κλπ και να γινω regular στο νλ25.

Πριν επαιζα χωρις προγραμματα κλπ ,απλα πιστευα οτι ειμαι καλυτερος απο ολους και επαιζα χωρισ ρολλ κλπ,πχ με μια 50αρα paysafecard επαιζα ΜΤΤ τν 20$+ επαιζα και εκτος bankroll management cash game πχ νλ50-100 ενω ειχα στο λογαριασμο μου 200-300€

Εχω αρχισει και παιζω καλυτερα πλεον,προσπαθω να κανω μια προσπαθεια να παρω τα χαμενα λεφτα πισω.Ελπιζω να τα καταφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...