Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΕΝΑΡΞΗ ΙΣΧΥΩΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΑΠΟ 13/6/2013


Recommended Posts

Για εξήγησέ μας Παύλε απο την Τσεχία με βάση το σχετικό ΦΕΚ απο που προκύπτει οτι για την Pokerstars δεν ισχύει η νομοθεσία...Διαφορετικά εσύ είσαι που παραπληροφορείς το κοινό και γίνεσαι επικίνδυνος.Στο τέλος τέλος περιορίσου στις συμβουλές για το παιχνίδι και άσε την ερμηνεία των νόμων σ αυτούς που ξέρουν,μην πάρεις κανέναν στο λαιμό σου!

Kai na isxuei h nomothesia omws,to thewrw sxedon adunato na efarmostei toulaxiston gia thn pokerstars.

Des posous tourkous ,iranous kai genika paixtes apo xwres pou apagoreuetai austhra to online gambling exei h pokerstars.Polu apla adiaforoun gia tis nomothesies kai prosferoun paixnidi.

Twra,an sou apagoreusoun apo ellada tis sunallages uparxei h neteller ,kai ama mplokaroun kai ta ip uparxoun pali tropoi.

Alla exw thn entupwsh oti den tha ftasoun mexri auto to shmeio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν κανω παραθεση αυτα που ειπωθηκαν για να μην βγει σεντονι το κειμενο ...

1. Φιλε Παυλο απο Τσεχια. Και βεβαια εχω κανει αυτοαποκλεισμο και μαλιστα τον μαξιμουμ (6 μηνες). Δεν ειμαι ουτε αρρωστος , ουτε τζογαδορος. Μ αρεσει το ποκερ αλλα οχι ετσι οπως παιζετε στα τραπεζια του ποκερ σταρς που θεωρω οτι "παιζει" υπερ του τζογου και της τυχης παρα του ποκερ.

2.Βιβλια εχω διαβασει , βιντεο εχω δει απειρα ... δεν ειμαι δισμοιρος Ελληνας που μου φταινε οι αλλοι. Ξερω τα λαθη μου , ξερω ποτε ειμαι σε φαση τιλτ , ξερω ποτε παιζω καλα και ποτε οχι. Δεν ειπα οτι δεν κανω λαθη. Οποιος πει οτι στο ποκερ δεν εχει κανει λαθος απλα εινα ψευτης ή δεν ξερει τι του γινεται!! 3. Και βεβαια εχω ριξει bad beat. Και βεβαια εχω "σπασει ρηγαδες ακομα και με δυαρια ... ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ pre flop δεν εχω μπει με 5 bet - shove all in κρατωντας 68 αχρωμα !!!

4. Και βεβαια , δεν μπορω να δεχτω (για παραδειγμα) , εκεινη την ημερα που εφτασα στο αμην και εκανα τον αυτο αποκλεισμο , μηνα Φλεβαρη ... Ξερεις τι ειναι να παιζεις σε 8 τουρνουα με μικροτερο buy in τα 22$ και να αποκλειεσε με bad beat ΚΑΙ ΣΤΑ 8 ΤΟΥΡΝΟΥΑ εκ των οποιων στα 6 απο αυτα pre flop all in. Και μιλαμε σε all in με ολα τα χερια ζευγαρια με το μικροτερο JJ και το μεγαλυτερο ΚΚ (ασσους ευτυχως οχι :P ) ... Τα χερια εκεινης της ημερας τα εχω κρατησει και οποιος θελει και μπορει να μου δωσει μια εξηγηση , εδω ειμαστε να τα ποσταρω... Και για να προλαβω μερικους , καμια περιπτωση δεν ηταν must call λογω stack ... Μιλαμε για σχεδον ισοποσες στακες!!!!

Τωρα οσο αφορα τις ip , τους χακεραδες και λοιπα για να συνεχιστει το παιχνιδι , ευχομαι πραγματικα οι ενδιαφερομενοι να βρουν λυση και να συνεχιζουν να παιζουν. Εγω δεν εχω ασχοληθει ποτε με τετοιες μεθοδους και δεν ξερω. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΤΩΧΟ - ΚΟΥΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ : ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΙΡ , ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ... ΕΡΩΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ , ΠΟΥ ΣΧΙΖΕΤΕ ΤΑ ΙΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ ΟΝ LINE ΠΟΚΕΡ ... ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΙΡ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Ε-ΜΑΙΛ , 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΙΡ ΚΑΙ 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ACCOUNT ?

ισως επειδη δεν ξερω να μην το καταλαβα καλα ή να κηνυγαω φαντασματα ... απλα ετσι οπως το ερνημευσα , μεσα στην αγνοια μου εμενα αυτο το σεναριο μου βγηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera kai pali...autoapokleismo ekana kai egw ton maximum episis...To mono pou 8elw einai na sas pw kai na tonisw einai oti h Pokerstars den anhkei sth RGA opws h bet365,h bwin ,kai alles para8ugatrikes kai den exei na kanei kamia sxesi h tautothta ths me autes twn proanafer8entwn etaireiwn..einai kolossos..magazi gwnia opws dhlwse kai kapoios parapanw alla to mono pou 8elw na sas pw einai na mhn trwyte oti malakia sas pasarei to FEK kai to ka8e Fek pou den einai tpt allo para ena kubernhtiko parakladi eisagwgis kai 8espisis apofasewn...RExei kanei polla h Elliniki kubernisi eis baros twn Ellinwn ...epitelous stamathste na apodexeste oti mh sugkekrimeno kai aprosdioristo diabazete...Kai nai ke Stilos kai Elkonte epiedi lew asunarthsies egw kai esu diabazeis ena keimeno pou den exeis katalabei kan peri tinos anaferetai...nai h Pokerstars den exei oudemia sxesi me lottery,cazino kai games ...Gia ton mono kai aplo logo oti h Pokerstars einai ka8ara ena site POKER opws xiliades alla pou prin kana 2mhno otan esteile th lista hEpitropi Elegxou Paigniwn den anafer8ike kan...

Eilikrina 8libomai kai lupamai pou kati tupoi san kai esas kateu8unoun psevdos kai analh8ws ton kosmo....

H apodeiksei einai konta..kante upomoni mexri ton Iounio kai 8a ksanamilisoume tote...REws tote kala kerdi se olous kai epituxies.

Oso gia thn IP dustuxws den exeis polles epiloges..einai 100% elegxomeni kai paradeigma eimai egw pou gia 3 mhnes etrexa me 3 diaforetikous logariasmous..3 diaforetika mail ..mexri pou anagkatike h Stars na mou parakarathsei mia analipsi 300$ gia isologismo ths apatis.

Kalo vradu se olous

Επεξεργάστηκε από pavloscz
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κανω παραθεση αυτα που ειπωθηκαν για να μην βγει σεντονι το κειμενο ...

1. Φιλε Παυλο απο Τσεχια. Και βεβαια εχω κανει αυτοαποκλεισμο και μαλιστα τον μαξιμουμ (6 μηνες). Δεν ειμαι ουτε αρρωστος , ουτε τζογαδορος. Μ αρεσει το ποκερ αλλα οχι ετσι οπως παιζετε στα τραπεζια του ποκερ σταρς που θεωρω οτι "παιζει" υπερ του τζογου και της τυχης παρα του ποκερ.

2.Βιβλια εχω διαβασει , βιντεο εχω δει απειρα ... δεν ειμαι δισμοιρος Ελληνας που μου φταινε οι αλλοι. Ξερω τα λαθη μου , ξερω ποτε ειμαι σε φαση τιλτ , ξερω ποτε παιζω καλα και ποτε οχι. Δεν ειπα οτι δεν κανω λαθη. Οποιος πει οτι στο ποκερ δεν εχει κανει λαθος απλα εινα ψευτης ή δεν ξερει τι του γινεται!! 3. Και βεβαια εχω ριξει bad beat. Και βεβαια εχω "σπασει ρηγαδες ακομα και με δυαρια ... ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ pre flop δεν εχω μπει με 5 bet - shove all in κρατωντας 68 αχρωμα !!!

4. Και βεβαια , δεν μπορω να δεχτω (για παραδειγμα) , εκεινη την ημερα που εφτασα στο αμην και εκανα τον αυτο αποκλεισμο , μηνα Φλεβαρη ... Ξερεις τι ειναι να παιζεις σε 8 τουρνουα με μικροτερο buy in τα 22$ και να αποκλειεσε με bad beat ΚΑΙ ΣΤΑ 8 ΤΟΥΡΝΟΥΑ εκ των οποιων στα 6 απο αυτα pre flop all in. Και μιλαμε σε all in με ολα τα χερια ζευγαρια με το μικροτερο JJ και το μεγαλυτερο ΚΚ (ασσους ευτυχως οχι :P ) ... Τα χερια εκεινης της ημερας τα εχω κρατησει και οποιος θελει και μπορει να μου δωσει μια εξηγηση , εδω ειμαστε να τα ποσταρω... Και για να προλαβω μερικους , καμια περιπτωση δεν ηταν must call λογω stack ... Μιλαμε για σχεδον ισοποσες στακες!!!!

Τωρα οσο αφορα τις ip , τους χακεραδες και λοιπα για να συνεχιστει το παιχνιδι , ευχομαι πραγματικα οι ενδιαφερομενοι να βρουν λυση και να συνεχιζουν να παιζουν. Εγω δεν εχω ασχοληθει ποτε με τετοιες μεθοδους και δεν ξερω. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΤΩΧΟ - ΚΟΥΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ : ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΙΡ , ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ... ΕΡΩΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ , ΠΟΥ ΣΧΙΖΕΤΕ ΤΑ ΙΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ ΟΝ LINE ΠΟΚΕΡ ... ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΙΡ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Ε-ΜΑΙΛ , 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΙΡ ΚΑΙ 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ACCOUNT ?

ισως επειδη δεν ξερω να μην το καταλαβα καλα ή να κηνυγαω φαντασματα ... απλα ετσι οπως το ερνημευσα , μεσα στην αγνοια μου εμενα αυτο το σεναριο μου βγηκε...[/quote apo oti ksero iparxoun tropoi na ksanapexis....1)alagi server...to thetiko tis alagis server einai oti exi xamilo kostos agoras..to arnitiko einai apo oti exo akousi oti kolai polu efkola idietera an pezis pola trapezia...2)doriforiko alis xoras einai i pio axiopisti lisi me to mono arnitiko to akrivo kostos agoras.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oso gia thn IP dustuxws den exeis polles epiloges..einai 100% elegxomeni kai paradeigma eimai egw pou gia 3 mhnes etrexa me 3 diaforetikous logariasmous..3 diaforetika mail ..mexri pou anagkatike h Stars na mou parakarathsei mia analipsi 300$ gia isologismo ths apatis.

Καταρχην μπραβο σου που βγαινεις και λες την αληθεια για τα 3 διαφορετικα account. Γιατι οι περισσότεροι εδω μεσα θα κανανε κο κο κο και δεν θα ελεγαν τιποτα μπας και χαθει ολο αυτο το ουτοπικο συστημα του on line poker. λες και δεν διαβαζουμε και δεν ενημερωνομαστε για κατα καιρους σκανδαλα σε πλατφορμες ποκερ. Επειδη η σταρς εχει και γαμω τα μαρκετινγκ αλλα παραλληλα και τεραστιο ονομα και φημη , δεν γινονται αυτα γατι οπως λενε πολυ: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ KAI ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ... Λες και η full tilt ηθελε να χασει πελατες ... αλλα " ω θεοι" ξαφνικα μετα την black friday ξεσπαει "σκανδαλο lederer" ... Τι ηταν ο lederer τοτε στην full tilt μπορειτε να τα διαβασετε σε παλαιοτερα αρθρα του ποκερ λαντ και ποσα ονοματα ειχαν βγει στην φορα αλλα δεν υπηρχαν αποδειξεις !!!! Και μιλαμε για την full tilt ... Την δευτερη τοτε εταιρια στο διαδυκτιακο ποκερ!!!! Αλλα φευ ... η pokerstars δεν θα το εκανε ποτε αυτο ... Τεσπα.

Στο θεμα μας με τις ip και τους διπλο - τριπλους κλπ λογαριασμους.Πριν απο 2 χρονια , με παιρνει ενας φιλος και μου λεει να παμε σε εναν φιλο του που ειχε πολλα φραγκα και μου λεει φερε το λαπ τοπ σου και ελα να παιξουμε το sunday million (Κυριακη γαρ) .Στο σπιτι του εχει 2 πυργους pc 2 λαπτοπ και ενα net book. Ανοιγει και τα 5 "εργαλεια" και καθετε και στα 5 στο sunday million. Αφου παραξενευτηκα τι κανει , μου εξηγησε οτι εχει κανει 5 διαφορετικους λογαριασμους , σε 5 διαφορετικα ατομα και συμμετειχε με 5 διαφορετικα buy in βεβαια. Αυτος ο τυπος μπορει να εδινε το buy in επι πεντε φορες αλλα ειχε και 5 φορες μεγαλυτερες πιθανοτητες να παει καλα. Αυτο το "κολπο" κρατησε κοντα ενα χρονο. Καποιος λογαριασμος δεν πηγαινε καλα , καποιος αλλος πηγαινε.... στο συνολο ηταν κερδισμενος κοντα στα 10.000$ ... Οταν τον ρωτησα πως και δεν εχουν πιασει , μου ειπε οτι ειχε ρωτησει την εταιρια και του ειχαν πει οτι στο ιδιο σπιτι με την ιδια ip επιτρεπονται να παιζουν πανω απο ενας λογαριασμοι αρκει να μην υπαρχει συμπαιγνια ... Και οταν λεω να παιζουν , μου ειχε πει πως τους ειχε διευκρινισει οτι ο ενας ηταν του αδερφου του και οι αλλοι φιλων που μαζευονται και παιζουν ολοι μαζι ποκερ.... Τωρα ψεμματα ή αληθεια δεν ξερω ... Και πως οριζει η εταιρια την συμπαιγνια απο αυτα που του ειπε ? οταν αυτοι οι πολλαπλοι λογαριασμοι συμμετεχουν σε mtt πανω των 180 ΑΤΟΜΩΝ επιτρεπεται και δεν ειναι συμπαιγνια. Κατω απο 180 ΕΙΝΑΙ !!!! Η εταιρια ομως ανακαλυψε την απατη ...

Οταν η εταιρια ανακαλυψε την απατη , τον κρατησε κλειστο για κανα 2μηνο ή 3μηνο αν θυμαμαι καλα. Αυτο που θυμαμαι καλα ομως ηταν οτι δεν τον απεκλεισε αλλα του ζητησε να κρατησει ΜΟΝΟ εναν λογαριασμο ... Ο παιχτης κρατησε τον καλυτερο λογαριασμο και ... its ok , θα παιζει με εναν πλεον...

Κυριοι υποστηρικτες τις διαφανειας και τις αμεροληψιας , αυτα δεν τα εχετε ξανακουσει ή ισως καποιοι δεν τα εχετε δει και με τα ματια σας ? οχι ε ...

ps. Αν γινονται τετοια με μονο ΜΙΑ ip , σκεφτητε τι μπορει να γινει με πολλαπλες ip ... του κουτρουλη το πανηγυρι !!!!!

Επεξεργάστηκε από -Αντωνης
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mhpws o filos tou filou htan o Bonomo?

Αυτος ο τυπος μπορει να εδινε το buy in επι πεντε φορες αλλα ειχε και 5 φορες μεγαλυτερες πιθανοτητες να παει καλα.

Proskynw.

Επεξεργάστηκε από Anideos
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BET365 ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ... ΝΟ ΠΟΚΕΡ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΕΛΛΑΔΑΣ !!!!!

antonis kalhmera. na rwthsw kati

antonis twra me tous neous nomous sthn ellada , psaxnw na vrw mia etairia pou na prosferei poker kai na exei adeia

eiste ok me ton ellhniko nomo einai prosorinh h adeia?

Mara S H bet365.gr λειτουργεί μέσω της Β2Β η οποία είναι αδειοδοτημένη στην Μάλτα και νόμιμη στην Ελλάδα. Υπάρχουν κάποιες αλλαγές προϊόντος για παράδειγμα, όπως το ότι η Β2Β δεν μπορεί να προσφέρει Καζίνο, Παιχνίδια ή Πόκερ. Θα συνεχίσετε να λαμβάνετε το bet365 Σπορ Προϊόν

Mara S Οποτε ειμαστε 100% νομιμοι αλλά οσο αφορά τα Σπορ

Mara S Λόγω των πρόσφατων αλλαγών στην νομοθεσία, δεν μπορούμε να προσφέρουμε τα ακόλουθα προϊόντα στους πελάτες μας που διαμένουν στην Ελλάδα: Καζίνο, Πόκερ, Παιχνίδια, Λόττο, Εικονικά Σπορ και Χρηματιστήριο.

antonis opote poker den mporeite na prosferete?

Mara S Οχι δεν μπορούμε.

antonis ayto einai prosorino h ep aoristo?

Mara S Ισχυει αυτη την στιγμή αν αλλάξει κάτι στο μέλλον θα ενημερωθουν και οι πελάτες μας αναλογως.

antonis sas rwtaw giati milontas me enan filo mou , legontas tou ton provlimatismo mou , mou eipe oti h bet365 exei adeia kai autos paizei poker se sas. malista ton steilate se mia allh katalhksei. den thumamai an htan gr h kati allo.

antonis h kouventa egine prin 2 meres

Mara S εσεις ειστε κατοικος ελλαδος σωστα;

antonis nai , ki ekeinos einai katoikos ellados

Mara S κανενας κατοικος ελλάδος δεν μπορει να παιξει Πόκερ σε εμας και αυτο ισχυει για ολους τους πελατες μας.

antonis isws na kanw lathos

antonis euxaristw gia ton xrono sas

Mara S Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με τη Ζωντανή Συνομιλία της bet365 σήμερα.

Ο/Η Mara S εγκατέλειψε την συνομιλία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ξαναπαρω τηλεφωνο τον φιλο μου να τον ρωτησω που παιζει μπας και εκανα λαθος και δεν μου ειπε την 365 ... αν εχω κανει λαθος θα βγω να διορθωσω το λαθος για να μην υπαρχει παραπληροφορηση ... παντως ειναι μια ενδειξη για το που εχει τοποθετηθει το ποκερ , απο τις ιδιες τις εταιριες , βαση του νεου νομου στην ελλαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς

-Αντωνης: το κουτό το μυαλό σου μια χαρά το φαντάζετε …. ΕΝΟΕΙΤΕ ! ότι υπάρχουν παίχτες με πολλαπλούς acc και διαφορετικά ip ,το μεγάλο party γίνετε στο cash game στα micro stakes για τους ευνόητους λόγους, σου κάνουνε collusion 2 και 3 χρήστες στο τραπέζι και άντε να κερδίσεις .Υπάρχει διαμέρισμα στην Αθήνα με 30 τερματικά ,εμπλέκονται καμιά 10αριά πιτσιρικάδες και παίζουνε 24/7 με βάρδιες !! φίλε έχουν ανοίξει 10αδες πραγματικούς acc με πλαστά έγγραφα και διευθύνσεις , συντονίζονται με χακεργές σε ευρωπαϊκά ip me remote pc προγράμματα ,απορροφάνε και φιλτραρουνε τα κέρδη με neteller,skrill και τα ‘’τσακάλια’’ του stars δεν έχουνε πάρει χαμπάρι….Μέχρι και ειδική εφαρμογή έχουν σχεδιάσει που κάνει rotation στα τραπέζια για να μη δημιουργούνται ιστορικά πρότυπα .Κάτι άλλο πού επίσης ‘’παίζει’’ είναι ότι μας κλέβουνε και από μέσα από το PS. Ποιος εμποδίζει τους it τεχνικούς- operators, που είναι βάρδια στο data center του ps στη Μάλτα η όπου αλλού στο διάολο είναι η έδρα τους, αυτή τη στιγμή που μιλάμε , να ανοίξουν από 10 τραπέζια ο καθένας και να σε παίξουν με ανοιχτά φίλα?

Επεξεργάστηκε από omgfs
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι αλλο...ξερεις κανεις αν μπορεις να συνδεθεις στο ποκερσταρς με ξενη IP απο αλλη χωρα μεσω αυτης της σελιδας??? Wonderproxy.com

οποιος θελει ας ριξει ενα ματι στην σελιδα αυτη και ας με ενημερωσει για το τι παιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς carcoon:

Νομίζω ότι 15 ευρώ το μήνα είναι πολλά ,μπορείς να απευθυνθείς σε εταιρία λογισμικού-web solutions και να ανοίξεις συνδρομή σε data server σε οποιοδήποτε ευρωπαϊκή χώρα με κανα 100αρι το χρόνο και μπαίνεις με vpn η κάποιο προγραμματάκι remote access pc (team viewer κλπ). Στο κέντρου ελέγχου στο stars θα φαίνεται ότι ο χρήστης παίζει με το τοπικό ip provider . Επίσης λύση είναι και το δορυφορικό internet ,έχουν ανοίξει πάρα πολλά μαγαζιά από Πακιστανούς και Ινδούς στην Αθήνα και οι τιμές έχουν ξεφτιλιστεί.

Επεξεργάστηκε από omgfs
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει σκεφτει κανεις σας οτι για να παιξεις με δορυφορικη συνδεση και καλα απο αλλη χωρα θα πρεπει να κανεις αλαγη διευθυνσης στο ποκερσταρς πραγμα που σημενει οτι θα χρειαστουν εγγραφα που να αποδεικνυουν την μονιμη κατοικια σας στο ανατολικο περου?

υγ:ΑΝΤΩΝΗ μου απαντησες με τις απαντησεις σου,συνεχισε ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω να υπάρχει προβλημα ,εχω φιλο που είναι ναυτικός ,λειπει ταξίδι 6αμηνο και παιζει κανονικοτατα ποκερ στο πλοιο χωρίς πρόβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΊΤΑΞΑ ΤΟ ΘΈΜΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ SSI-DELUXE PACK ΣΤΟ SUPERVPN.COM ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΑΠΟΚΤΑΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ CARCOON,ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ !

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

nikospas_77

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με neteller skrill κλπ δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα ,θα κάνεις ανάληψη με τη κάρτα που σου παρέχουνε ,μάλιστα στο neteller έχουν ανεβάσει και το ανώτατο ημερήσιο όριο στα 1500$ με προμήθεια 4$ ανα συνναλλαγή.

Επεξεργάστηκε από omgfs
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον στο supernvpn.com το πακετο SSl deluxe package ειναι για το PC και πακετο PPTP VPN account ειναι για οσους θελουν να παιζουν απο iphone και ipad.....εγγραφες συντομα...χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφιερωμένο στον ξερόλα απο την Τσεχία.

Σημερινό ΕΘΝΟΣ

Στη διακοπή λειτουργίας εταιρειών παροχής διαδικτυακού στοιχήματος οι οποίες δεν έχουν υπαχθεί στη σχετική νομοθεσία θα προχωρά από τον επόμενο μήνα, η Επιτροπή Ελέγχου και Εποπτείας Παιγνίων (ΕΕΕΠ).

Όπως ενημέρωσε την επιτροπή Θεσμών και Διαφάνειας της Βουλής ο πρόεδρος της ΕΕΕΠ Ευγένιος Γιαννακόπουλος, η Επιτροπή έχει στοιχεία για 482 ιστότοπους που παρέχουν παρανόμως υπηρεσίες τυχερών παιγνίων.

Την ίδια ώρα η Επιτροπή συνεργάζεται και με τον ΟΠΑΠ για την αντιμετώπιση του φαινομένου, καθώς στοιχεία δείχνουν ότι τα χρήματα για το παράνομο διαδικτυακό στοίχημα φθάνουν κάθε χρόνο το ένα δισεκατομμύριο ευρώ.

«Υπολογίζουμε ότι ο τζίρος στοιχηματισμού παράνομων παιγνίων στο διαδίκτυο είναι 1 δισ. ευρώ και αποφέρει μικτό κέρδος 200 εκατομμύρια ευρώ», είπε ο πρόεδρος της ΕΕΕΠ και επικαλέστηκε εκτιμήσεις ότι το σύνολο του παράνομου στοιχηματισμού (διαδικτυακό και μη) στην Ελλάδα φθάνει τα 6 δισ. ευρώ.

Ο κ. Γιαννακόπουλος ανακοίνωσε ότι τον Σεπτέμβριο θα αρχίσει η καταγραφή και πιστοποίηση των ηλεκτρονικών τεχνικών ψυχαγωγικών παιχνιδιών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...